Yönetimden Açıklama

Başlatan YaşarDoğu, 13 Temmuz 2010, 12:47:03

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Alıntı11 Temmuz 2010 tarihinde Samsundaki yerel gazetelerde tam sayfa verilen ilanlarda bir yönetim kurulu üyemiz hedef alınmıştır. Bu tarz yaklaşımlara prensip olarak cevap vermenin doğru olmadığını düşünmekle birlikte, Samsun spor kamuoyunda yanlış algılara da mahal vermemek gereğinin farkındayız.

Anılan muhabir, son bir ay içerisinde (detayları bizde olan ve istenirse açıklayacağımız) bir kez gazetesindeki köşesinden, bir kez sezon açılışında yapılan ilk idmanda ve bir kez de bir cenaze töreni sırasında yönetici dostumuza hakaret ve ithamlarda bulunmuştur. Tüm bunlar üzerine bu şahsın Samsunspor Kulübü tesislerine girişi yönetim kurulumuz kararı ile yasaklanmıştır.
Bilinmesini isteriz ki; Her zaman eleştiriye açık olduğumuz, karşılıklı fikir teatilerinden asla kaçmayacağımız, her ortamda Samsunspor ile ilgili her konuyu cevaplayacağımız açıktır. Ancak bunları yaparken Yönetim Kurulumuz üyelerinden herhangi birine yapılacak haksız saldırıyı kişisel değil, yönetimimize ve dolayısı ile Samsunspora yapılmış kabul ederiz.

Diğer taraftan anılan grubun gazete ve televizyonları ile hiçbir sorunumuz yoktur. Muhabirin sarf ettiği sözler ve fiili hareketleri nedeni ile özür bekler iken, böyle bir ilanın çıkmış olmasına da bir mana verememekteyiz.

Bu tür hadiselerin tekerrür etmemesi dileği ile Samsun Spor kamuoyuna saygı ile duyururuz.

Samsunspor Yönetim Kurulu

Bunlar işine gelince nasılda açıklamada bulunuyorlar , Turguttan gelen paraları kim yedi lan açıklayın , sadece Turgut Tüfenk demekle olmuyor bu işler Haluk Tan.

Mali tabloyu açıklamak , hiç oynatmadan gödnerdiğiniz futbolculara kaç lira kaptırdıgınızı söylememek sizin ne kadar iyi niyetinizi ortaya koyuyor.

Bu gazeteci kim , ve hangi kanaldan bahsediliyor?

maraton

bu gazeteci olay gazetesi spor muhabiri, kanal aks televizyonu,sülünün aldığı kimyasal tahminimce lsd, kafayı tek bulup bizi aramayan sülüye yazıklar olsun..  :P

sejoe

Alıntı yapılan: maraton - 13 Temmuz 2010, 13:15:28
sülünün aldığı kimyasal tahminimce lsd, kafayı tek bulup bizi aramayan sülüye yazıklar olsun..  :P

YaşarDoğu

Gazeteciyi tebrik ederim.İyi sövseymiş bari :)))

@maraton

başkanım , kimyasalları Samsuniye devrettim , daha kulklanmıyorum :)

@Sejeo

Sen North ile South arasında git -gel ler yaşa  :-X, sonrada bizden kimyasal  iste olmaz :)))