2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

germencisse

Couceiro ile resmi anlaşılmadan Hüseyin Kalparı bıraktık çok kötü ekmeğe geldik.. :-X

minci

Alıntı yapılan: umit - 05 Haziran 2011, 23:31:57
Herkese umut saçtılar, hedefi yüksek koydular; deli ibo'dan murat erdoğan'dan bahsediyorlar. Allah sonumuzu hayır etsin...
Sevgili arkadaşım sözü geçen adamlardan yönetim hiç bahsetmedi sadece basın söz ediyor. Şimdiye kadar yönetimden böyle bir söz duymadım. Böyle bir transferin olacağına ihtimal vermiyorum. Bu dedikodular olsa olsa menejerlerin futbolcu pazarlama taktikleridir.

samuray

Alıntı yapılan: samuray - 06 Haziran 2011, 19:21:19
silivridemi ikatmet ediyorysun ya seninle tanışalım bende silivride yim
evet müjdat gürsuya allahten rahmet dilyorum

ChucKeR

coucerio işinin yatması gerçkten kötü oldu. ama birini bulacaklar artık.
benim asıl takıldığım nokta forum ahalisinin bu acelesi.
artan gelirler ve 2 senedir kısmen sağlanan istikrar sebebiyle bu sene transfer çok hızlı başladı  kabul, fakat bu hıza kapılıp ne hoca ne yönetim belli değilken transfer beklemek bayağı saçma oluyor.
daha finalleri bitirmedik :D edu luganonun geldiği zamanı hatırlıyorum yeni ders yılı başlıyordu:D biraz daha sakin olmanızı tavsiye ederim saygıdeğer samsunspor.biz cemaati :D

samuray

ya bu cucerio bizi çok oyaladı yönetimin kesin seçileceği zaten belliydi ama bu konuda çok gevşek davranıyorlar gibi geliyor bana a plaın b planı c planı olmalıydi son anda adam şimdi kulübü bırakmıyor muş kpeki bizim başka planlarımız yokmuymuş hiç kimseyle görüşmemişler demekki acemice davranış bunlar bence bu saatten sonra yabancı hoca değil yerli hoca gerekli en azından türk futbolunu bilen tanıyan futbolcunun türk insanının psikoloj<isini bilen aklıma bazı arkadaşlarda bahsetmiş bülent ünder ismi daha öncede sayın uyanık döneminde bizi çalıştırmıştı neden olmasın

samuray

Alıntı yapılan: Serkan - 06 Haziran 2011, 12:43:39
boboyu beğeniyoruz ama gücümüz yetmez diyoruz ;)
ya boboya kim ne diyebilirki alabilirmiyiz mesele burada

silopilimuhsin

Timoftenin lisansı varmı? O gelsin hoca olarak

Lusage

Alıntı yapılan: silopili55 - 06 Haziran 2011, 19:56:14

Var. Yanlış hatırlamıyorsam en son Romanya da bir takım çalıştırıyodu.

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: silopili55 - 06 Haziran 2011, 19:56:14

timofte hatıralarımızda hep iyi olarak kalsın bence gelirde kötü şeler olursa onuda cenkler,celiller,serkanlar gibi harcarlar burda :)

silopilimuhsin

samuray

ya multescuyu getirelim boştamı acaba hala takım çalıştırıyormu bilen varim ;D ;D ;D ;D

samsunspor.co.nr

Selamlar,

Yeni yönetimden birisi (isim veremeyeceğim,anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum.) İbrahim Üzülmez ile bir yemekte buluşup konuşmuş sanırım.
Yemeğin içeriğini bilmiyorum ama basında da geçtiğine göre bu haber,konuşulan konuları aşağı yukarı hepimiz tahmin edebiliriz.
Net birşey yok fakat yemeği biliyorum.

Arjantin'den iki futbolcu (bir de olabilir) yaklaşık maliyetleri 1 milyon euro,kaliteli adamlar olduğunu söylediler.
3-4 tane de gelecek vaat eden futbolcu ile görüşülmüş,isim bilmiyorum fakat direk oynayabilecek futbolcular değil ama gelecek için olabilir.

Duyumdur,net değildir. Paylaşmak istedim.

Sevgiler.

Lusage

Vladimir Petkoviç

Yağuşuklu bir amcaya benziyor.  :D

samsunmania

Alıntı yapılan: Lusage - 06 Haziran 2011, 20:19:25
Vladimir Petkoviç

Yağuşuklu bir amcaya benziyor.  :D

Hüseyin Kalpar'dan sonra Banderas izlenimi veriyor. :holey:

kabacevizli55

bu abimiz gelsin ona çarşambadan özel yumarta topuklu ayakakbı yaptırçam  elbisenin altına iyi gider