Buyurun cenaze namazına

Başlatan **KaR6**, 16 Ocak 2012, 11:39:47

« önceki - sonraki »

Burak

Her yönetici bu veryansın ile yöneticiliği bırakıyor sonuna kadar haklısın Mustafa bizim de sana yanlışlarımız varsa kusura bakma . Bir ara otokontrol sistemi çok iyiydi sitenin oda azaldı . Yöneticinin kim olduğu bence de bilinmesin mümkün olduğu kadar az kişi bilsin ben ilk girdiğimde öyleydi mesela uzun süre Mehmet Abi dışında diğerlerini bilmiyordum. administirator 1-2-3 diye gitse yöneticiler daha mantıklı olur. Ben en baştan beri referans uygulamasını savunuyorum referans veren kişide belli bir oran dahilinde hatalı kişinin cezasını çekerse referans sisteminde de bir otokontrol oluşur birisi 10 gün no post aldıysa referans 3 gün alsın mesela gibi

Tufan

burası sonuçta forum tamam çoğumuz arkadaş abi kardeşiz ama atıyorum ben küfür etmişsem 1 hafta nopostu almam lazım yarın bir günde Erdem abiyi veya Mustafayı görünce abi beni niye cezalandırdın diye de gönül koymamam lazım bu mekanizmayı oturtursak sıkıntılar ortadan kalkar diye düşünüyorum.

ali ihsan

Herkes kendi kapısının önünü süpürse sıkıntı kalmayacak.Site yönetimide rahat edecek.Fakat millet olarak sallamayı sevdiğimiz için iş çığırından çıkabiliyor.Site emin ellerde.Kimlere kaldı diyenler merak etmesinler bence.Dertleri varsa açıktan adam gibi yazsınlar sanaldan sallamak adamlık değil...

doðan

Kendime tanidigin sure mustafa nin serzenisi ile sona ermistir , site kimlere kalmismis kime kalacak kocaman yuregiyle ozde samsunsporlulara kaldi.. Haa eger bu lafi icimizden birileri soylemisse yaziklar olsunki hizip girmis aramiza .. Kimsenin adami kimsenin yalakasi degiliz , kimseye verilemeyecek hesabimiz yok .. Hicbir zaman da olmayacak ; mustafa kardesimin serzenisine sonuna kadar katiliyorum. Bir Lafa bakarim sozmu diye , birde soyleyene bakarim adammi diye ( mevlana) , yuce gonullu insan soylemis biz soylesek ne fayda musafam devam...

Serkan

Site kimlere kaldı ne demek ?

Site darbe ile yada zorla'mı ele geçirildi; Mehmet abinin rızası olmadan onu zorlayarak mı alındı ? Bilakis Mehmet abi kendisi biraz uzak durmak istediğini söylediği için Mustafa gibi bir kardeşimiz bu görevi üslenmek zorunda kaldı;

Dediğim gibi kime kaldığını merak eden varsa buyursun gelsin gösteririz kime kaldığını...!

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: holigan5565 - 16 Ocak 2012, 12:26:40
Ağbicim sende açıkla bu isimleri sitede herkes bilsin isimleri belki azıcık utanma olur bu şahıslara hee diyebilirsinki işte millete şikayet etmek gibi olur. peki o terbiyesizler yaptıklarını kimse bilmeden adam diye ortalıkta mı dolaşacak.bu site için uğraşan insanlara ayıp edilmiyormu.bence bu kişilerin isimleri açıklansın ondan sonra ne gerekiyorsa atılacaksa atılsınlar üyelikten.
bencede seni kaybetmekdense kendileri atilmadan cekilsinler..Mesala icinde bende varsam ben kendim cekilirim senin cekilmendense cunku senin emegin cok burda..Ismimler aciklanirsa daha iyi olur..o aciklanan isimlerede guzelce kendileri ayrilsinlar kufur olmadan kavga olmadan..senin kalman hayirlisi olur diye dusunuyorum..Kucukde degilsin herkez kendi kararini verebilir,almis oldugun kararin arkasindayim dersen saygi duyoruz..Insallah senin icin hayirlisi olur artik demek duser bize..selametle

**KaR6**

işi geri döne çekmeyelim rica ediyorum, a. yıldırım gibi gidiyorum diyip kamuoyu yaratıp geri dönecek halim yok  :) yapılması gereken bundan sonra bu sıkıntıların yaşanmaması için otokontrolü devreye tekrar nası sokarız onu düşünmek..

Lusage

16 Ocak 2012, 13:21:44 #22 Son düzenlenme: 16 Ocak 2012, 13:26:37 Lusage
AlıntıSite kimlere kaldı

Sizin gibi ne idüğü belirsizlere kalmadı çok şükür.

Emin Kaptan'ın oğluna kaldı.
Teoman Abimizin can yoldaşlarına, dava arkadaşlarına kaldı.
Şirin Anamızın çocuklarına kaldı.

Sağlık olsun Mustafa. Hayırlısı olsun.

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Ocak 2012, 13:16:30
otokontrolü devreye tekrar nası sokarız onu düşünmek..

TC Kimlik ile üye kabulü.
Bütün üyelerin Isim Soyisim ile sitede bulunması.
Yukarıda belirtildiği gibi referans sisteminin getirilmesi.
Sol taraftaki bölümde her üyenin yaşının görünmesi.
Küfür veya hakaret edenlere yönelik kademeli ceza sistemi.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. :)

celebi

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 16 Ocak 2012, 13:10:04
Herkes kendi kapısının önünü süpürse sıkıntı kalmayacak.Site yönetimide rahat edecek.Fakat millet olarak sallamayı sevdiğimiz için iş çığırından çıkabiliyor.Site emin ellerde.Kimlere kaldı diyenler merak etmesinler bence.Dertleri varsa açıktan adam gibi yazsınlar sanaldan sallamak adamlık değil...

alın işte bu sitenin sorunu. sorunun mu var birader varsa akçaaabtta giderelim sorunu. şaka bir tarafa mustafa dibine kadar haklı bence. aliihsan hocamın dediklerine de sapına kadar katılıyorum.

kuzey55

Alıntı yapılan: Lusage - 16 Ocak 2012, 13:21:44
Sizin gibi ne idüğü belirsizlere kalmadı çok şükür.

Emin Kaptan'ın oğluna kaldı.
Teoman Abimizin can yoldaşlarına, dava arkadaşlarına kaldı.
Şirin Anamızın çocuklarına kaldı.

Sağlık olsun Mustafa. Hayırlısı olsun.

TC Kimlik ile üye kabulü.
Bütün üyelerin Isim Soyisim ile sitede bulunması.
Yukarıda belirtildiği gibi referans sisteminin getirilmesi.
Sol taraftaki bölümde her üyenin yaşının görünmesi.
Küfür veya hakaret edenlere yönelik kademeli ceza sistemi.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. :)

TC KİMLİK no uygulamasına katılıyorum bende az olsun öz olsun.

kaptan 55

hiçbir organizasyona katılmayacaksın,keyfin geldiğinde siteye girip atıp tutacaksın işinde gücünde kültürlü insanların sırf SAMSUNSPOR için ARMA için yaptıklarına laf edeceksin trabzonspor'lumusunuz lan siz?bence kafana bile takmaya değmez mustafa...

AntZ

16 Ocak 2012, 13:39:02 #26 Son düzenlenme: 17 Ocak 2012, 06:56:21 Cheregy
Otokontol deyince, Samsunspor taraftarı olmanın yazılı olmayan olmazsa olmaz kurallarını her ne kadar yazmaya gerek olmasa da yazılı olarak kural haline sönüştürmek lazım bence. Bu sitede demokrasinin Samsunspor taraftarına yakışan tavır ve hareket sınırlarında olduğunu yazılı olarakta anlatmak lazım belkide. Facebook ta ajansspor yorumlarında olduğu gibi her istediğini yazma hakkının olmadığını bilmeli herkes.

Dernek kurulduysa tek amacı rahmetlinin isminin yaşatılmasıydı, klişe olacak artık ama bu site her türlü sıkıntıya rağmen ayakta tutulmaya çalışılıyorsa emaneti ayakta tutabilmek için. Hiç düşünmeden "Rahmetliden sonra" diye başlayan cümleleri rahatlıkla kuranlara soruyorum, kimin ne çıkarı varda onca işi gücü arasında uğraşıyor bu işlerle? Ezeli rakibimizden 4 gol yemişiz, moraller altüst, 2 küfür çakıp geçiyor insanlar, o moralle 3-5 gün bir daha siteye girmeyecek belkide... Ama düşünmüyorlar ki aynı duyguları yaşarken birde onların arkalarını toplamak zorunda, her yazılanı takip etmek zorunda o kimlere kaldı denenler...

Site kalitesi, etik metik bir kenara, sürekli hakaret yağdıranlar, yazdığı küfürlerin hakaretlerin silinmesine kızanlar emniyetten sürekli site log larının istendiğinin, log ları vermemek, kimseyi ele vermemek için binbir taklalar atılıp güvenceler verildiğinin, sırf siteyi ve site yönetimini en çok eleştirenler rahat yazabilsin diye nelerle uğraşıldığının farkındalar mı acaba?

CurvaSs

ben de nacizane bir tavsiyede bulunayım. artık siteye referans ile üye alımı yapmalıyız diye düşünüyorum.

AntZ

16 Ocak 2012, 13:45:19 #28 Son düzenlenme: 16 Ocak 2012, 13:52:26 AntZ
Alıntı yapılan: CurvaSs - 16 Ocak 2012, 13:41:59
ben de nacizane bir tavsiyede bulunayım. artık siteye referans ile üye alımı yapmalıyız diye düşünüyorum.

Çözüm olur mu bilmem. Bkz: Ender - Erhan55. Referansıyla aynı yapıda olmayabiliyor insanlar  ;)

CurvaSs

Alıntı yapılan: AntZ - 16 Ocak 2012, 13:45:19
Çözüm olur mu bilmem. Bkz: Ender - Erhan55. Referansıyla aynı yapıda olmayabilir insanlar  ;)

yani bi' yerde net çözüm olmaz. net çözümü bulmak ve uygulamak da o kadar kolay değil kanımca. referans sitemi geliştirsek bile almanya'da, sivas'ta, orada burada olan gerçek samsunsporlu arkadaşlarımız siteye üye olmakta sıkıntı yaşayabilirler.

aslında bu durumun net bir çözümü yok gibi duruyor ama bir şeyler yapılması da gerekli. inşallah hayırlısı olur diyelim.