[kaldıgı yerden devam edecek ] Samsunspor-Miy macindaki Olaylar Ve sonucları

Başlatan King1965, 13 Eylül 2010, 21:37:45

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

lucarelli

Yüksel midir nedir lisansı bile Romanya'dan almış ne biçim bir adammış bu ya.. Daha kolay kolay iş bulamaz gibi geliyor bana. Erman Hoca sıkıştırıyor adamı... Muhabbete bak ya.

Ameliyattan çıkmış.. Adam çok tuhaf. uyduruyor bir şeyler...

celebi

kabacevizli55

biri çoşkun öbürü şizofren ne memleket aga ya

Ollivanders

bu adam trt1den doktor nedenıyle yayından cıktı.Kanalturkte yayına cıktı ...EEEE bu adam 7  yerınden bıcaklandı degıl mı ?

kalptenþimþek

kabacevizli55

heralde saldırgan doktor polise yaralamak istedim demiş öldürmeyecek yerlre vurmuş
zaten bıçağa yedi hoca hala ayaktaydı bıraksalar ip.. taktik verçekti takıma  daha

lucarelli

14 Eylül 2010, 01:11:10 #22 Son düzenlenme: 14 Eylül 2010, 01:13:19 lucarelli
Kanaltürk çok komik oldu. Muhabbete bak ya. nerden bulmuş MIY bu adamı? Çok mu aramış acaba? Bakalım MIY hoca ile ilgili nasıl bir tutum sergileyecek bu rezaletten sonra?

kabacevizli55

;D ;D ;D ;D ;D ortalık çoştu ahmet çakar mersinliye sardı sen kimsin lan

cembaba

Ahmet cakar a bakin ya hahahaha

celebi

**KaR6**

AntZ

Ama bu üçlü de ayrı bir alem, önce adamı iyice ayar ediyorlar, sonra adam gibi konuş diyorlar, bir küfür etmedikleri kaldı  :)

Atakumlu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 14 Eylül 2010, 01:06:52
bu adam trt1den doktor nedenıyle yayından cıktı.Kanalturkte yayına cıktı ...EEEE bu adam 7  yerınden bıcaklandı degıl mı ?

kardesim bu adamın 6 veya 7 yerinden bıcaklanması problem degil ,coskunda her filmde bıcaklanıyor ama baska filmlerde islerine devam ediyor...bu coskuncukların isleri bu showtime....

AntZ

Bu arada alakasız olmazsa,
maçın başını kaydettim ama bayraklarımız net belli olmuyor, ilk başta yakından göstermişti orayı kaçırdım  :-[