Yönetim Kongre Kararı Almış!

Başlatan FaTiH_HaN, 02 Temmuz 2010, 13:24:15

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Alıntı
VE... KONGERE KARARI ALINDI
02 Temmuz 2010 / 13:01
Hakkı Tomaç başkanlığında dün tesislerde olağanüstü bir araya gelen Samsunspor yönetimi, kongre kararının kaçınılmaz olduğuna karar verdi
Pazartesi günü Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile de görüşecek yönetimin, kongre kararını alıp almayacağı belli olacak. Basın Sözcüsü Haluk Tan, yönetimin yeni kana ihtiyacının olduğunu söyledi

TAN AÇIKLADI
Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, yönetim olarak yaşanan belirsizliği ortadan kaldırmak adına çıkış yolları aradıklarını söyledi. Dün Nuri Asan Tesisleri'nde olağanüstü bir araya gelen Samsunspor yönetimi Hakkı Tomaç, başkanlığında son durumu masaya yatırdı. Yaklaşık 2 saat süren toplantıdan ilk çıkan Basın Sözcüsü Haluk Tan oldu. Tesislerin girişinde toplantının bitişini bekleyen basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Tan, kongrenin kaçınılmaz olduğunu söyledi.

ÇIKIŞ YOLU BİR TANE
Şu durumda alınacak kongre kararının kulübü feraha kavuşturacağna inandığını söyleyen Basın Sözcüsü Tan, "Yönetim olarak pazartesi günü yeniden bir araya gelip, bu konuyu enine boyuna tartışacağız. Ama kesin olmamakla beraber kongre kararını almış bulunuyoruz. Kongre kararından önce Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz ile de yönetim olarak bir görüşmemiz olacak. İnşallah Samsunspor'un yeni sezona en iyi şekilde başlamasını sağlayacağız" diye konuştu.

SAMSUN'UN ZENGİNİ ÇOK
Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan daha sonra sözlerini şöyle devam ettirdi; "Bu memlekette 2 milyon dolar serveti olanlar var. Ben çocuklarımın rızkını tehlikeye atarak para veriyorum o arkadaşlar ise tüylerinden verseler ne olur ki? Benim verdiğimin on katı verecek düzeyde donanımlı isimleri hepimiz biliyoruz. Bu insanların Samsunspor'a karşı bu kadar duyarsız ve tepkisiz kalmalarını anlayamıyorum. Pazartesi günü son kez görüşüp artık yol almanın vakti geldi" dedi. Özgür KALANBAK

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=42906

Burak

berusa55

Bu kararı bir ay önce almak zordu di mi! Sizin yapacağınız işe  >:(

germencisse

Alıntı yapılan: berusa55 - 02 Temmuz 2010, 13:38:53
Bu kararı bir ay önce almak zordu di mi! Sizin yapacağınız işe  >:(

AA öle demeyin bizim bu baskılarımız olmasa oda olmicaktı.. ::)

berusa55

Alıntı yapılan: germencisse - 02 Temmuz 2010, 16:50:42
AA öle demeyin bizim bu baskılarımız olmasa oda olmicaktı.. ::)

Baskımızı taktıklarını inan sanmıyorum. Bunların koskoca Samsunspor'umuz umurlarında değil ki biz hiç değilizdir kardeşim!

maraton

haluk tan bu yönetimin görevi bırakması değil yeni isimler ile güçlendirilmesi demiş.. utanmıyolar, biz yapıştık koltuğa demeye, bu güne kadar kaç lira verdiniz de bundan sonra adam başı 50.000 tl vereceniz.. erkut, haluk, hakkı var dı o kadar paranız neden bugüne kadar vermediniz...

YaşarDoğu

turguttan gelen  1.taksidi kırışmışlar , ama kim ne aldı meçhul.Ama Turugt Tüfenk kesin aldı , hadi Tüfenki asalım keselim.

Düzenbazlar...

LisandroLopez

Adamlarda utanma arlanma yok ya sezon başlayana kadar hedef süper lig diyip transfer haberlerini basına verdiler baktılar yürümüyo kongre..
Lan adiler Lig başlıyor siz kongreye gidiyorsunuz yazık ya vallahi yazık..

GurbetciFanatik

Millet sezonu acti transferleri bitirdi.
Bizimkiler halen kongre díyorlar.
AQ sizin o beynin.
Madem ?iktirolacaktiniz da mayis in ortasinda niye gitmediniz.

Tiryakiler55

durumlar nedir... $ampiyonlugu hedefleyen kadro kurulcak diye okudum ama $Imdiye kadar BIR transfer sesi bile yok.. gelen yok giden cok... gereksiz oyuncularin gönderilmesini iyi ve dogru buluyorum.. bo$Una masraf... ama turgutla oktayla iki iyi oyuncuda gitti... bunlarin yerleri hem doldurulmasi lazim hemde iki üc takviye daha yapilmali... bakalim hayirlisi geli$meleri dört gözle izliyoruz

furkan5534

Alıntı yapılan: Tiryakiler55 - 02 Temmuz 2010, 18:45:52
durumlar nedir... $ampiyonlugu hedefleyen kadro kurulcak diye okudum ama $Imdiye kadar BIR transfer sesi bile yok.. gelen yok giden cok... gereksiz oyuncularin gönderilmesini iyi ve dogru buluyorum.. bo$Una masraf... ama turgutla oktayla iki iyi oyuncuda gitti... bunlarin yerleri hem doldurulmasi lazim hemde iki üc takviye daha yapilmali... bakalim hayirlisi geli$meleri dört gözle izliyoruz

aynen de bu ne şerefsizliktir yaw yıllardır sövüp sövüp duruyoruz sölenmeye gücümüz kalmadı yemin ediyorum ya.akhisar tavşanlı bile bizden daha iyi çalışıyor be.yazıklar olsn.. Allah çıkartsın inşallah.. napalım yakalım yıkalım ısyan edelm sehrı alev' e verelim >:( >:( >:( >:(

seckin55

madem kongreye gitcektiniz, neden lig biter bitmez bu kararı almadınız...lig başlıcak neredeyse

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: seckin55 - 03 Temmuz 2010, 00:22:15
madem kongreye gitcektiniz, neden lig biter bitmez bu kararı almadınız...lig başlıcak neredeyse

bence kongrede aday cikmasin sonrada bu takima birtek biz sahip ciktik deyip devam edecekler gibi gorunuyor. bence bunun tek aciklamasi bu.

mehmet yılmaz

Eğri ağacın doğru gölgesi olmaz..

Erkut Tutu'nun başını çektiği, Hakkı Tomaç'ın da yardımcı oyuncuyu oynadığı bir oluşumdan hayır gelmeyeceğini en başından beri söylüyorum. Tutu, piyasaya epeyce borcu olan bir tüccar olarak girdi Samsunspor yönetimine, yavaş yavaş toparlamış işlerini, biraz daha doğrultmaya çalışacaktır eminim, bu yüzden de bırakacağını sanmıyorum. Tomaç ise ölümüne yakın yeniden kendisine başkan denmesinin merakı içinde zaten, iktidar ihtirası dedikleri şeyi yaşıyor.