Sigarayı Bırak!

Başlatan kalptenþimþek, 02 Ekim 2010, 13:13:57

« önceki - sonraki »

maço

benı en cok kılo olayı korkutuyor.

gecenlerde 4-5 aydır gormedıgım arkadası gordum 72den 96 ya cıkmıs ne oldu lan sana dedım,sigarayı bırakmıs  :(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: millwall - 09 Ocak 2011, 22:44:49
sigara yok.alkolü bıraktım.
içenler de bıraksın.bir işe yaradığı yok.mutluyum :D

doğruysa -ki doğru olduğuna inanıyorum çok sevindim...  >l< >l<
sigara zaten pis birşey, yalnız şu alkolden ayrıca nefret ediyorum...

bırakın, sağlığınıza da yazık hayrınıza, hasenatınıza da...

realfans

en iyisi hiç başlamamaktır..

millwall

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Şubat 2011, 02:52:23
doğruysa -ki doğru olduğuna inanıyorum çok sevindim...  >l< >l<
sigara zaten pis birşey, yalnız şu alkolden ayrıca nefret ediyorum...

bırakın, sağlığınıza da yazık hayrınıza, hasenatınıza da...

doğru abi.2010 yılında aldığım en hayırlı karar.mutluyum,huzurluyum :D

sevmekyetmezmi

allahım kurtar bizi bu illetden.

kalptenþimþek

Ollivanders

Burak

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 28 Şubat 2011, 00:51:20
kurtulduk vallahi..

Ayrıca Ferhat Abi gömlek cebinde sigara paketi taşıyıpta çocukları sigara içmemesi için uyaran hocalar sınıfında olmadığın için ayrıca  tebrik ederim  >l< >l< >l< >l< >l<

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Şubat 2011, 02:26:43
iyi abi iyi helal olsun vallahi :D
Alıntı yapılan: Burak - 28 Şubat 2011, 10:30:25
Ayrıca Ferhat Abi gömlek cebinde sigara paketi taşıyıpta çocukları sigara içmemesi için uyaran hocalar sınıfında olmadığın için ayrıca  tebrik ederim  >l< >l< >l< >l< >l<

artık bir plaket hakkettim sanırım ;D

Gorkem

18 yaşındayım hiç başlamadım mutluyum :)

ahmetsefa55

bızım  dukanın bı musterısı var.sıgara ıcıyo.dedım oglum senın yasın kac 12 abı dedı.ne zaman basladın sıgara dedım 2 sene oluyo abı dedı.anlayın artık sıgara yasının nerelere kadar dustugunu.ınanın kendı kardesım gıbı cok uzuldum.bu sıgara işi saglıga zararlı oldugu kadar bana gore vucuda zarar verdıgı ıcınde haramdır.sıgara ıcen herkesın bu son sıgara reklamını izlemesini tavsiye ediyorum.

Ollivanders

o son sigara reklamını yavuzla birlikte izledik . Yavuzun yuzunu gormenizi isterdim

Burak

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 28 Şubat 2011, 19:04:10
bızım  dukanın bı musterısı var.sıgara ıcıyo.dedım oglum senın yasın kac 12 abı dedı.ne zaman basladın sıgara dedım 2 sene oluyo abı dedı.anlayın artık sıgara yasının nerelere kadar dustugunu.ınanın kendı kardesım gıbı cok uzuldum.bu sıgara işi saglıga zararlı oldugu kadar bana gore vucuda zarar verdıgı ıcınde haramdır.sıgara ıcen herkesın bu son sıgara reklamını izlemesini tavsiye ediyorum.

Peki can alıcı soru sizin dükkanınız büfe mi eğer büfeyse çocuğa sigara sattın mı :)

ahmetsefa55