16- Atilla Özmen

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:35:58

« önceki - sonraki »

Desiqner

Tecrübeye ihtiyacı var ilk defa oynadı.Ama iş var yani.Tam bir fikir edinemedik maça göre.İnşallah kendini geliştirir...

Musti

Ayakları zayıf gibi geldi bana. Degajmanları ve aut atışlarını iyi kullanamadı bir kaç pozisyonda.Rüştüyü hatırlattı bana. Buna karşın defans oyuncuları ile diyaloğu iyiydi.

KotuCocuk55

Dogrusu bize gelmeden önce Bucasporla 8 süper lig macina ciktigini ögrendigime sasirdim cünkü sahada cok kendine guvensiz duruyordu.Özellikle geri paslari ve kaleci atislarini oyuna sokmada amatör küme kalecisi kadar kötü yada heycanliydi..Penalti sans isi ve sans aceminin yanindaydi yine.Bu gece icin tesekkür ederiz kendisine ama daha cok calismali,ertugrulu ornek almali.Kaleci dedigin bu kadar pasif ve ürkek olmamali.

Kaya

İlk maçında bir kaleci göze batmıyorsa o kaleci güven veriyor demektir..Bana güven verdi Atilla

kumköylü ahmet

penaltiyi tutaya helal olsun gerisi vaso visoo bosverin sevincin tadini cikarin tesekkurler atilla

binikalamadım

valla ertuğrula bir şey olursa kaleci konusunda endişeliydim...endişelerim yersizmiş iyi kaleci güven verdi bana hiç göze batmadı penaltıda kurtardı daha ne olsun  >l<

FaTiH_HaN

Kalede güven verdi ama geri paslarda çok tedirgin etti, biraz heyecan da vardı ilk defa forma şansı buluyor ama iyi maç çıkardı, kurtardığı penaltı kolay bir şut değildi, bravo Atilla  >l<

masbene

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 12 Ocak 2012, 09:56:10
Kalede güven verdi ama geri paslarda çok tedirgin etti, biraz heyecan da vardı ilk defa forma şansı buluyor ama iyi maç çıkardı, kurtardığı penaltı kolay bir şut değildi, bravo Atilla  >l<
geri pas konusunda katılmıyorum hatta tam tersi özellikle geri pas konusunda iyiydi.

minci

Gerçi gollük top gelmedi ama penaltıyı mükemmel kurtarışı ile iyi bir kaleci  olduğunu ve takımın bir kaleciye daha ihtiyaç dyulmaması gerektiğini tescilledi. Bence eksik yanı topu oyuna iyi sokamaması. Bunu da taraftarının önünde ilk kez ve bazen saçma sapan goller yiyen bir defans arkasında oynamasına bağlıyorum. Bu durumda bir kaleciden daha fazlası beklenemez.

özkan

Ak mı,kara mı tam bir fikir sahibi olamadık hakkında.Ama degajlar sıkıntılı kardeşim,çalış özellikli olarak bu hususta  ;)

brigand

Çok uzun süredir maç pratiği olmayan bir kaleci için gayet iyiydi. Herkes gibi bende en azından kulübede bir bombanın oturmadığını görmüş oldum.

Burak

çekirdekçi taraftarla gereksiz el kol hareketine girdi (saygısızlık anlamında değil yani savunma olarak ) kimisi yuhladı dönüp bakmaması lazımdı o moral bozukluğu oldu onun için o diyalogdan sonra yüzü düştü ama iyiydi ilk maçına göre

ugurozkan

topu oyuna sokmada eksiklikleri var. bir de bütün penaltılarda çizgiyi topa vurulmadan önce terk etti, hakem dikkat etmedi ama bu davranışı bize turu getirdi.

ChucKeR

kupa maçlarında atilla oynayacak gibi. bu ara moda bu. ben kaleciden anlamam. başarılar dilerim çekilirim kenara.

samuray

ben beğendim atilla topu oyuna sokma konusunda bir iki kez taca attı belki orada bi sıkıntı var ama onu da aşar iyi bi yedek kaleci ihtiyacımız vardı penaltı dışında da sol çaprazdan bir topu parmaklarının ucuyla tokatladı kornere attı ama hakem görmedi pozisyonu aut verdi hatta ordu uzun süre itiraz etti korner diye adamlar haklıydı da