Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

Kaya

Çıkıp düzeltmedin dimi ferhat abi  :D ;D :P

King Of The North

Sohbet Cafeyle Paşa Bilardonun arasındaki sokakta da asmışlar, Gazi Caddesinin tekel dönüşünde, bir avukat abimizin ismi vardı üstünde, bayrakları gördükçe duygulanmamak elde değil, aynı şekilde arabalarda da atkı sayısı artmış durumda.

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: iak5529 - 17 Aralık 2010, 23:03:07
Çıkıp düzeltmedin dimi ferhat abi  :D ;D :P
sabah servisle giderken çekmiştim .. .:.:.

Kaya

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 18 Aralık 2010, 01:29:14
sabah servisle giderken çekmiştim .. .:.:.

Evet dikkatli bakınca sol şeritte olunduğu görülüyor. >l<

seckin55

Bu da Duruşehir' de Mira Sitesi sakinlerinin asmış olduğu bayrak.

irFan_55

Bir Bayrakda Bahcelievler Esnaflarından 100,Yıl Bulvarı Yoluna Asıldı.. Kendilerine Teşekkürlerimizi İletiyoruz... SAMSUN KIRMIZI BEYAZ...

kalptenþimþek

19 Aralık 2010, 02:08:15 #217 Son düzenlenme: 19 Aralık 2010, 02:10:30 kalptenþimþek

erkutdem55

Yarın kaç bayrak daha asılacak Samsunumun sokaklarına,sabırsızlıkla bekliyorum.

engin55

hayati başkanın yaptırdığı 2. pankartta karayolları tarafından bugün gene kaldırılmış aks ta söylediler

lucarelli

binikalamadım

dikkati dağıtıyormuş usta...milletin başını döndürmeye başladık anlaşılan...

seckin55

Samsunlular Samsunspor'a tüm kalbiyle inanıyor

Bank Asya 1. Lig takımlarından Samsunspor'un Çaykur Rizespor'u yenerek ligin ilk yarısını liderin 1 puan gerisinde tamamlaması Samsun'da büyük coşkuya yol açtı.
Deplasmanda alınan altın değerindeki 3 puan ile Süper Lig yolunda büyük bir avantaj yakalayan Samsunspor, taraftarlarının gönlünü fethetti. Bank Asya 1. Lig'e düştükten bu yana en başarılı sezonunu geçiren Samsunspor'a sevgisini göstermek isteyen taraftarlar, bazı cadde ve sokakları dev bayraklarla donattı. Taraftarlar, takıma olan sevgilerini dev bayraklar asarak gösterdi.

Samsunspor'un Süper Lig'e çıkacağına inandıklarını belirten taraftarlar, Süper Lig özleminin uzun sürdüğünü, artık sabırlarının kalmadığını vurguladı. (İHA)

berusa55

AlıntıBaşkan Tekin'in ÖFKESİ
[ 22.12.2010 ]

Samsunspor'a başarı dileklerinin yazılı olduğu pankartın ikinci kez sökülmesine adeta ateş püsküren Hayati Tekin, "Bir oyun oynanıyor ama henüz bunu çözebilmiş değilim. Köpeksiz köy bulmuşlar, değneksiz geziyorlar" dedi

KENDİLERİNİ NE ZANNEDİYORLAR?
Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, Kutlukent mevkii organize sanayi girişinde bulunan köprüye ikinci kez astıkları 'Samsunspor'a Süper Lig yolunda başarılar dilerim. Hayati Tekin Tekkeköy Belediye Başkanı' yazılı pankartın Karayolları ekipleri tarafından tekrar kaldırılmasına ateş püskürdü. Bu hareketin kasıtlı mı yoksa Samsunspor'un sahipsizliğinden mi yapıldığını kendilerinin de anlamadığını vurgulayan Başkan Tekin, "Basının bu konuyu ele almasına rağmen yine gelip pankartımızı kaldırdılar. Karayolları o köprülü kavşağı yaparken bütün malzemeleri Sayın Valimizin ricası ve bizim iznimizle Kutlukent'in kendi arazisinden aldı. Kutlukent'in yollarından geçerek burayı yaptı. Bizde devletimizin, milletimizin işidir dedik onlara yardımcı olduk. Şimdi kendilerini ne zannediyorlar? Bu olay memleketin başıboşluğundan, Samsun'un ve Samsunspor'un sahipsizliğinden kaynaklanıyor" dedi.

PANKART YİNE ASILACAK
Pankartı yine asacağını söyleyen Tekin, "Orası olmazsa başka yere koyarım. Karayolları bir yerlerden güç buluyor, demek ki arkalarında birileri var. Bir oyun oynanıyor ama henüz bunu çözebilmiş değilim. Ben konuyla ilgili Karayolları Bölge Müdürü'nü aradım ancak kendisi bana dönmedi. Bir daha da aramam.  Özür dilemesi gereken birisi varsa bu ben değilim, onlardır. Neden Büyükşehir Belediyesi'nin 'Büyükşehir sizin için' tabelalarını sökemiyorlar? Çünkü onlara gücü yetmiyor. Köpeksiz köy bulmuşlar, değneksiz geziyorlar. Pankartın dışında Tekkeköy Belediyesi nüfus tabelasını bile kaldırmışlar. Ben pankartın ikinci kez kaldırılmasını beklemiyordum. Samsunspor bu kadar iyi giderken neden Samsunspor'a başarı dileklerimizin yazılı olduğu pankart ısrarla kaldırılıyor? Demek ki birileri bu durumdan gocunuyor. Birileri, devleti ya da bir takım siyasi güçleri arkasına alarak pervasızlık yapıyor" diye konuştu.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=73632

Serkan

22 Aralık 2010, 15:23:27 #224 Son düzenlenme: 22 Aralık 2010, 22:55:54 samsuni
Karayollarının orası burası oynuyor..!