Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

Ayberk

Sordum arkadaşıma. Samsun'da olmadığı için şuan haliyle yaşananlardan da haberi yok. Ama dediği şey şu: Babamın Samsun'la Samsunspor'la sorunu yok ki böyle bir işe girişsin. Şuan zaten yeterince yoğun, bunu için arayıp konuşamam ama aradığımda sorabilirsem sorarım kendisine ama alakası yoktur, niye pankartı kaldırsın ki dedi.

Serkan

bunun için arayıp konuşamam diyorsa ****** et o çocuğu yaramaz sana ( =

Ayberk

İyi de abi vatandaş şehir dışında yaşıyor, arayıp baba pankartı sen mi kaldırttın diye soramaması normal karşılanabilir bence. Ayrıca zaten çok görüşemiyoruz bi de kız kendisi :D

Serkan

o zaman ayrı bir konu ( = kardeşim maçta konuşuruz:D

Ayberk

Aynen abi ;) Ne olursa olsun o pankart inmemeliydi, ha madem indi misli büyüklüğünde geri dönmeli!

cembaba

Daha büyüğünü organizenin girişine asacan aslında böyle gözüne sokarcasına o zaman görecekler...

kaptan 55

adnan adında karayollarında sözü geçen bir amir indirtmiş;bu adnanlar hep mi böyle kaşar >:(

Kaya

Şehrin her sokağında bayrak var müthiş görüntüler oluşuyor bu güzelliği bozmaya çalışan katıksız ...dur o kadar yani..

Bu görüntü bizim sokaktan dar bi sokak olmasına rağmen bugün çekimi yaptıktan sonra 3. de asılmış :D Yani bir sokakta 3 bayrak eee nede olsa benim sokak  :D :)

celebi

bak yine gaza geldim yenin lan bugün yeniiiiiiiinn >:(

pitbul055

13 Aralık 2010, 12:44:10 #144 Son düzenlenme: 13 Aralık 2010, 12:50:18 samsuni
adnan ne oluyo ... başın oynuyo

bunu yazıp gönderdim karayollarına :P

Serkan

red_white

tekkeköydeki pankart indirme olayından sonra haberi yapan haber gazetesini aramıştım taraftar tepkili felan diye bugün gazetede yer almış okuyanlar varmı

AntZ

13 Aralık 2010, 14:52:00 #147 Son düzenlenme: 13 Aralık 2010, 14:55:01 Ant55
Dünkü haber ama maç telaşımız nedeniyle atlamışız, yönetimin de bu konuda hassasiyet göstermesi güzel.

AlıntıKurallar herkese işlesin

Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin'in astırdığı pankartın kaldırılmasını üzüntüyle öğrendiklerini belirten Haluk Tan, "Kurallara uyulacaksa sadece Samsunspor için değil, herkes için uyulmalı. Bu olayın bireysel olduğunu düşünüyorum" dedi.Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin'in astırdığı pankartın kaldırılmasından dolayı büyük üzüntü yaşadıklarını söyledi. Samsunspor'a başarı dilekleri içeren pankartın kaldırılmasını doğru bulmadıklarını belirten Tan, "Eğer bu olayın Kara Yolları Kanunu'na aykırı olduğu gerekçesi ile yapıldığı söyleniyorsa o zaman yol kenarlarındaki tüm reklam panolarının sökülmesi gerekir. Kurallara uyulacaksa sadece Samsunspor için değil, herkes için uyulmalı. Bu olayın bireysel olduğunu düşünüyorum. Çünkü Kara Yolları Bölge Müdürümüzün Abdulkadir beyin Samsunspor konusunda ne kadar hassas olduğunu biliyorum. Samsunspor'un içerisinde bulunduğu süreç itibari ile bu tip şeylerin sorun olmaması gerekir. Biz bu tarz pankartları tüm ilçe belediye başkanlarımızdan bekliyoruz. Eminim ki kara yolları da bu güzellikleri görecek ve ortak olacaktır" dedi.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=73380

Alıntı yapılan: red_white - 13 Aralık 2010, 13:01:21
tekkeköydeki pankart indirme olayından sonra haberi yapan haber gazetesini aramıştım taraftar tepkili felan diye bugün gazetede yer almış okuyanlar varmı

Söylediğin gibi bir haber dün yayınlanmış.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=73378

engin55

Mecidiyenin çıkışınada ilkadım belediye başkanı büyük bir bayrak asmış çok güzel görünüyor.

edmontdante

Bahçelievler Mah.Esnafları da bir bayrak asmış Zübeyde hanım Parkına gelirken ama fotosunu çekemedim