11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

**KaR6**

abi trt ye çevirimi yapıyoruz, başbelası ne ;D sokak diline çevirirsek ...'lı gol makinası olabilir bence ;D

ayrıca şarkı da güzelmiş, deminden beri dilimde

samsunmania

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Ocak 2011, 16:58:45
abi trt ye çevirimi yapıyoruz, başbelası ne ;D sokak diline çevirirsek ...'lı gol makinası olabilir bence ;D

ayrıca şarkı da güzelmiş, deminden beri dilimde

Kardeşlerimize güzel örnek oluyoruz ya ondan Mustafam. :D :D Hani rakip defansın baş belası manasında.

Ayberk

Bu arada adamlar da çok yardımseverler bilgi verebilir misiniz dedim, çatır çatır yazdılar sağolsunlar st mirren taraftarları :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 15 Ocak 2011, 17:00:10
Kardeşlerimize güzel örnek oluyoruz ya ondan Mustafam. :D :D Hani rakip defansın baş belası manasında.

yok abi, ben en çok o tanımlamayı begendim zaten, neyse onu öğrensinler :) çok havaya soktu beni billy, inşallah patlamaz :)

Ayberk

"Good luck with the promotion. Samsunspor are now our favourite Turkish team. Any chance of a pre-season friendly? "

Adamlar Billy'den sebep, Samsunspor'a da sempati duymaya başladı :)

Serkan

hacı nerede konuşuyorsunuz bu ecnebi arkadaşlar ile :D

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Serkan - 15 Ocak 2011, 22:39:57
hacı nerede konuşuyorsunuz bu ecnebi arkadaşlar ile :D
tam ben soracaktım.hayır ıngılızcemızı fln gelıstırırdık  :P

**KaR6**

kardeş kulup yapacaz st.mirren i kardeşim :) ingilizce espri bile yapmısım heralde, baya gulmus herif ;D

Ayberk

Yapalım abi, kutu gibi küçük stadlarıyla sempatik gelmişlerdi zaten :D

Burak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Ocak 2011, 22:42:06
kardeş kulup yapacaz st.mirren i kardeşim :) ingilizce espri bile yapmısım heralde, baya gulmus herif ;D

forza st.mirren   :D . o değilde m6 reyiz  bizde bu beatles ın şarkısını söyleyelim ya da çaldıralım anonsçuya güzel olur billy gol attığında . gese kewell'a yapıyordu boney m ' in daddy cool şarkısını kıyak olur adama zaten gazla oynayan bir tipe benziyor :D

**KaR6**

ben de ingilizce yazdım onu kardeşim, adamların çok hoşuna gitti :)

ama ritm filan çok güzel, söylense çok makara olur :)

Ayberk

Golden sonra çalmayı beklememiz çok uzun sürmez inşallah :-X

KareAs55

Abi bizede siteyi verinde bizde muhteşem ingilizcemizi konuşturalım  :)

Burak