Yönetim-Galip Öztürk-Kongre Kararı Alındı

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 09 Mayıs 2011, 17:12:48

« önceki - sonraki »

55.hakan

Zaman gösterecek her şeyi neden acele davranıldığı mantığını da göreceğiz.Önemli olan bu süreçte yönetimin işleri boşlamamasıdır.Futbolculara borçların ödenmesi ve sözleşme yenilemeleri gibi konular benimde aklıma takılıyor.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: hakanelgun - 09 Mayıs 2011, 23:30:37
Zaman gösterecek her şeyi neden acele davranıldığı mantığını da göreceğiz.Önemli olan bu süreçte yönetimin işleri boşlamamasıdır.Futbolculara borçların ödenmesi ve sözleşme yenilemeleri gibi konular benimde aklıma takılıyor.

Sözleşme konusunda bizim için en önemlisi yanılmıyorsam Ahmet Şahin sonrada Murat Yıldırım yani.Diğer isimlerin üstünde çok ısrarlı durulcağını sanmıyorum.

nadir

her şey aceleye gelmez temkinli tavranmaları gerekir

minci

Bu şirketleme işi efsane başkan İsmail Uyanık tarafındanda pekçok kez gündeme getirilmişti. Her zaman Samsunsporun kurtuluşunun şirketleşmeden geçtiğini söylerdi. Hatta yanlış hatırlamıyorsam işlemleri de başlatmıştı ama sonuçlandıramamıştı. Ondan sonraki süreci nasıl geçirdiğimiz belli. Aslında iyi organize edilip uygulanırsa ki bu profesyonel bir ekip tarafından olmalı neden başarılı olmasın? Böylece paralı başkan aramaktan da kurtuluruz. Gelirler de bir hayli iyi yani economik bir sıkıntı yok. Bu durumda iyi bir ekip işi rahatlıkla başarabilecektir. Bence asıl dikkat edilmesi gereken konu kulübün iç düzenini ve işleyişini sağlayacak teknisyenlerin çok iyi olması. Bunu da Sayın Galip Öztürk rahatlıkla sağlayabilir. Kendisi bu konuda son derece deneyimli bir kişi. Kötü örneklere bakıp ta karamsar olmaya gerek yok. Şimdi destek zamanı.

zenke

bana aceleci davranılmış gibi gelmiyor. hatta tam zamanı. çünkü lige çıkman garantilenmiş bir an önce başkan belli olmalı ki teknik direktör ve transferler belli olsun. ne kadar geç yaşarsan değişimi seneye o kadar çok sıkıntı çekersin. benim için tek soru işareti borsa işi. hayırlısı olur inşallah.

samsunmania

Şehirdeki bu Samsunspor coşkusunu gören aklı selim bir insan zannetmiyorum ki takımı kendi menfaatleri için harcasın. İstanbulspor değil ki bu. Yüzbinlerle ölçülecek bir taraftar kitlesi var. İnşallah güzel günler bekler bizi. Ben de tırsıyorum ama sonu iyi olacak gibi hissediyorum.Kentin sevgilisi olan Sn Öztürk hep iyi anılmak, efsane olmak isteyecektir. O kişilik yapısı da kendisinde var gibime geliyor.

maço

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 09 Mayıs 2011, 23:15:45
ilk defa sana katılıyorum maço  :-*

senın zıhnıyete yonetım katılsaydı sampıyon olamazdık  8)  :-*

AntZ

Şirkerleşme, borsa elbette endişelendiriyor bizleri ama direksiyonda Galip Öztürk varsa endişeye gerek yok, hele hele konu Samsunspor ise...

Bunun yanında çok eleştirdik ama mevcut yönetim her ne kadar Galip Öztürk'ün büyük katkılarıyla da olsa büyük işler başardı, şahsen beni utandırdı, utandırdığı içinde çok mutluyum. Bu süreç sonunda eğer ki bu yönetimin takıma karşı bir küslüğü, kırgınlığı olursa üzülürüm. Gerçekten çok emek verdiler ve işi bildiklerini gösterdiler. Galip başkan önderliğinde bir yönetimden yanayım elbette ama mevcut yönetiminde oluşacak yönetimin içinde yer almalı...

##kdc##

yıllarca hasretle beklediğimiz başarılı bir sezonun ardından inş takımımız için en hayırlı sonucu alırız, emeklerimiz ve hayallerimiz yönetim konuları yüzünden boşa gitmez umarım;

Forvetim

hepimiz endişeli bekleyiş içerisindeyiz fakat karamsar olmayalım süperlig de iddialı bir ekip oluşturulması adına yapılan hamleler bunlar mutlaka ince eleyip sık dokunulur, takıma kulübe zarar verecek adımlardan herkes mutlaka uzak duracaktır, herşey pozitif bir şekilde ortadayken herkes mutlu iken güzel beklentiler içindeyken yanlış adımlar atılmaz diye düşünüyorum. hayırlısı inşallah.

istanbuldan

Şirketleşmenin örneklerine baktığımızda, ilk dönemlerde ciddi bir ekonomik girdi olduğu kesin.. Ama sonrasında borsada işlem göremediği için işlem kağıtlarının alışverişi de azalacağından borsada değer kaybetmesi kaçınılmaz oluyor.. Zaten İstanbul takımlarının da şu sıralar derdi bu..
  Büyük bir borç içindeler ve galtsaray geçen sene az daha batacaktı.. Yönetiminden bazı kişilerin ciddi cebinden desteği oldu..
   Hayırlısı olsun ne diyelim..

Levent ÖCAL

Galip Öztürk bildiğim kadarı ile kendisi geçmeyecek başkanlığa kendi belirlediği bir ismi aday gösterecek ve kendiside arkaplandandan yönetimi kontrol edecek  ::)

cezayir55

olaganustu kongre karari alinmis erkut tutu aday olmayacakmis

Ahmeti

Herşey güzel olacak gibi geliyor bana

Daha önceki kongrelerde takıma sahip çıkan yoktu şimdi herkes samsunspor yönetiminde yer almak istiyor demekki güzel şeyler olacak

CurvaSs

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 10 Mayıs 2011, 11:48:30
Herşey güzel olacak gibi geliyor bana

Daha önceki kongrelerde takıma sahip çıkan yoktu şimdi herkes samsunspor yönetiminde yer almak istiyor demekki güzel şeyler olacak

beni düşündüren konu da bu abi. neden daha önceleri yoktunuz da şimdilerde meydana çıktınız? galip öztürk eskiden beri yardım ediyordu ama başka adamlara kanım ısınmaz. onlar daha önceden bu takımın yanında olduklarını belli edeceklerdi..! süper ligdeki 25 milyon dolar gelirden bahsediyoruz. yardımlarla felan 30-35 milyon dolara bile çıkabilir.

bank asya'da mütavazi bütçemiz vardı, kimse yardım etmedi. süper ligde devasa bütçe olacak, herkes yardıma koştu.. işte konu da burada başlıyor.. NEDEN NEDEN NEDEN? (galip öztürk hariç)