Yönetim-Galip Öztürk-Kongre Kararı Alındı

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 09 Mayıs 2011, 17:12:48

« önceki - sonraki »

engin55

Son durum ne? Yönetim kaçta toplanıyor

maviay55

09 Mayıs 2011, 20:48:15 #16 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2011, 20:51:55 maviay55
Alıntı yapılan: engin55 - 09 Mayıs 2011, 19:28:37
Son durum ne? Yönetim kaçta toplanıyor
varmı bi haber ss.biz ajans?  :)

13 ziyaretçi 44 üye herkes benim gibi bi haber bekliyor  :-\

silopilimuhsin

Normal kongre ne zaman?  Neden olaganustu kongre yapilsin. Takimi sampiyon yapan yonetime ayip olmazmi? Sayin galip ozturku tanimiyorum Ama takima cok maddi destegi oldugunda biliyorum. Bankasyada Baskan olmayi kendisine yakistiramiyormuydu acaba? Zor gunlerde takima Baskan bulamiyorduk simdi bunun icin tartisiyoruz neden??????????

kalptenþimþek

bütün bu yaşananlar olacak doğumun sancısı..
samsunspor_x

**KaR6**

ben ne mutlu ne umutsuzum gelişmelerden.. uzak kaldık bu ara durum malum ama tüm gelişmelerde tek bir kilit kelime var o da 'niyet'..

kuzey55

Bu akşam yönetim kurulunun aldığı karar göre 28 mayısta kongre olacakmış...

erkutdem55

Hayırlısı olsun.Hedef Süper Lig şampiyonluğu olmalı.Aşağısı armamıza yakışmaz.Ben başarabileceğimize canı gönülden inanıyorum.

**KaR6**

ya sonun başlangıcı ya şampiyonlugun habercisi olur bu haber, arası olmaz..

CurvaSs

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 09 Mayıs 2011, 21:35:47
Hayırlısı olsun.Hedef Süper Lig şampiyonluğu olmalı.Aşağısı armamıza yakışmaz.Ben başarabileceğimize canı gönülden inanıyorum.

bence olmayacak bir şey değil. biraz oturaklı yönetim, sağlam bütçe, iyi transferler ve muhteşem taraftarımızla olabilir. ben ligde kalma iddiasında olalım felan diyenlere katılmıyorum. biz zaten ligde kalırız, önemli olan kendimizi iyi bir şekilde hatırlatmak.

mehmet yılmaz

2-3 hafta öncesi olsa çok sevinebilirdim ama şimdi ciddi endişelerim var.

Ya devlet başa, ya kuzgun leşe  :o

usare

Eğer Galip Öztürk gelip, bir de bütün takımı dağıtırsa o zaman konya buca gibi olmaktan korkuyorum açıkçası. Ama Galip Öztürk'ün geleceğine sevinmiyorum da değil. Karmaşık duygular.

Gökberk55

bu sürtüşmeden zarar gören biz olmayalım da,sonumuz pek iyi görünmüyo sanki :o

beşnumara

Her ne olursa olsun Galip Öztürk bir an önce düşüncelerini açıklaması lazım.İnsanları aydınlatması lazım ne yapmak istediği ile ilgili.

GökhanÇağlar

ben de endişeleniyorum ilerisi için..Galip Öztürk ün iyi niyetinden şüphem yok ama bir an önce taraftar bilgilendirilmeli bu konuda..

cembaba

Neler yapılacağını elbette bizlerle paylaşacaktır. Sevgi konusunda şüphem yok ama herşeyden öncesi Mustafa'nın dediği gibi niyet. Neden bu kadar ısrarcı ve aceleci tavır?