Yönetim Kongre Kararı Almış!

Başlatan FaTiH_HaN, 02 Temmuz 2010, 13:24:15

« önceki - sonraki »

berusa55

kavak_55

böyle yönetim olmaz olsun herşeyin bir adabı var. Bunlar adaba uymadığı gibi utanma arlanmada yok bunlarda bu şehir bu kadar sahipsiz olamaz.allah topunun belasını versin.akılsız yönetim madem kongre kararı alacaktınız, samsunsporun menfeatleri diyorsunuz tü yüzünüze göstere göstere yalan konuşuyorsunuz ne hesabınız tutmadıdı kongre kararı aldınız.lig bitince amerikalara giden lerin balayıları yeni bitti galiba sakın bir daha samsunsporun menfeatleri için uğraşıyoruz diye açıklama yapmayın açık açık küfür ettirmeyin bana kendinize insan az utanır. sizde utanmanın u su yok.bir daha sakın yönetimi alalım felan demeyin kayyummudur nedir ona kalalım sizden binkat daha iyidir. Bu taraftar sizden birgün gelecek hesap soracak samsunspor tarihi sizi asla af etmeyecek.defolun gidin 1 dakka dahi durmayın YETER ARTIK BIKTIK...

celebi

05 Temmuz 2010, 09:29:00 #47 Son düzenlenme: 05 Temmuz 2010, 09:50:17 samsuni
defolun gidin >:(

34_55

erkut tutu daha düne kadar samsunspora eşofman forma yapardı ayakkabı felan satardı yurt dışınada ama sonradan iflas etti ve laren adı altında ayakkabılar imalatını yapmaya başladı 15,20 kişiyle ve duyduğumuz kadarıylanda işleri baya kötüydü yanında çalışanlara maaşınıda doğru veremiyordu sigortaları 2 ay sonra başlıyormuş ee tamam bunlar olabilir iş hayatı saygı duyuyoruz fakat 2 yıldan beri samsunspor 2. başkanıdiye ismin geçiyor gazetelerde şimdide iş samsunspor başkanlığı adı altında hem iş hayatını hemde düzenini kurtarmaksa ki öylede o zaman sana bir dakika dur derler sayın tutu sen ne verebilirsinki samsunsporumuza önce onu anlat taraftarlara bakim...55

Burak

valla ben kayyum istiyorum artık böyle düşünmüyordum ama çok b.ku çıktı diyarbakırın çıktığı sene valilik 3.5 trilyon vermiş diyarbakıra klüp zaten bundan daha kötü yönetilemez 1 trilyon lazım diyorsunuz 20 tane yönetim kurulunda üye var 50 şer bin tl verilse 1 trilyon eder. 50 milyar veremeyecek bir çapta adamın yönetimde ne işi var zaten bu forma işinde biri büyük bir para aldı ama hadi bakalım tam skandal

mimar55

kac para ile baskan olunuyor belki ben olurum onu söylesinler >l< >l< >l< >l<

beşnumara

Alıntı yapılan: mimar55 - 05 Temmuz 2010, 22:01:18
kac para ile baskan olunuyor belki ben olurum onu söylesinler >l< >l< >l< >l<
paraya gerek yok.kayyuma kalmamak için piyon olman gerekli

red_white

bir şekilde bu adama karşı çıkmalıyız başa getirmememiz lazım  :o

mimar55

Alıntı yapılan: beşnumara - 06 Temmuz 2010, 01:17:20
paraya gerek yok.kayyuma kalmamak için piyon olman gerekli

piyon olsak samsunsporlu olmazdık dimi ama...

fatih55ankara

arkadaşlar kesin olarak kongre kararı alınmış ve başka aday çıkmazsa başkan erkut tutu olacakmış.

epçeli köylü

Paraları bir güzel iç etmiş vampirler.bunlardan hesap soracak bir vampir avcısı olmayacakmı?

Burak

arkadaşlar 2 gündür sürekli bir ilan gözüme çarpıyor gazi caddesinde Tutu Fm e eleman aranıyor diye varmı bunla alakası yada ben gözucuyla yanlış mı okudum ilanı tutu yerine başka birşeymi yazıyordu acaba :-\

berusa55

fatih55ankara

Tomaç: "Kent bütünlüğü sağlanmazsa sorunlar çözülmez"
07 Temmuz 2010 / 08:52
Başkan Hakkı Tomaç, "Kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar hem mevcut yönetimi, hem de bizden sonra gelecek yönetimleri aşacak düzeydedir. Biz kent bütünlüğü sağlayamazsak bu sorunların üstesinden gelebilmek pek mümkün görünmüyor." dedi.

Nuri Asan Tesisleri'nde Samsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Bazal ve Haluk Tan ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, Samsunspor'un mevcut sıkıntılarından kurtulması için olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını açıklayan Kulüp Başkanı Hakkı Tomaç, "Samsunspor'un sahipsiz kalmaması adına üstlendiğimiz bir yönetimden bugün yapılacak bir genel kurulda göreve talip olacak arkadaşların belirlendiği, bir kısım arkadaşların göreve talip olmak için kulübümüzde arkadaşlarımızla diyalog içerisinde yeni bir yönetim oluşturma hevesi ve sevdası içerisinde olduğu görülmektedir. Bu gelinen nokta sevindiricidir. İnşallah daha sonraki genel kurullarda bu gelişme yönetimde görev almak için yarışa dönüşür. Yönetimimizin düşüncesi şudur: Kulübün içinde bulunduğu sıkıntılara bir de yönetim sıkıntısı eklememektir. Çünkü mevcut yönetimde gerek istifalarla gerekse yönetim içindeki arkadaşların fikir ayrılıkları sebebiyle oluşan bir kısım çatlaklar giderilmek zorundaydı. Bunun temini ve daha güçlü bir yönetimin oluşturulması için Samsunspor'un menfaatleri bunu gerektiriyordu. Zamanlaması terste olsa Samsunspor'un menfaatini gerektirdiği için bu genel kurula gitmek zarureti hasıl oldu. Alınan bu karar Samsunspor Yönetim Kurulu'nun yetkisi ve taktiri doğrultusunda alınmış bir karardır" diye konuştu.

Samsunspor'un ekonomik sıkıntıları aşması için sıcak paraya ihtiyaç olduğunu ifade eden Hakkı Tomaç, "Kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar hem mevcut yönetimi, hem de bizden sonra gelecek yönetimleri aşacak düzeydedir. Biz kent bütünlüğü sağlayamazsak bu sorunların üstesinden gelebilmek pek mümkün görünmüyor. Biz görüşmelerimizden edindiğimiz intiba olarak Vali Hüseyin Aksoy'un Samsunspor'a maddi ve manevi büyük katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz söylenenlerin aksine bu yönetime çok sıcak bakan bir insan. Başkan'ın bu yönetime desteği zikren ve fikren tamdır. Manevi desteğinin ötesinde maddi destek içinde elinden gelen gayreti sarf ettiğine inanıyoruz. İçinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntıyı kısmen aşabilmek için sıcak paraya ihtiyaç var. Bu paranın temini için yapılacak iş hem maddi sağlayabilecek hem de kaynak üretebilecek arkadaşlara ihtiyaç var. Oluşacak yeni yönetimde bu tür aktif ve imkanı olan arkadaşlar bulunacak. Bunlarla Samsunspor'un önündeki engel aşılacak, yeni bir kadro oluşturulacak ona göre değerlendirme yapılacak" şeklinde konuştu.

Samsunspor'un perşembe günü Samsun'da olacağını ve çalışmalara başlayacağını, 16 Temmuz'da Gerede Esentepe'de 1 haftalık bir çalışmadan sonra 25 Temmuz'da da Kızılcahamam'a gidileceğini, 10 günlük kamp sürecinden sonra Samsun'a dönüleceğini açıklayan Tomaç, kendisinin yeniden aday olup olmayacağı şeklindeki soruyu ise şu şekilde yanıtladı:

"Aday olma meselesine gelince, yönetimimizin başta bu kararı alırken düşüncesi mevcut yönetime dışarıdan arkadaşlar almak suretiyle takviyeydi. Ancak bunu aramızda istişare ettik, böyle bir zorlama demokratik değil. Önümüzde 20 günlük süreç var, arkadaşlarımız düşünüp taşınacaklar. Bazılarının söylediği gibi '50 bin lira verecek yönetime girecek' diye bir şey yok. Bu etik değil. İmkanı olan arkadaş bugüne kadar olduğu gibi 50 de verir, 500 de verir. Kim kalacak, kim gidecek, ne olacak belli değil. Şehrin teveccühüne bakacağız. belki 'büyük başkan' deyip omuzlarda taşırlar. Her ne kadar karizmamız bazıları gibi başkanlığa layık değilse de." (İHA)

Serkan

Şehrin teveccühüne bakacağız. belki 'büyük başkan' deyip omuzlarda taşırlar. Her ne kadar karizmamız bazıları gibi başkanlığa layık değilse de." (İHA)

Sonunda kendiside kabul etmiş :p