87 - Serdar Özkan

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 16:22:28

« önceki - sonraki »

lucarelli

Hayırlı olsun, inşallah ayaklarını konuşturur

maviay55

hayırlı olsun isabetli transfer bence  ;)

GençKozluklu

Kendini futbola verirse hem kendisi hem SAMSUNSPOR umuz büyük kazanç elde eder. Yetenekli ancak aklı başka yerlerde. Biraz kendine dikkat ederse, flash tranfer olarak not edebiliriz şimdiden.

Hayırlı olsun

Lusage

Hiç hayırlı olsun diyemiyorum maalesef. 6 aylık anlaşılan Serdar'ın ne kadar hayrını görebiliriz? Az çok karakterinide biliyoruz. Yangından mal kaçırmaya gelmiş gibi sanki..

ibrakadabra55

Kanatlarda her zaman savunduğum bir şey vardır hızlı ve teknik adam bence eğer kendini futbola verirse çok çok iyi transfer.

SametYılmaz55

hayırlı olsun camiamıza.inşallah yanıltır beni ve utanırım

Turuncu

Hayırlı olsun  samsunspor_x

samuray

serdar yetenekli futbolcu yeterki aklını futbola versin yeteneklerini sahaya yansıtsın saha dışı olaylardan uzak dursun yararlı olur kanısındayım da sözleşmesini fesetmiş bi futbolcu ya 6 aylık sözleşme yapılır onu anlayamıyorum yoksa yönetimde lige şimdiden havlu mu attı acaba demektende kendimi alamıyorum hem boşta hem yaşı genç yetenekli neden uzun süreli anlaşma yapılmaz inşallah yanılan ben olurum bu konuda hayırlı olsun takımımıza

GökhanÇağlar

Hayırlı olsun takımımıza...

brigand

Futbola, kendini geliştirmeye harcasın vaktini yeter.

saim55

İnşallah katkı sağlarsın,

realfans

serdar yetenekli ve takıma katkı sağlayacaktır ama önceki oynadığı takımlardaki bencil futbol oynama anlayışını değiştirmeli...

ngonge

5 aylık anlaşma yapılmasını normalde hoş görmezdim ama Serdar Özkan olunca bana mantıklı geliyor.

O da biliyor ki burada da tutanamazsa ona Bank Asya yolları görünür.

Gorkem

Uğur Yıldız

6 aylıgın sebebide küme düşme muhabbetinden bence ligde kalıcaz ve o sözleşme uzatılacak  :evet: :evet: