11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 04 Şubat 2011, 03:29:04
Tabi görüş meselesi,sırtı kaleye dönük oynamak terimini ben anlatamadım abi çok basit bu kavram halısaha maçında forvetsin oyun senin yarı sahanda ,sen rakip kaleye mi bakıyorsun kendi yarı sahanda geçen mücadeleye mi,topu göreceksin de önüne alacaksın zaten ;)
tamam golcülük benim dediğim olmayabilir ama ben isim vermedim sadece duyduğumu bildiğimi anlattım :) saygı duyuyorum inşallah futbolcular da yönetimdekiler de bizim kadar Samsunspor'umuzu düşünüyorlardır :)

onlar sımdı fosur fosur uyuyolardır kardesım merak etme sen  ;) hadı hayırlı geceler.

oguz_5528

Sağol toprağım sana da hayırlı geceler

berusa55

Sırtı Kaleye Oynama Tenikleri
Ders 1
Saat 02:45 :)
Güzeldi beyler  >l<

iyi geceler kardeşlerim  ;)

ahmetsefa55

abi napalım sıkıntıdan bırbırımıze sardık  :)

oguz_5528

Alıntı yapılan: berusa55 - 04 Şubat 2011, 03:45:57
Sırtı Kaleye Oynama Tenikleri
Ders 1
Saat 02:45 :)
Güzeldi beyler  >l<

iyi geceler kardeşlerim  ;)

Samsunspor diye diye kafayı yedik,Billy 100.rüyasında belkide  ;D..hayırlı geceler hayırlı cumalar

Fecr_55

Kemal'in boyu senden daha kisa ama senden daha fazla kafatopuna cikti..Mücadele edecek kapasite göremiyorum Billy'de..
Zaman gecsin diye oynuyor herhalde.. >:( ???

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 01 Şubat 2011, 11:36:39
O kadar boya posa rağmen kafa toplarından sadece 2sini aldı. Ayrıca bana öyle atik bir futbolcu gibi gelmedi, çok eksiği var heralde inşallah çalışır. Bi ara maçta çıkartıp İzzet'i alsa daha iyi olur dedim.

dedim abi yine böyle, bu adam bence boş adam mersin maçıda aynı

realfans

ulan bide gol sözü verdi...sn bi ayağıında yop tut ...

cgr

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 06 Şubat 2011, 16:25:27

dedim abi yine böyle, bu adam bence boş adam mersin maçıda aynı

Alıntı yapılan: realfans - 06 Şubat 2011, 16:36:45
ulan bide gol sözü verdi...sn bi ayağıında yop tut ...

Ya arkadaş bi susun daha... Senin takımının oyun özelliğiyle, adamın özelliği aynı mı ?! Spiker bile diyor kanatları kullanamadı takım diye. Orta kestinmi ?! Adama perde görevi yaptın mı ?

Nefret ediyorum mağlubiyetlerden.. Hemen türüyosunuz böyle...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: cgr - 06 Şubat 2011, 16:41:25
Ya arkadaş bi susun daha... Senin takımının oyun özelliğiyle, adamın özelliği aynı mı ?! Spiker bile diyor kanatları kullanamadı takım diye. Orta kestinmi ?! Adama perde görevi yaptın mı ?

Nefret ediyorum mağlubiyetlerden.. Hemen türüyosunuz böyle...

ne demek türüyosunuz ? kaç senedir burdayız. burayada yazıyorum billyden hiçbişe olmaz

FaTiH_HaN

adamı 3-4 tane gol pozisyonuna sokacaksın ki 1-2 tanesini yazsın. Kanatları çalışmayan takımların forvetleri gol at-a-maz! maç boyunca 1 tane orta geldi o da orhandan ve etkili bir ataktı.

lucarelli

Kanatlardan hiç top taşınmadı. İkinci yarıda bir orta geldi, top arkasına gelmesine rağmen kafayı vurdu. Billy oynayacaksa kanatları kullanmak lazım.

LisandroLopez

Sert Mersin savunmasının arasında malesef ki kayboldu ama ortasaha iyi olmayınca,kanatlar çalışmayınca Billy ve Zenke'nin de etkisiz görünmeleri normal.
Haftaya revizyon kesinlikle şart.

cgr

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 06 Şubat 2011, 16:42:48
ne demek türüyosunuz ? kaç senedir burdayız. burayada yazıyorum billyden hiçbişe olmaz

Tamam olmaz. Hangi takımda hocasın ? Hangi takımı çalıştırıyorsun ?

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: cgr - 06 Şubat 2011, 16:47:03
Tamam olmaz. Hangi takımda hocasın ? Hangi takımı çalıştırıyorsun ?

;)