Yardımcı Antrenör | Burak Sadık Dilmen

Başlatan AhmetDenizci, 16 Aralık 2011, 17:32:25

« önceki - sonraki »

Kodalak

orhan

bugünkü maçı sen verdin hoca bu işi beceremedin kahrettin bizi hala petkoviçin kafasındasın o zaman petkoviçi niye gönderdik.

Kaya

Ayıp,yazık,günah...

Senin hazır oynayan stoperin varken git kendi mevkiinde dahi oynayamayan Hakan'ı stoper yap..Hakan Arslan'ın özelliklerini göremeyen adamın lisansının direk yırtılması gerekir.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: muhalif - 25 Ocak 2012, 00:22:54
benim gözümde iyi hoca ; hakan arslanı 20. dakika da dışarı alabilen hocadır.
yetersiz gözüktü gözüme...

germencisse

Devreyi 2 gol kalemizde gorerek kapatmısız zaten,tamam can havli içerisindeyiz neden 3-5-2 de neden hakanı oyundan alıp hucuma donuk bir oyunucu tercih edilmez tamam hatalısın,ustune taraftar ile munakasaya girmek hangi teknik direktörun haddine haklı haksız teknik direktor tahrik edemez..hatalar hatalaar..

masbene

Alıntı yapılan: germencisse - 29 Ocak 2012, 23:43:34
Devreyi 2 gol kalemizde gorerek kapatmısız zaten,tamam can havli içerisindeyiz neden 3-5-2 de neden hakanı oyundan alıp hucuma donuk bir oyunucu tercih edilmez tamam hatalısın,ustune taraftar ile munakasaya girmek hangi teknik direktörun haddine haklı haksız teknik direktor tahrik edemez..hatalar hatalaar..
onun bir benzerini yapmaya calıştı ama hakanı cıkarması gerekirken gitti 2 stoperi cıkardı.

germencisse

Alıntı yapılan: masbene - 29 Ocak 2012, 23:45:58
onun bir benzerini yapmaya calıştı ama hakanı cıkarması gerekirken gitti 2 stoperi cıkardı.

Ellerine saglik gider ayak verdi maçı,bişey diyemeyiz..

erkutdem55

Ben hayatımda ilk defa sahanın tam ortasından dümdüz koşularak pozisyona girildiğini ve goller atıldığını gördüm.Hem de 3 tane aynı.Pes doğrusu.Şaka gibiydi bugünkü maç.

samisos55

ilk yarı takım iyi oynarken valdoyu çıkarıp hakanı stopere cekmek nedemek kısaca bizim ipimizi çeken bu adam oldu verdi maçi belediyeye

AhmetDenizci

Sözleşmesi feshedilmiş. Voldomiro'yu çıkarıp Hakan'ı stoper yaparak İBB'ye maçı ellerinle vermeni unutmayacağız ve hep beddualarımızda olacaksın antrenör bozması.

sengul

yazık su takıma ya yapılan transferler oynamadan fesh edılıyo sız bu adamları hıcmı seyretmedınız bızıde kahrettınız burak calık ugur boral serdar ozkan  bu capulcuların yuzunden kendı futbolcularına yuz cevırdın poetkovıc salagı takım dusene kadar gıtmedı bu kkadar nasıl katlanılır bu adama sasıllacak ıs yanı .......artık bank asyada neler yapacagımız dusunelım yazık olduuuu yaaa bı mac seyredemeden bıttı super lıggg

sengul

NEYSE BU SENE UMIT KALMADI FENERI YENELIM SAMPIYON OLALIMM BIZI MUTLU ET SAMSUNUMM CANIMM BENIMMM

brigand

Eğer psikiyatri ana dalında lisans yapmış olsaydım, site sayesinde en az 30 tane kişisel tezim olabilirdi. Buda beni kürsüde dokunulmaz yapardı herhalde : )

sadece55

Burdan Doktoranı rahatlıkla çıkarırdın kardeşim :)