Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

berusa55

Şehirde nereye kafamızı çevirsek kırmızı beyaz bayrağımzı görüyoruz. Artık bunu süper ligle taçlandırma vakti.

Mustee13

cem

ilkadım belediye başkanı çok büyük bir samsunspor bayrağı astırarak samsunspora başarılar dilerim yazısı yazdırmış..
ibret olsun birilerine????

Serkan

Alıntı yapılan: engin55 - 13 Aralık 2010, 17:59:56
Mecidiyenin çıkışınada ilkadım belediye başkanı büyük bir bayrak asmış çok güzel görünüyor.

çok yakışmış oraya.. helal olsun

Burak

13 Aralık 2010, 21:49:08 #154 Son düzenlenme: 13 Aralık 2010, 21:55:11 Burak
Bahsedilen bayrak bu sanırım

Uploaded with ImageShack.us

celebi

minci

Ne yazıkki bayrak asan kendi reklamının peşinde. Kendi reklamını yapmadan Samsunspor'umuzun sevgisiyle bayrakların asılmasın dilerdim. :( :( :( :(

Ayberk

Şirket adı ve siyasilerin adının geçtiği bayraklar "reklam" amaçlı, bu açık. Ama yine de bilinç oluşmasında, her yerde kırmızı beyazın dalgalanması çok mühim. Her yerde bayrak gören; şu şu bayrak asmış demiyor, herkes bayrak asmış diyor. Bir de derneklerin ve esnafların astıkları var, bunların sırf "Bir bayrak da bizden olsun" mantığıyla hazırlandığına ise zaten şüphe duymuyorum ben şahsen. Ancak evet keşke, sadece ama sadece Samsunspor sevgisiyle asılsaydı. İnsan buna da şükrediyor ya gerçi...

fat55

arkadaşlar ben ordu da ikamet ettiğimden biliyorum.burada kulüp belediye ve valilikle ortak çalışma başlattı.kampanya ordu bayraklarla donatılsın.bütün şirketler büyük küçük kendi ismini yazıyor.atıyorum.ordu kiğılı orduspor a süperlig yolunda başarılar diler. diye.onlarda da hep reklam var.onlara göre yine iyiyiz.bayrak asılsında hep reklam olsun.buna da çok şükür.

edmontdante

Geçenlerde birine denk geldim."Bu da bir şey mi siz ordudakileri görün " dedi.Trabzon seyahati esnasında Ordudan mazot alırken sordum benzinlikciye "Bu reklamlardan ötürü kaç lira verildi bayrak başına Orduspor'a " diye."Ne parası abi kim para verir "dedi cevap olarak.Anlaşıldı ki şehirde bayrak olsun diye böyle bir çalışma yapılmış.Hepsi standart boyda hatta reklam kısımları bile aynı.Sadece isimler değişik.

SSBiz Gençlik

Bayrakların çoğunda "SAMSUNSPOR'a" yazıyor. Ben bunu yadırgadım... Normal de "SAMSUNSPOR'umuza" yazması gerekirdi...

Serkan

celebi

şimdi konuşturmayın beni şeyi buldunuz şeylisini arıyorsunuz :D

red_white

Alıntı yapılan: celebi - 14 Aralık 2010, 11:46:52

ney :P

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 14 Aralık 2010, 11:46:52
yuh çelebi yuh sana :D ;D
seni eşekle kınıyorum ;D :D :-* :P