7- Ufuk Selim Teber

Başlatan Gökberk55, 01 Temmuz 2011, 13:55:45

« önceki - sonraki »

Gökberk55

01 Temmuz 2011, 13:55:45 Son düzenlenme: 29 Ağustos 2011, 01:43:23 AntZ
Kulübümüz, Kayserispor'da geçen sezon başarılı bir performans sergileyen orta saha oyuncusu Ufuk Selim Teber'i kadromuza kattı. Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'mizdeki bahçe de  düzenlenen resmi sözleşme imzalama törenine Samsunspor Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz ile Yönetim Kurulu üyelerimizden Suat Çakır ve Hasan Akkuş katıldı.

Törende konuşan Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, yeni transferimizim Samsun'a ve Samsunspor'a hayırlı olmasını dileğinde bulunarak, "Uzun uğraşlar sonunda Selim ile 3 yıllığına anlaştık ve imza atma noktasına geldik" dedi. Daha sonra söz alan 29 yaşındaki oyuncumuz Teber, Samsunspor'un kendisini transfer etmek için çok ilgilendiğini ve Samsunspor'a gelmekten  mutlu olduğunu ifade etti ve "Samsunspor'un başarısı için elimden gelen her şeyi yapacağım. İnşallah iyi bir sezon geçiririz" dedi.

İmza töreninden sonra yeni transferimiz Samsunspor forması giyerek gazetecilere poz verdi. Bu arada Samsunspor Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, yeni alınacak oyunculara ilişkin gazetecilerin sorularını da cevaplandırdı ve teknik heyetin yurt içinde ve dışında transfer görüşmelerini sürdürdüğünü belirtti.

isyan

Nerde yaziyoki sormasi ayip ?

ahmetsefa55

@gökberk55

kardesım başlığa ufuk selim teber yazsana  ;)

iyi transfer olduğunu düşünüyorum.umarım yatmaya değil top oynamaya gelir.
hayırlı olsun.

Gökberk55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 01 Temmuz 2011, 13:59:29
@gökberk55

kardesım başlığa ufuk selim teber yazsana  ;)

iyi transfer olduğunu düşünüyorum.umarım yatmaya değil top oynamaya gelir.
hayırlı olsun.

yazıcaktımda ahenkli durmuyo diye vazgeçtim,yazıyorum seni mı kırıcam  ;)

ahmetsefa55

bilmem benim içinde farketmez de tam ismi olsun diye söyledim  ;) saolasın

Turuncu

samsunspor_x Hayırlı olsun .

Lusage

isyan

Hayirli ugurlu olsun  >l< >l<

Tufan

umarım Almanya'daki formunu kazanır hayırlı olsun takımıza.

Turuncu

01 Temmuz 2011, 16:48:03 #9 Son düzenlenme: 01 Temmuz 2011, 16:52:37 Turuncu

GökhanÇağlar

hadi hayırlı olsun..

brigand

hoffenheim ' daki performansı bizim için yeterli olacaktır. yeterki ortalamanın altına düşmesin. bence çok iyi bir transfer , hayırlı olsun. yönetimi de tebrik ederim. >l< :ok

LisandroLopez

Çok olumlu bi transfer.Hayırlı uğurlu olsun Samsunsporumuza...

twitter

alperen

Hayırlı olsun takımımıza,bence çok yerinde bi transfer oldu  >l<