Telemarket'ten, Lig TV Kampanyası

Başlatan cgr, 07 Haziran 2011, 22:44:33

« önceki - sonraki »

silopilimuhsin

Cgr kuyuya bir taş attın sonrada sustun kardeş detaylar nedir?

maço

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 08 Haziran 2011, 19:00:19
ayrıntıları biraz daha açarsak, bizim öğrenci evine de bi' tane almak istiyoruz.

ayrıntı derken, kurulum-reciver-çanak felan ne kadara mal oluyor?
öğrenci evinde tek ben kalmadığım için, sadece samsunspor'umun maçlarını değil, bütün maçları alırsak kaç para ödüyoruz?

aynı durum bızde de soz konusu

samuray

ben geçtiğimiz pazar günü dijitürk aldım şu an kampanya var cihaza para almıyorlar 3 aylık lig töv paketi dahil bitimindede 14 tl ödüyorsun aylık tek samsunspor maçlarını alırsam ne kadar ödeyeceğimide belirttiler 14.tl+14 tl= 28 tl oluyor  bide kurulum kücreti olarak 20 tl aldılar samsunspor taratarlarına uygulanacak olan kampanya daha düşük fitaa olursa bende üye olurum bilgilerinize

samuray

Alıntı yapılan: maço - 08 Haziran 2011, 19:32:04
aynı durum bızde de soz konusu
eğer evde çanak varsa cihaz parası almıyorlar 14 tl sadece dijitürk paketi eğer tek samsunsporun maçınıalırsan 14 tl. daha ilave tüm paket i bilmiyorum  ama bu yazacağım tlf.dan öğrenebilirsiniz 02124737373 müşteri khizmetleri servisi

maço

Alıntı yapılan: samuray - 08 Haziran 2011, 19:48:45
eğer evde çanak varsa cihaz parası almıyorlar 14 tl sadece dijitürk paketi eğer tek samsunsporun maçınıalırsan 14 tl. daha ilave tüm paket i bilmiyorum  ama bu yazacağım tlf.dan öğrenebilirsiniz 02124737373 müşteri khizmetleri servisi

bizim kablolu

samsunluhakan

ben gittim görüştüm arkadaşlar biraz bilgi veriyim samsunspor paketine 2 yıllık abone olan aylık 20 tl ödüyor eger çanak anteniniz varsa uyduyu bedava veriyorlar ancak 20 tl kurulum ücreti alıyorlar yani 20 tl peşin aylık 20 tl oluyor .... bir başka seçenek ise yıllık yıllıga abone olundugunda aylık 14 tl 12 ay ancak 130 tl cihaz ücreti alıyorlar ben 2 yıllıga abone olmayı düşünüyorum bu arada 2 yıllıga abone olursam maçlar başlayana kadar yani agustosa kadar 10 tl ödenecek

samuray

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 08 Haziran 2011, 20:01:06
ben gittim görüştüm arkadaşlar biraz bilgi veriyim samsunspor paketine 2 yıllık abone olan aylık 20 tl ödüyor eger çanak anteniniz varsa uyduyu bedava veriyorlar ancak 20 tl kurulum ücreti alıyorlar yani 20 tl peşin aylık 20 tl oluyor .... bir başka seçenek ise yıllık yıllıga abone olundugunda aylık 14 tl 12 ay ancak 130 tl cihaz ücreti alıyorlar ben 2 yıllıga abone olmayı düşünüyorum bu arada 2 yıllıga abone olursam maçlar başlayana kadar yani agustosa kadar 10 tl ödenecek 2 yıllık sözleşme imzalandığında aylık 14 tl 20 tl kurulum ücreti üç aylık lig tv paketi bedava sonras ında samsunsporun tek maç paketiyse
14 tl daha ilave yani 28 tl  ben geçtiğimiz pazar günü kurulum yaptırdım

Kaya

Ben bugün bir belediye otobüsünün arkasında ''Bu aşkın romanı yarım kalmadı'' sloganı ile lig tv nin SAMSUNSPORlulara özel 9.99tl ye kampanyasını gördüm.Bunlar nasıl bir kurum böyle anlamadım.

**KaR6**

Alıntı yapılan: iak5529 - 08 Haziran 2011, 23:03:31
  Ben bugün bir belediye otobüsünün arkasında ''Bu aşkın romanı yarım kalmadı'' sloganı ile lig tv nin SAMSUNSPORlulara özel 9.99tl ye kampanyasını gördüm.Bunlar nasıl bir kurum böyle anlamadım.

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Haziran 2011, 08:53:09
bence 3 kurus fazla verelim cgr'yi bu işe bulaştırmayalım, garanti olsun :holey:

55cem55

arkadaslar normal sartlarda dıjıturk kullananlar hıcbırsey yapmıyorlar..sadece arayıp anadolu kuluplerı paketı samsunsporu ıstemenız yeterlı dıye bılıyorum ıslem 2 dklık 12.99 noırmal paket kullanımıznızla beraber 32 tl  gıbı bı rakama gelıyor onlar sıstem kurulu oldugu ıcın servıs dırek acıyor baska da bısey yok..kart ve ya baska bısey gerekmıyor...

Serkan

Cağrı başlık açıyorsun insanlar senden haber bekliyor ortada yoksun be kardeşim..

digi55

Alıntı yapılan: Umut - 08 Haziran 2011, 00:03:28
Söyleyeceğiniz fiyatlara cihaz da dahil olacak mı acaba ? Yoksa onun için ayrı bir kampanya mı olacak ?
Çanak cihaz ücretsiz arkadaşlar kurulumda hediye

digi55

evet arkadaşlar bitti kaçak yayının önüne geçmek için cihazıda kendisi veriyor digiturk.zaten hepsi ücretsiz.

digi55

Alıntı yapılan: silopili55 - 07 Haziran 2011, 22:46:56
Cok güzel detayları da paylassan seviniriz

Arkadaşlar ayda sadece 12.90 ödeyerek samsunsporun bütün maçlarını izleyebiliyorsunuz.Talep ettiğiniz taktirde gün içinde kurulumunuzu yapıyoruz.İrtibat tel 333 333 2 veya 533 580 44 45 i arayabilirsiniz.Bu sayfadan form doldurduğunuz taktirde gün içinde biz sizi arıyoruz.

digi55

Alıntı yapılan: AntZ - 08 Haziran 2011, 00:16:03
O fiyata dahil olmaz ama cihaz almak zorunlu mudur, mevcut cihaz kullanılabilir mi ben de merak ediyorum.

Mevcut cihazınız turksatsa kullanılabilir.Çünkü bu kampanyada turksattan