Telemarket'ten, Lig TV Kampanyası

Başlatan cgr, 07 Haziran 2011, 22:44:33

« önceki - sonraki »

Burak

madem görevli geldi soralım. Bende 1 sene taahhütlü ekonomik paket var 6-7 ayı doldu Sadece Samsunspor maçlarını izlersek ne olur hepsini açtırsak nasıl olur ( Eutelsat'tan izliyorum )

digi55

Alıntı yapılan: Burak - 09 Haziran 2011, 10:26:25
madem görevli geldi soralım. Bende 1 sene taahhütlü ekonomik paket var 6-7 ayı doldu Sadece Samsunspor maçlarını izlersek ne olur hepsini açtırsak nasıl olur ( Eutelsat'tan izliyorum )

Şuan mevcut üyeliğiniz olduğu için samsunsporun maçlarını ayda 10 tl faturanıza eklenerek izleyebilirsiniz.

emre

ben istanbul'dayım ve lig tv aboneliğimiz var eğer tüm maçlara kampanya yapılacaksa bu kampanyadan yararlanabiliyor muyum?  (sınav zamanı mazur görün,cümle kuramadım  :deli: )

binikalamadım

12.90 ödeyerek sadece  samsunspor_x maçlarımı izlenecek yoksa mini paket + samsunspor_x mu olacak ben İstanbul'dayım bu kampanya burada da olacak mı ?

CurvaSs

sadece samsunspor'umun maçlarını değil de, 3 eziklerin maçlarını da izlediğimiz zaman kaç lira oluyor abi, onu da söyleseniz. çünkü öğrenci evinde herkes memleketinin takımını tutmuyor, maalesef. :(

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: YILDIRIM - 09 Haziran 2011, 14:05:56
Başlık açılıyor cevap verilmiyor. Kusura bakmasın kimse sırf destek amaçlı bekledim almadım kutuyu ama bekle bekle nereye kadar. Bugün aldım senelik 250 tl her şey dahil sınırsız maç keyfi isteyen varsa özelden mesaj atar bilgi veririm. Stop.

Stop , Full Stop  gibi bişi mi?

digi55

Alıntı yapılan: emre - 09 Haziran 2011, 13:59:31
ben istanbul'dayım ve lig tv aboneliğimiz var eğer tüm maçlara kampanya yapılacaksa bu kampanyadan yararlanabiliyor muyum?  (sınav zamanı mazur görün,cümle kuramadım  :deli: )

Şuan da yeni üye olanlar lig baslayana kadar 9.99 ödüyor.Lig başlayınca hangi paketi seçerse onu ödüyor.Menü mantığı gibi izlediğin kadar öde.

digi55

12.90 ödeyerek samsunspor maçları + turksat uydu kanalları izlenebiliyor.İstanbulda da kurulum yaptırabiliyoruz.isterseniz irtibat numaramız (0362) 333 333 2.Bize ulaşabilirsiniz.

digi55

09 Haziran 2011, 15:28:20 #53 Son düzenlenme: 09 Haziran 2011, 15:33:21 samsuni
Alıntı yapılan: curvasmurfs - 09 Haziran 2011, 14:08:42
sadece samsunspor'umun maçlarını değil de, 3 eziklerin maçlarını da izlediğimiz zaman kaç lira oluyor abi, onu da söyleseniz. çünkü öğrenci evinde herkes memleketinin takımını tutmuyor, maalesef. :(

Şampiyonlar paketimiz var. şampiyonluk yaşayan 5 takımı izliyorsunuız uydu kanallarınızda açık oluyor 12 ay taahhütle 39 tl.İrtibat numaramız (362) 333 333 2 bilginize

digi55

Arkadaşlar bizde şuan işteyiz ve mümkün olduğunca cevap veriyoruz.geç kaldıysak kusura bakmayın.(362) 333 333 2 den bize ulaşabilirsiniz.

CurvaSs

09 Haziran 2011, 15:31:01 #55 Son düzenlenme: 09 Haziran 2011, 15:34:03 samsuni
Alıntı yapılan: digi55 - 09 Haziran 2011, 15:28:20
Şampiyonlar paketimiz var. ampiyonluk yaşayan 5 takımı izliyorsunuız uydu kanallarınızda açık oluyor 12 ay taahhütle 39 tl.İrtibat numaramız (362) 333 333 2 bilginize

şimdi 3 eziklerin maçlarını ve samsunspor'umun maçlarını izlersem aylık 39 tl veriyorum, yanlış anlamadım değil mi? son olarak, kuruluma felan para vermiyorsunuz dediniz ama uydu olmayan evlerde de kurulum ücretsiz mi? yani çanağa ve reciver'a ücret ödüyor muyuz?

Atakumlu

digi55 
-ben turkiye ligindeki tum macları en uygun kac paraya izleyebilirim ??
-decoder + canak + kurulum   bana kaca patlar... ve bu paketin icinde hangi kanalları izleyebilirim ???
-yıllık pesin ucreti nedir, aylık taksit ucreti nedir ???

bunlara bir cevap verebilirsen sevinirim ...

digi55

arkadaşlar çağrı beyde suan işte.ben elimden geldiğince cevap vermeye çalısıorum.telefonla direk bayimize ulaşabilirsiniz.362 333 333 2

mehmet yılmaz

Arkadaşlar,
Çağrı şu an tüm listelerin tekliflerini toparlıyormuş
Akşam girecek siteye ve bütün seçenekleri yazacak.
Herkes kendine en uygun olanı belirler ve gerek çağrı ile gerekse de telemarket ile irtibata geçilir.
Birkaç saat daha daha sabredersek iyi olur.
Digi55, bayide görevli bir arkadaşımız. Onun da bir mesaisi var, ilgisi için teşekkür ederiz.
Sonuçta herkes bireysel olarak da abone olabilir, buna kimsenin birşey dediği yok ancak bizim amacımız forma, kombine gibi konularda olduğu gibi toplu hareket etmek...

digi55

Alıntı yapılan: CemBaba - 08 Haziran 2011, 00:19:53
Kardeşim bir de bende digiturk kutu ve anteni var. Full paket sezonluk alıp ne kadar oluyor? :)

58 TL'ye geliyor.mevcut üyeliğiniz var yanlıs anlamadıysam