Telemarket'ten, Lig TV Kampanyası

Başlatan cgr, 07 Haziran 2011, 22:44:33

« önceki - sonraki »

cembaba

Kardeşim bir de bende digiturk kutu ve anteni var. Full paket sezonluk alıp ne kadar oluyor? :)

salihcakir

1-kuzey55
2-doctor_55
3-samsuni
4-seckin55
5- salihcakir

bende digiturk kullanıyorum şu an. lig tvyi geçen sene kapattırmıştım. şimdi hangisi en uygunsa o paketten tekrar giriş yapacağım ligtv'ye. trt'yi ise kapattıracağım...

Kodalak

1-kuzey55
2-doctor_55
3-samsuni
4-seckin55
5- salihcakir
6- kodalak

bende digitürk kullanıyorum,hangi paket daha uygun.

Burak

bende de kurulu digiturk var ekonomik pakete üyeyim benim sorunumu nasıl çözeceksiniz çağrı bey ?

Atakumlu

1-kuzey55
2-doctor_55
3-samsuni
4-seckin55
5-salihcakir
6-kodalak
7-Atakumlu55

Serkan

ben neden maç izlemediğim 2 ay 47 lira veriyorum çağrı buna çözüm bulursan paketi yenilerim yok bulamam dersen zaten her maç içerde dışarda stadlarda oluruz gerek kalmaz:D

Burak

zaten izleyeceğimiz 10 maç falan olur :) kafadan Ordu Ankara Trabzon Sivas 5 maça kesin gidilir geriye kalır 12 maç  2 de İstanbul yapsak Kalır 10 maç . acaba Ligtv'ye fon ayırana kadar deplasmana mı biriktirsek parayı  :P :P

YILDIRIM

08 Haziran 2011, 09:39:49 #22 Son düzenlenme: 08 Haziran 2011, 09:49:41 YILDIRIM
Nasıl bir kampanya olacak. Aktivasyon ücretinde indirim olacak demişsin dün digitürk müşteri hizmetleriyle konuştum. Aktivasyon ücretsiz sadece kurulum bedeli 20 tl onu alacağız sizden dediler. Sizde nasıl bir kampanya olacak anlamadım şimdi ben ? ayrıca fiber internet satış hizmetleride sizde sanırım ne zaman gelecek bu fiber internet+digi alsak kampanya'dan uydunet gibi örneğin internet al kablolu ücretsiz gibi ;) hayırlı işler

Ertuğrul Sağlam

Çağrı, Kampanya detayları tam netleşsin bende almayı düşünüyorum, yanlız tek seferde bir yıllık ücreti peşin ödersek indirimden yararlanabiliyoruzmu? onuda açıklarsan iyi olur...

kaptan 55

« Yanıtla #22 : Bugün 08:25:08 am »   

--------------------------------------------------------------------------------

1-kuzey55
2-doctor_55
3-samsuni
4-seckin55
5-salihcakir
6-kodalak
7-Atakumlu55
8-kaptan 55

jean

abi ben yurtdisindayim sistemi tam bilmiyom taraftar paketimi diyorlar sadece bizim maclari veren kanala

fındık

Alıntı yapılan: jean - 08 Haziran 2011, 13:54:35
abi ben yurtdisindayim sistemi tam bilmiyom taraftar paketimi diyorlar sadece bizim maclari veren kanala

ewet

jean

kalptenþimþek

1-kuzey55
2-doctor_55
3-samsuni
4-seckin55
5-salihcakir
6-kodalak
7-Atakumlu55
8-kaptan 55
9-kalptenşimşek

CurvaSs

ayrıntıları biraz daha açarsak, bizim öğrenci evine de bi' tane almak istiyoruz.

ayrıntı derken, kurulum-reciver-çanak felan ne kadara mal oluyor?
öğrenci evinde tek ben kalmadığım için, sadece samsunspor'umun maçlarını değil, bütün maçları alırsak kaç para ödüyoruz?