20 Ocak Karanlığından Samsunspor Aydınlığına

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Ocak 2011, 18:52:42

« önceki - sonraki »

King Of The North

TRT'ye teşekkür etmek lazım, çok iyi bir iş çıkardılar, Emin KAR ve Kasım CIKLA da mükemmel yorumlarda bulundular, hem duruşlarıyla hem yorumlarıyla hem de beyefendi kişilikleriyle ne kadar büyük bir Samsunsporlu olduklarını göstermiş oldular, iyi ki Samsunsporluyum...

kadir55ist

red_white

Burak

Bu arada bu kültür merkezinin tam yeri neresi ve ulaşımı nasıl ? birde aramayalım akşam sonra

berusa55

4.hat gidiyor. 2.hata binecekler ise Yıldıray Çınar Kültür Merkezi'ne veya eski adıyla ÇAGEM'e en yakın yerde bırakmasını söylediğinizde şöför yardımcı olacaktır.

kaptan 55

red_white

imkanı olan arkadaşlar 1.30 saatlik sempozyumumuzu lütfen kayıt etsin

berusa55

AlıntıSAMSUNSPORLU OYUNCULAR ANILDI

Trabzonspor Yönetim Kurulu, kulübün internet sitesinden bir mesaj yayınlayarak, 20 Ocak 1989 yılında Malatyaspor deplasmanına giderken meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Samsunspor Teknik Direktörü Nuri Asan, futbolculardan Mete Adanır, Muzaffer Badaloğlu ve Zoran Tomiç ile şoför Asım Özkan'ı andı.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6326#Icerik

Ekrem

Tufan

Alıntı yapılan: berusa55 - 20 Ocak 2011, 14:20:56
4.hat gidiyor. 2.hata binecekler ise Yıldıray Çınar Kültür Merkezi'ne veya eski adıyla ÇAGEM'e en yakın yerde bırakmasını söylediğinizde şöför yardımcı olacaktır.

http://img80.imageshack.us/img80/2062/ekranalntsrg.jpg

ayrıca Bulvardan yukarı hiç sapmadan SAL'ın ön kapısından 10dk yürüme mesafesinde.

Burak

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 20 Ocak 2011, 14:24:16
burak akşam altı gibi ben geçicem istersen seni alabilirim..

teşekkür ederim abi teklifin için.tam saat veremeyeceğim için seni oyalamak istemem .işten kaçta çıkabileceğime bağlı çünkü . duruşehirin orada olduğunu biliyordumda tam yerini bilmiyordum  piri reis caddesini biliyorum .artık bulurum zaten geç kalabilirim birde aramakla vakit geçirmeyeyim dedim. cevap veren arkadaşlarıma teşekkürler

kaptan 55

cembaba

AlıntıAzrail çekil yollardan...
Bugün Türk futbolu için yas günü... Bundan tam 22 yıl önce Malatyaspor deplasmanına gitmek üzere yola çıkan Samsunspor, Türk futbol tarihinin en büyük trajedilerinden birini yaşadı.

İsterseniz bu unutulmaması gereken olayı bir kez daha hatırlayalım:

Sabah Samsun'dan yola çıkan Samsunspor kafilesi, saat 09:30 civarında Havza'nın 1 km uzağında karşı istikametten gelen şekerpancarı yüklü kamyon ile çarpıştı.Otobüsün şeridine giren ve çarpışmaya yol açan kamyon, çarpışma sonrası otobüsün uçuruma yuvarlanmasına da neden oldu.Kaza anında Samsunspor Teknik Direktörü Nuri Asan, futbolculardan Mete Adanır, otobüs şoförü Asım Özkan ve kamyon şoförü İbrahim Terzi öldüler.Muzaffer Badalıoğlu ise kaldırıldığı Havza Devlet Hastanesi'nde yaşama veda etti.

Kazada, kafilede bulunan yönetici ve futbolcuların tümü yaralandı.

Samsunsporlu futbolculara ilkyardım hemen geriden gelen Çarşambaspor kafilesi tarafından yapıldı.Çarşambasporlu yönetici, futbolcu ve teknik adamlar kazaya uğrayan Samsunsporlu yönetici ve futbolcuları otobüsten tek tek çıkarıp Havza Devlet Hastanesi'ne taşıdılar.Kendilerine kan verdiler.

Kazada ağır yaralanan Nasır, Tomiç, Yüksel, Emin diğer yaralılar Erol, Orhan, Mustafa, Kasım, Fatih, Şanver, Caner, Ercan, Hakkı, Uğur, Genel Kaptan Mustafa Mutlu, Kulüp Müdürü Yüksel Ozan, malzemeci Halil Bayraktar, masör Mahmut Çalış daha sonra kaldırıldıkları Samsun Tıp Fakültesi ve devlet hastanelerinde tedavi altına alındılar.

Nasır,Tomiç,Yüksel ve Emin'in futbol yaşamları bitti.

Ligtv.com.tr olarak başta Samsun halkı ve Samsunspor camiası olmak üzere tüm futbolseverlere başsağlığı diliyoruz. Elim kazada hayatını kaybeden futbolcular ve yöneticilere bir kez daha Allah'tan rahmet dilerken bu tür trajik olayların bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz.

ligtv.com.tr

berusa55

Yaklasık iki saat önce pırıl pırıl Samsunspor Trafomuzun açılışını güzel bir kalabalıkla yaptık. Büyük kaptan Emin KAR'ın eski başkanımız Hakkı TOMAÇ'ın kulüp basın sözcüsü Haluk TAN'ın ve YEDAŞ (ÇALIK ENERJİ) üst düzey yetkilisinin de katıldığı bu açılışta çekmiş olduğum fotoları hiç düzenlemeden olduğu gibiseyrinize sunuyorum.

BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE SAMSUNSOR

celebi