20 Ocak Karanlığından Samsunspor Aydınlığına

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Ocak 2011, 18:52:42

« önceki - sonraki »

ali ihsan

TRT işin hakkını verdi.Tansu Polatkan gibi bir ustaya yakışır program oldu.
Özledik o günleri .. :'(

ahmetsefa55

supernatural_55

Yok boyle bi duygu...tesekkurler trt,her anini urpererek izledim,muhtesemdi...

Burak

Ollivanders

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serpico55 - 20 Ocak 2011, 01:32:22
Formaların resimleri geliyor .

Ne forması Selim?

Bir de yarın ben bir laptop getireceğim ama bir kişi daha getitirse iyi olur. Her ihtimale karşı... Var mı sizde?

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Ocak 2011, 01:34:35
Ne forması Selim?

Bir de yarın ben bir laptop getireceğim ama bir kişi daha getitirse iyi olur. Her ihtimale karşı... Var mı sizde?

Trafoda bulunacak formalar abi..

cembaba

Süper bir programdı. Evdeki herkes duygulandı. Gerçekten Samsunsporlu olmak gururdur!

berusa55

AlıntıSİYAH-BEYAZLI TARAFTARLAR, 20 OCAK 1989'DA SAMSUNSPOR KAFİLESİNİN YAŞADIĞI TRAFİK KAZASINI DA AÇACAKLARI PANKART İLE ANACAK

Öte yandan Beşiktaş taraftarı 20 Ocak 1989'u unutmadı. Siyah Beyazlı takımın etkin taraftar grubu "Çarşı", 20 Ocak 1989'da Samsunspor kafilesinin Malatyaspor maçı için yaptığı yolculukta yaşanan trafik kazasında hayatını kaybedenler için pankart açacak. Siyah Beyazlı taraftarlar hazırladıkları pankartta, kazada hayatını kaybeden teknik direktör Nuri Asan, futbolculardan Mete Adanır, Muzaffer Badalıoğlu, Yugoslav futbolcu Tomiç ve yine kazada hayatlarını kaybeden takım otobüsü şoförü ile kazaya karışan kamyonun şoförünün resimleri yer alacak. Pankartta ayrıca "20 Ocak 1989 Samsun asfaltını unutmadık. Azrail çekil yollardan" ifadesi de yer alacak.

Kaynak

Sağolsunlar >l<

doðan

İsim dolayisi ile bu gün Trabzon'da uyandım , bu gün 20 Ocak ne isim var benim Burda yaaaa , ben bu gün çalışamayacağım , musadenizle yollar acılin samsunuma donüyorum ...

Ertuğrul Sağlam

Herşeyi ile mükemmel bir programdı. (Programın Bir saniyesini kaçırırım diye, Bilgisayarı hiç açmadım.)

Başta Tansu Polatkan ve TRT ekibine.

Kaptan Emin ve Kasım Abiye.

Ve Kral Tanju Çolak'a bize bu mutlu günleri tekrar hatırlatıp duygulandırdıkları için TEŞEKÜRLER...

20 Ocak; Allah böyle bir karagün birdaha kimseye yaşatmasın.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Ocak 2011, 01:34:35

Eğer temin edilemedi ise şuana kadar ben getirebilirim.

İki mesaj ard arda oldu kusura bakmayın.