Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

ugrass

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 20 Ocak 2011, 20:50:20
Adam kendi reklamını yapmış, nerde armamız, nerde ismimiz.

Doğru kendi reklamımızı yaptık teknik hırdavat spor :D

lucarelli

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 20 Ocak 2011, 20:50:20
Adam kendi reklamını yapmış, nerde armamız, nerde ismimiz.

Buna da şükür.

Sonuna Kadar 55

yakında bizde asarız kızılay tam yerine

kuzeycity

Alıntı yapılan: yaramaz çocukkk - 21 Ocak 2011, 19:30:52
buraya yazıldımı bilmiyorum ama eski ilyasköy pazarının,yeni 2.bulvar üzerine büyük ve mükemmel bi bayrak asılmış..üzerinde armamızda var..gebililer SAMSUNSPOR'a başarılar diler yazıyor...

hemen yan caddede bi tane daha var bugun gördüm sevindim, peşpeşe üç arabada atkımızı gördüm ilyasköy inanmış  >l<

mehmet yılmaz

İlyasköy'den Tepecik'e giden Gebi Caddesi üzerinde üç tane büyük bayrak asılı.
Mahallem diye demiyorum ama İlyasköy'de ciddi bir Samsunsporlu potansiyeli vardır. Mübadil, Çarşambalı ve Kavaklı nüfus hayli fazladır orada.

55.hakan

Aks'nin olduğu binanın sokağına da Burası Her Yer Değil pankartı asılsa çok güzel olur.

kuzeycity

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Ocak 2011, 14:26:31
İlyasköy'den Tepecik'e giden Gebi Caddesi üzerinde üç tane büyük bayrak asılı.
Mahallem diye demiyorum ama İlyasköy'de ciddi bir Samsunsporlu potansiyeli vardır. Mübadil, Çarşambalı ve Kavaklı nüfus hayli fazladır orada.

benim de mahallem oluyor abi o dediğin yer  :D

Burak

ağabali köprüsünün üzerindeki bayrak tekrar asılmış . bu aşkın romanı yarım kalmayacak

seckin55

İlyasköy Kavşağı- Gebi Caddesi

alperen

Armalı bayrak süper >l< >l< >l<

binikalamadım

armalı bayrağın daha net fotoğrafını bekliyoruz ...

mehmet yılmaz

İlyasköy Kavşaığının iki tarafında dev bayraklar vardı; pazartesi üçüncüsü geliyor...

Burası Her Yer Değil
SAMSUN

Kırmızı, Beyaz, Kara Sevda

sadece55

Mehmet abi Samsunspor.biz olarak bizde dev bir bayrak yaptırıp assak güzel olmaz mı?

Serkan

Dev bayrak değilde bizim işimiz stadyum'la olmasını düşünüyorum;

Ss.biz gençlik olarak giriştiğimiz sopalı bayrak olayına  güzel bir ekşin yarattık; çoğunuzun zaten bilgisi olan bir konuyu dillendirme zamanı geldi aramızda yine 3-5 toplayarak river ve ince cubuklu bayraklardan bir kaç tane yaptırmayı düşünüyoruz varmıdır fikri olan ?

Ayberk

Büyük boyutlarda yapıp maçın başında maratonun alt kısımlarında dalgalandırılabilir.