Yönetim Kongre Kararı Almış!

Başlatan FaTiH_HaN, 02 Temmuz 2010, 13:24:15

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: recep55 - 04 Temmuz 2010, 00:31:05
bu şahıs oflu mu
ofluysa ne işi var ya

Oflu olduğunu yeni öğrendim ama bu ölü soyucularından iyidir be abi, bunları görünce Fuat Köktaş gibi Trabzon'luya kurban olurum ben. Hem zaten kulüp Faruk Özak, Mustafa Demir gibi Trabzonluların iki dudağı arasından çıkacak lafa kalmış, hiç değilse aslen ofludur mofludur ama belki gerçekten Samsunspor'ludur. Belli ki parası var, belki bir faydası dokunur...

Recep

o zaman şöyle sorayım bu şahıs Samsunsporlumu
yoksa parası var reklam için mi geliyor
Samsunsporlu değilse kesinlikle gelmesin hiç bir faydası olmaz reklamını yapar takımı dahada berbat eder sonrada gider

AntZ

04 Temmuz 2010, 00:56:38 #32 Son düzenlenme: 04 Temmuz 2010, 00:59:50 Ant55
Alıntı yapılan: recep55 - 04 Temmuz 2010, 00:48:49
o zaman şöyle sorayım bu şahıs Samsunsporlumu
yoksa parası var reklam için mi geliyor
Samsunsporlu değilse kesinlikle gelmesin hiç bir faydası olmaz reklamını yapar takımı dahada berbat eder sonrada gider

Abi ne desem yalan olur, kendisini tanımıyorum, ama aday olduğunda Mazhar Başoğlu ve şimdiki yönetimdekiler tarafından önce eski yöneticilerin alacaklarının verilmesinin istendiğini, bu yüzden adaylıktan vazgeçirildiğini, 20-30 milyon borca razı olduğunu, üstüne bir de senelerdir aday olan yoktu, kurtarıcı olarak biz geldik diyenlerin aksine, iddialı bir şekilde aday olduğunu düşününce gelmesini istiyorum. O zamanki vaatlerini tekrar okuyunca potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Ama yanılıyor da olabilirim tabi, denize düşen yılana sarılır.  :-X

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=4286

Serkan

bu adam için sahtekar filan diyorlardı ey gidi günler:D

playmaker55

sahtekar olmus olsa alamanya develti ona koltuk cikar mi? barindirir mi? bizim s.k.k yöneticler corbayi vermemk icin gurbetci oldu icin ona bok atdilar..kaybolsun dümeni alir dixe eline uyanin ey samsunsporlular...kurtulus belli GÜNERI CAKIROGLU...ofluymus uzayliymis antepliymis önemli degil ...son senlerde gördük kimler baskanlikyapdi..hakki tomy erkut tuttudan iyidir adam en azindan aglamiyor iddali konusuyor......hodri meydan diyor

jean

sahtekar olsa bize ne onemli olan kulubu guzel yonetmesi sanki zengin olupta dolap dondermeyenmi var isin o kismi muhim degil yine son dakikaya kadar aday cikmicaga benziyor

sadece55

Adamın derneğinin 23 bin üyesi varmış ciddi bir adam ama zaten kaç sene önceki hikaye gündemde olmayan birini konuşmaya değmez

LisandroLopez

playmaker55

erdo55 degmez mi?

evet sana hakki gibileri deger ozaman..aglamaya devam...destek ol koc köstek olma...adamda para var...

Burak

Alıntı yapılan: playmaker55 - 04 Temmuz 2010, 12:39:14
erdo55 degmez mi?

evet sana hakki gibileri deger ozaman..aglamaya devam...destek ol koc köstek olma...adamda para var...

la kardeşim adam 3 sene önceki muhabbete değmez diyor adama değmez demiyor 3 sene önce adaydı şimdi bakalım hevesi varmı tekrar olurmu galip öztürkü böyle küstürmedilermi samsunspora faydası olacak kişi fizanda bile olsa gidip getirelim benim n.cüzdanımda of yazıyor ne olmuş yani??? ofluymuş diyen arkadaşlara diyorum bunu

playmaker55

güner cakiroglu is yeri mail adresi isteyenler atabilir

info@dewa-eg.de

red_white

bırakalım şu güner muhabbetini kaç yıl geçti öle bi yazıyorsunuzki sanki adam yeni adaylığını koydu hey Allahım ya . Boş muhabbetleri bırakalımda gerçekleri görelim.Kim istemez zengin biri sahip çıkmasını...

mehmet yılmaz

erkut tutu başkan olmak istiyormuş...
eğer erkut tutu gibi bir adam samsunspor başkanı olursa biz bırakıp gidelim bu işleri. demek meydan o kadar boş kalmış ki iş dünyasında ve samsunspor camiasında dış kapının mandalı muamelesi gören birisi bile koca çınara başkan olma cüretini taşıyabilir duruma gelmiş... 

cem

ben tutuyu tanımam kendisi hakkında fikrim yok ama bu formda herkes ona karşı olunca insan huylanıyor kendisinden.....
birde bırakın şu güner çakıroğlu muhabbetini isteyen gelir takımı alır....

Ajan

Son bir umut verse biri Ve güzel olacak bir gün herşey dese Ben inanirim belki de bu yalana Ben de alışırım gözlerimi kapamaya