20 Ocak Karanlığından Samsunspor Aydınlığına

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Ocak 2011, 18:52:42

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

ben bu gecenın her anında cok etkılendım ama bır kac tane kırılma noktası vardı kı gozyaslarıma hakım olamadım.

emın kaptanın ayakta alkıslanması.''buyuk kaptan'' ve ''samsun senınle gurur duyuyor'' tezaruhatları..

kasım abinin formayı öpmesi..

hakkı tomacın nuri asan hocamız ıcın soyledıgı ''nuri hoca ben bu forma ıcın ölürüm derdı ve öldü'' cümlesi..

mehmet abinin ve erdem abinin konusmalarının tümü..

tek kelimeyle mükemmel bir geceydi.orada oldugum ıcın cok sanslıydım.

edmontdante

Zor tuttum kendimi.Ben ıh ıh yapıyorsam ağlamak üzereyim demektir : ))
Valla acayip tuhafım şu an.
Şimdi bazı piçlere dahada fazla ayar oldum işte.La o forma SAMSUNSPOR forması

red_white

Emeği geçen herkese Tekrardan sonsuz Teşekkürler ... İzleyemeyen arkadaşlar veya o anı tekrar yaşamak isteyenler Aks tvde gece haberlerinin hemen ardından muhtemelen 00:20 gibi Sempozyumun tamamı yayınlanacak

seckin55

Tamamen duygu yüklü bir geceydi,o günleri kara günü  görmedim ama yaşamış kadar oldum, çoğumuz bazı anlarda  zor tuttuk ağlamamak için.Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler.Allah bu birlikteliğimizi bozmasın.Mutluyum gururluyum ölümüne Samsunsporluyum...

samsunmania

Alıntı yapılan: edmontdante - 21 Ocak 2011, 00:24:33
Şimdi bazı piçlere dahada fazla ayar oldum işte.La o forma SAMSUNSPOR forması

bizi üzen mağlubiyetler değil sahada yürüyenlerdi be kardeşim.

mehmet yılmaz

Tam bu anda ağlamaya başladım. Çünkü Emin abi, gerçek bir Samsunsporlu olarak hak ettiği sevgiyi o an tam anlamıyl hissetti. Bütün salon, gönülden bir şeklide ayakta idi.

Ve Kasım abi... Bence gecenin en büyük sürpriziydi çünkü ondan böylesi bir duygusallık beklemiyordum. O amayı öpmesi herşeyi ortaya koyuyor.

konuşmamda sadece sizlerin duygularını anlatmaya çalıştım, muvaffak oldu isem ne mutlu bana!

bir de Mete Adanır'ın adının hak ettiği o salona verilecek olmanın sözünü almış olmanın mutluluğu da yeterlidir.

red_white

Alıntı yapılan: red_white - 21 Ocak 2011, 00:29:03
Emeği geçen herkese Tekrardan sonsuz Teşekkürler ... İzleyemeyen arkadaşlar veya o anı tekrar yaşamak isteyenler Aks tvde gece haberlerinin hemen ardından muhtemelen 00:20 gibi Sempozyumun tamamı yayınlanacak

Arkadaşlar Düzeltme yapayım bu gece 02:00'da yayınlayacaklarmış tekrarını, ayrıca yarında yayınlayacaklarmış

ali ihsan

Mükemmel bir organizasyon olmuş.Emeği geçen arkadaşlarımı can ı gönülden kutluyorum.

Samsunspor sevdasını bir şehire anlatmak,hissetirmek ve  hak eden isimleri yıllar sonra olsa da layık oldukları şekilde onore etmek ...Bunlar çok önemli şeyler hakikaten...
Bu site ve dernek sayesinde bu şehire maya çalıyoruz.Bu maya Allah'ın izniyle tutacak ve Samsunspor'umuz layık olduğu ellerde er ya da geç layık olduğu değeri bulacaktır.
Orada olamamanın burukluğu olsa da ,heyecan fazlasıyla vardı üzerimde.Sizleri seviyorum...

Bu gecenin oluşmasında katkısı olanlardan tekrar Allah razı olsun...

Samsunspor'lu olmanın gururu bir ömür bize yeter ...

Musti

Emeği olan olmayan tüm gerçek SAMSUNSPORLU kardeşlerime abilerime herkese sonsuz teşekkür ederim.

55.hakan

Gün boyu yapılan etkinlikler de katkısı olanlara teşekkürler.Gerçekten bu sene farklı bir anma oldu.

ahmetsefa55

birde mehmet abi diyo ki ben aslında aklı selim sakin bir öğretmenım  :D :D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 21 Ocak 2011, 00:58:38
birde mehmet abi diyo ki ben aslında aklı selim sakin bir öğretmenım  :D :D

ama o cümlenin "ama" diye başlayan bir de devamı var -ki haluk ulusoy adı gelince aklıma birden gözlerim döndü :)

Ollivanders

Mukemmel bir geceydi.Emin abiye forma verilirken o salonun ayaga kalkısı , Kasım abinin o formayı öpüşü öldürdü beni ve ağlattı. Allah herkesten razı olsun.  :'( Bu panele katılmanın gururu bana bir ömür yeter.

minci

Artık SAHİPSİZ ŞEHRİN SAHİPSİZ TAKIMIdiye bir sloganı takımımızın yokolduğu bir günün yıldönümünde yok ettik. Ne mutlu bize. İşte şehrimin gerçek sahipleri öz halkı. Sonunda yapması gerekeni mükemmel bir şekilde yaptı. Bu geceyi gördükten sonra sahiplenmek isteyen pekçok kişi ortaya çıkacaktır. Ancak onlar bu potansiyelden sadece nemalanmak isteyenlerdir, samimi değillerdir. Bu durumda bundan sonra onlar bizi değil biz onları kullanacağız.Müthiş bir gece oldu. Emeği gecen, geceye katılan veya katılamayan herkese şükranlarımı iletiyorum. Sağolun var olun. Yeni bir kurtuluş bu gece başladı.

kalptenþimþek

Mehmet hocam ve Erdem Başkanım ne söylenmesi gerekiyorsa dümdüz söylediler.. Helal olsun onlara!! samsunspor_x