Yönetim-Galip Öztürk-Kongre Kararı Alındı

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 09 Mayıs 2011, 17:12:48

« önceki - sonraki »

Uğur Yıldız

ya anlamıorm bi sene öncesine kadar herkes galip başkan diyodu şimdi mi istenmiyo bu adam..endişeye gerek yok iyi şeyler olcak pozitif düşünelim

55(tuncay)55

herkesi bi düşünce bi endişe aldı gidiyor hakkımızda en hayırlısı en iyisi olur inşaallah :-\

kalptenþimþek

bizim kuşak ve üstü nasıl nasıl hasbi ağayı özlemle anıyorsa..yeni nesil de gelecekte galip öztürk'ü aynı duygularla anacak..bundan kuşkum yok..

Ollivanders

Ne hissettigimi bilmiyorum. Bir yanım korkuyor diger yanım seviniyor. Hakkımızda hayırlısı olsun :o

Shane_Falco

Şuan net olarak kongre kararı alındımı.Biliyormuyuz arkadaşlar ???

s_uzunkaya

adam öyle yada böyle girdiği her işi Allah ın izniyle başardı. kabına sığmıyor artık ve evrensel bir değer olan futbol sektörüne gözünü dikti. ben bunu 2-3 sene evvel yazmıştım;"nasıl olurda galib öztürk gibi bir iş adamı evrensel olan futbol endüstirisine başkan olarak girmez" diye. kanaatimce artık bunun vaktinin geldiğini düşünüyor ve eğer bunu düşünen galip öztürk se sıradan değil büyük hemde en büyüğünden düşünür!!! arkadaşlar galip öztürk şehrini seviyor olabilir, bu bizim için güvencelerimizden biri sayılabilir ama bizim esas güvencemiz galip öztürkün girdiği her işte hırsı,azmiyle hep en iyi olmaya namzet olmasıdır.  bu endüstiride, şehrinin adını taşıyan şehrin markası olabilecek tek isim olan samsunsporla en ilerleri hedefliyor olma ihtimali galip öztürkün karakterine uygun olarak bizim en büyük beklentimiz olacaktır. ben galip öztürkle birlikte samsunsporumuzun şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturacaklarına eminim ama esas bu hedef amaç değil avrupada da da başarıya ulaşabilmek adına bir araç olarak görüldüğünü düşünüyorum.
söz konusu galip öztürkse hedefler hayallerimize eşdeğer olmalıdır. hayallerimizi zorlayalım derim ben :)

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Umut - 09 Mayıs 2011, 22:49:02
Evet kongre karari alindi

Hadi bakalım.Yıllardır Galip Öztürk'ü takımın başında görmek istiyorduk.Galip Öztürk'ün önderliğinde bir Samsunspor istiyorduk.Bakalım inşallah yüzümüz kara çıkmaz.

oguz_5528

Bence Galip Öztürk yönetim arasını katacağı iş adamları olacak başkan yine aynı kalacak.

Ayberk

Hayırlısı olsun...

Ama bir iki nokta var işi karıştıran. Mesela oyuncuların sözleşmeleri 31 Mayıs'ta sona eriyor. o tarihe kadar yeni yönetim söz sahibi olamayacak haliyle, e eski yönetim de nasıl olsa gidiyoruz havasında olursa... Falan filan... Karışık durumlar biraz ama hayırlısı demekten başka bir şey de yapamayız sanırım...

Ollivanders

Alıntı yapılan: Ayberk - 09 Mayıs 2011, 22:55:57
Hayırlısı olsun...

Ama bir iki nokta var işi karıştıran. Mesela oyuncuların sözleşmeleri 31 Mayıs'ta sona eriyor. o tarihe kadar yeni yönetim söz sahibi olamayacak haliyle, e eski yönetim de nasıl olsa gidiyoruz havasında olursa... Falan filan... Karışık durumlar biraz ama hayırlısı demekten başka bir şey de yapamayız sanırım...

kardesim bence sözlesme en kolay konu . Zaten bu yonetim galip öztürk'ün uzantısı. Sozlesmeyi yenileyeceklerdir. Şu şirketlesme , borsa işi yok mu adamı dusunduruyor :(

Kaya

Galip Öztürk'ün aceleci davrandığına hiç katılmıyorum..İşin içinde illaki risk vardır ama önemli olan niyettir.Galip Öztürkün bile bile SAMSUNSPORumuzu ateşe atacağın inanmıyorum.Gelecek senenin planlarına  genelde futbol takımları önceki sene bitmeden son beş maç yapmaya başlarlar.Umarım kongreydi,adaylıktı,şirketleşmeydi geç kalmamışızdır..

oguz_5528

Alıntı yapılan: Umut - 09 Mayıs 2011, 23:02:09
Mevcut yonetimde de var zaten galip ozturke yakin kisiler. Kongrenin asil amaci baskanin degismesi, yeni bir yapilandirmaya gidilmesidir.

yok demedim zaten şöyle olabilir ilerde kulubü alacak şekilde kendi şirketinden adam koyabilir yani,ben sanmıyorum oldu bitti deyip başkan'In değişeceğine emeğe saygılı olunması lazım bikere güven çok önemli,bekleyip görecez,biz bu takım'ı soyguncuların elindeyken de sevdik ruhsuzlar takımda oynarken de sevdik.Unutulmasın ki takımımızın arkasında muhteşem bir taraftar var.

Ayberk

Alıntı yapılan: Serpico55 - 09 Mayıs 2011, 22:57:29
kardesim bence sözlesme en kolay konu . Zaten bu yonetim galip öztürk'ün uzantısı. Sozlesmeyi yenileyeceklerdir. Şu şirketlesme , borsa işi yok mu adamı dusunduruyor :(

Borsa işi zaten bence hiç gündeme gelmemeliydi ama... :o :( Ne diyelim, inşallah yanılan biz oluruz, "bazı çatlak seslere rağmen" kazanan Samsunspor'umuz olur

maço

galip öztürkün gelmesine en cok taraftar grupları sevinir sanırım  :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: maço - 09 Mayıs 2011, 23:14:37
galip öztürkün gelmesine en cok taraftar grupları sevinir sanırım  :)
ilk defa sana katılıyorum maço  :-*