Yönetimde KALPAR ısrarı

Başlatan mimar55, 24 Mayıs 2010, 20:07:27

« önceki - sonraki »

germencisse

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 28 Mayıs 2010, 20:40:01
Levent Eriş Samsunspor'u bu hale getirenlerin başında geliyor.. Onlarca transferi yaptırıp , en basitinden Bir Gökhan Kaba'ya 600 milyar ödetip hiç başarı sağlayamadı onca borcu kulübün üzerine bırakıp kaçtı.. Samsunspor bunların ceremesini çekiyor malesef..

Zamanında olan olmuş..ölenin arkasından ağlanmaz..o olaylar olmasa zaten biz bu hallerde olmazdık..derhal yeni bir yönetim kurulmalı ve hocamız kalmalıdır..

mimar55

takım kurulu başkan kesenin ağzını açmış iş birtek hocaya kalmış...... :-X :-X :o :o :( :( >:( >:(

sadece55

Ben kalmasından yanayım istikrar için çok önemli Hüseyin hoca azmi ve kalitesiyle bizi iyi yerlere getirecektir diye düşünüyorum

babasamsunlu

Sonuna Kadar 55

bence kalsa çok iş yapar samsun çok daha iyi birisi..

34_55

ne kalması arkadaşlar adam idmanda taktik çalışması yapmıyor ancak al al ver ver bas bas bu neya 1980 li yılların futbolunu oynatıyor anma benim hala anlamadığım BESİM DURMUŞ gibi bir samsunun öz çocuğunu neden takımın başına getirmezlerki sanki bu adamın suçu ney SAMSUNLU VE SAMSUNSPORLUMU olmak...

Recep

turguttanda para geldi ya şimdi antepten tuttuğu hemşerisini getirir

berusa55

04 Haziran 2010, 13:48:41 #22 Son düzenlenme: 04 Haziran 2010, 13:50:12 berusa55
AlıntıKALPAR İLE YOLA DEVAM

Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile prensiple anlaşma sağlandı. Samsunspor İkinci Başkanı Erkut Tutu ile dün yaklaşık 1,5 saat kadar görüşen Kalpar'ın bugün imza atması bekleniliyor

TURAN'DA YER ALDI
Teknik Direktör Hüseyin Kalpar Nuri Asan Tesisleri'nde İkinci Başkan Erkut Tutu ile bir araya geldi. Yaklaşık 1.5 saat süren toplantıda Sportif Direktör İsa Turan'ında yer aldı. Yeni sezon öncesi karşılıklı yapılan görüşmelerin ardından Kalpar ile prensipte anlaşma sağlandı. Yönetim olarak Hüseyin Kalpar ile yeniden çalışmak istediklerini belirten İkinci Başkan Erkut Tutu, Kalpar'dan memnun olduklarını ifade etti.

SAMSUNSPOR'DA MUTLUYUM
Kalpar'ın disiplininden ve çalışma düzeninden Samsunspor'un kriterlerine uygun olduğunu dile getiren Tutu, yönetim olarak gereken fedakarlığı göstereceklerini söyledi. Samsunspor'da hayatının en mutlu günlerini geçirdiğini vurgulayan Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ise, "Yeni sezonda yapacağımız doğru işlerle hedefe ulaşacağımıza inanıyoruz" dedi. Kalpar'ın bugün imza atması bekleniliyor. Fatih TUTAR

Kaynak: http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=19908

YaşarDoğu

Yanındaki kim kocakafa Orhan mı , benzemiyorda değil hani :D

berusa55

AlıntıGalip Öztürk'ten büyük jest

Metro Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar'ın ücretini karşılayarak büyük bir jest yaptı. Kalpar, bugün Milletvekili Fatih Öztürk'ün meclisteki ofisinde sözleşme imzalayacak.Metro Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, her sezon olduğu gibi yine Samsunspor'a destek vermeyi ihmal etmedi. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın masraflarını üstlenen Öztürk, Kırmızı-Beyazlılara da büyük jest yapmış oldu. Yöneticilerle birlikte Ankara'ya gidecek olan deneyimli teknik adam, bugün AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk'ün meclisteki ofisinde resmi sözleşme imzalayacak. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Fatih Öztürk, "Hocamıza Ankara'da imza attırmamızın amacı bu sezon farklı bir yöntem uygulamak istememizdir. Bu takım tüm Samsun'un takımıdır. Samsunlu tüm iş adamlarının bir futbolcuyu sahiplenmesi lazım diye düşünüyoruz" dedi.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=68692

Sayın Öztürk de olmasa ne yapacaktık acaba  :(

sadece55

Allah daha çok versin Galip babaya

usare

2 Galip de iyi bence. Allah onlardan razı olsun.Bir de adamlara güven veren bi yönetim olsa, demekki süperligde şampiyonluğa oynatacaklar takımımızı:) Biraz abarttım sanırım :D
Bravo Galip Baba, inşallah birgün hakettiğimiz yere geliriz seninle..

FaTiH_HaN

Akyol

Katılıyorum Mert artık biz jest istemiyoruz Galip Öztürk'ü istiyoruz...

berusa55