[kaldıgı yerden devam edecek ] Samsunspor-Miy macindaki Olaylar Ve sonucları

Başlatan King1965, 13 Eylül 2010, 21:37:45

« önceki - sonraki »

King1965

13 Eylül 2010, 21:37:45 Son düzenlenme: 22 Eylül 2010, 10:31:08 Gurbetci-Samsunsporlular
Samsunsporumuz-mersin idman yurdu macında dunya futbol tarıhınde esıne ender rastlanan bır kötu olay sonrası samsunsporun macı durdurulmstur. bu Olaylarda samsunspor kulubunun hıc bır sucu yok ve taraftarımıza mal edılmıyecek bır olaydır bu. edilemezde. bu olayı yapan kısı  teknik direktör Yeşilova'nın ağabeyi Murat Yeşilova olarak tespit edildi.  ''Murat Yeşilova ilk ifadesinde, bunu namus meselesi nedeniyle yaptığını söyledi'' dedi.

Peki Bu Olaylar Yasandı Samsunspormuzun Sucu yok ve mac 40. Dakikada 0-1 mersin öndeyken oldu.
bu olaylar sonrasinda samsunsporumuz ceza alacakmi ? alacaksa cezasi ne olacak ?  mac tekrar oynanacakmı ? oynanacaksa nerede oynanacak ? bunları bu baslıktan konusmak ıstedım arkadslar.

oysaki ne küfür ne birsey olacaktı.. :(

ACIL SIFALAR DILIYORUZ Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yüksel Yeşilovaya..

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 21 Eylül 2010, 20:59:00
TFF » Haberler » Duyurular - Kararlar » Duyuru ve Kararlar Detay Sayfası
Samsunspor-Mersin İdman Yurdu maçı kaldığı yerden oynanacak 21.09.2010 

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu bugün yaptığı toplantıda, 13.09.2010 tarihinde oynanan ve müsabaka hakemi tarafından tatil edilen Samsunspor-Mersin İdman Yurdu. maçının, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 21. maddesi gereğince, yarıda kaldığı dakikadan itibaren ve yarıda kaldığı skor olan Mersin İdmanyurdu'nun 1-0 üstünlüğü ile devam ederek tamamlanmasına karar verdi. Müsabaka tarihi daha sonra Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanacak.

babasamsunlu

Samsunsporumuza verilebilecek en büyük ceza bu maçın devamın seyircisiz bi şekilde yarın veya ileri bir tarihte seyircisiz  bi şekilde oynatıp bide bize bi miktar para cezası vermeliler..gerisi bence çok ağır olur...

ali ihsan

Akıl alacak iş değil  >:(   Zaten olayın faili de pek akıllı değil ...Aile içi meselenin halledileceği yer stadyum mu olmalıdır ? Ve bu şekilde,öz kardeşini bıçaklayacak kadar işi ileri götürmek nasıl bir ruh halinin ifadesidir .Yüksel Hoca'ya geçmiş olsun diyorum.Umarım ciddi bir şeyi yoktur.

Bu hadise bize mal edilemez.Emniyetin kusuru olduğu çok açık.Ceza alacağımız kesin.Maçın bu şekilde tescili ağır bir karar olur,maçın kaldığı yerden  seyircisiz tekrarı için siyasilerin devreye girmesi önemli,bir kaç maç seyircisiz oynama ve ciddi bir para cezası gelecektir muhtemelenEn az hasarla kapatırız inşallah.

5trawberry

Bugün Ellialtılarda bir grup yaklaşık 15 kişi, çubuklu Samsunspor formalı birisine tekme tokat dalıyordu.
Çocuk zar zor kaçtı.

Nerde taraftarlık !

55JNR55

o 15 kişiyi toplasan 1 adam etmez ya neyse... çok saydırasım var da tutuyorum kendimi çünkü ben maraton'a yürürken çevik kuvvetle karşı karşıya kalmak zorunda değilim, kuzen'im maça gelecekti nişanlısıyla ama öküzler yüzünden aradım gelme dedim bizzat, sonra nerde başarı diye sorarsınız, deplasman tribününde size nolur biliyomusunuz ;D valla sizler gibi bir taraftar topluluğu bize gelmişti de hep bir ağızdan bağırmıştık ya mor menekşeleeeer mor menekşeleeeeer.....

AntZ

Kanaltürk te bıçaklayanın eşi ve oğlu konuşuyor.

celebi

trt1 de yüksel hoca farklı birşey söylüyor. pembe dizi oldu gerçekten

Ayberk

hoca adama abim demek istemiyor anladığım kadarıyla, aileden kimse görüşmüyor artık o kişiyle diyor :S

Atakumlu

celebi

lucarelli

Yeşilova davası kabak tadı veriyor, Kanaltürk saçma sapan muhabbetler dönüyor. Yüksel Yeşilova yeğeninin karısına tecavüz etmiş, yeğeni adına kredi çekmiş felan filan. Bakalım neler olacak.

Erman Toroğlu bombayı patlattı: "Metin Bey amcanız ne zaman ceza sahasına girdi?" diye soruyor. Allah akıl fikir versin.

Yüksel Hoca Kanaltürke çıktı.

celebi

lucarelli

Yuh Ben sahip olamadım diye karımı sen mi düzeceksin dedi adam yaaa ohaaaaaa

mehmet yılmaz

bu yüksel ne zaman iyileşti de canlı yayınlara çıkar oldu arkadaş? 6 yerinden bıçaklanmamış mıydı bu? iddialar çok acayip, tecavüz, dolandırıcılık...

kabacevizli55

;D ;D ;D ;D ;D NE  şehiriz *** ya ula samsun taşı toprağa oaly memlketin