Yönetimde KALPAR ısrarı

Başlatan mimar55, 24 Mayıs 2010, 20:07:27

« önceki - sonraki »

mimar55

Samsunspor Kulübü Basın Sözcüsü Haluk Tan, "Biz mevcut yönetim kurulu olarak hocamız Hüseyin Kalpar ile devam etme kanaatindeyiz. Çünkü bizim Hüseyin hocamızla sezon içerisinde yaptığımız görüşmeler ve anlaşmalar beklentilerimiz doğrultusunda gelişti" dedi.Bu hafta İstanbul'da yapacakları görüşmelerden sonra bir takım şeylerin netleşeceğini söyleyen Basın Sözcüsü Haluk Tan, "Verilen destek sözlerinin artık somut olmasını bekliyoruz. Nasıl Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk vereceği desteğin miktarını açıkça söylediyse, diğer destek sözü verenlerin de bu şekilde davranmalarını bekliyoruz. Çünkü o zaman bütçemizi daha net oluşturabiliriz. Yarın yapılacak görüşmelerden ortaya bir sonuç çıkarsa, bundan sonraki sürecin çok hızlı gelişeceğini, bir hafta içerisinde de her şeyin netleşeceğini düşünüyorum" dedi

ŞEHİR DE HOCADAN MEMNUN
Hoca konusuna da değinen Tan, "Biz mevcut yönetim kurulu olarak hocamız Hüseyin Kalpar ile devam etme kanaatindeyiz. Çünkü bizim Hüseyin hocamızla sezon içerisinde yaptığımız görüşmeler ve anlaşmalar beklentilerimiz doğrultusunda gelişti. Şehir de Hüseyin Kalpar'a bu noktada güveniyor. İnternet sitelerinde yapılan anketlere baktığımda hocamızın kalması yönünde bir istek ortaya çıkıyor. Hedefsiz ya da hedefi aşağılarda olan bir takım görüntüsü verirseniz destekte az olur. Ama hedefimizi açıkça ortaya koyarsanız şehir de farklı bir destek verir. Biz Adanaspor maçında bunu açıkça gördük" diye konuştu.
http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=68074

Recep

yuh ya adana maçındaki görsel şovu hocaya bağlamış
iyi bir teknik direktör lazım oyunu okuması lazım

Pergani 55

mimar55

Ahmet Şahin tamam
Kırmızı Beyazlı idareciler, geride bıraktığımız sezondan alacağı bulunan kaleci Ahmet Şahin'e bugün ödeme yapacak ve önümüzdeki yıl da tecrübeli file bekçisinin takımda kalmasını sağlayacak.Önümüzdeki sezon takımda kalıp kalmayacağı kesinleşmeyen kaleci Ahmet Şahin konusunda sevindirici bir gelişme yaşandı. Sözleşmesinde, '30 Nisan 2010 tarihinden sonraki 10 günlük süre içerisinde ödeme yapılmadığı takdirde futbolcu sözleşmesini tek taraflı feshedebilir' maddesi bulunan ve bu sürenin üzerinden 13 gün geçmesine rağmen henüz ödeme yapılmayan tecrübeli file bekçisine bugün İstanbul'da alacakları verilecek. Samsunspor'da oynamaktan mutluluk duyduğunu belirten Ahmet Şahin, "Bir aksilik olmadığı takdirde önümüzdeki yıl da Kırmızı-Beyazlı formayı giyeceğim" dedi.

ChucKeR

ben bu kalpar'a baktıkça gözümde mehmet polat canlanıyo, malatya maçı canlanıyo. insanları genellemek istemem ama umarım yanılırım.

hocalığı da tartışılır, takımın bi duran top organizasyonu bile yok. korner bayrağına erken varanın, frikikte topu erken kapanın kullanma hakkı.

bu adamla dewam edilcekse min 30 kişi lazım. 2 haftada 1 birilerini kadro dışı bırakır bu adam. yönetimin de parası bol zaten bol bol alır, beleşe giresun toplar. Allah akıl versin bunlara, bize de sabır.

erkutdem55

Hüseyin KALPAR bu takıma geldiğinde yanlış hatırlamıyorsam sadece 8 puanımız vardı.oyuncu seçimi,kadro dışı bıraktığı futbolcular ve bazen oyunu okumada bariz hatalarını görmüş olsak da takıma ciddi bir katkı yaptığı kanaatindeyim.

Hoca değişikliği ile kaybedeceğimiz zaman yok diye düşünüyorum.

furkan5534

Alıntı yapılan: mimar55 - 24 Mayıs 2010, 20:15:13
Ahmet Şahin tamam
Kırmızı Beyazlı idareciler, geride bıraktığımız sezondan alacağı bulunan kaleci Ahmet Şahin'e bugün ödeme yapacak ve önümüzdeki yıl da tecrübeli file bekçisinin takımda kalmasını sağlayacak.Önümüzdeki sezon takımda kalıp kalmayacağı kesinleşmeyen kaleci Ahmet Şahin konusunda sevindirici bir gelişme yaşandı. Sözleşmesinde, '30 Nisan 2010 tarihinden sonraki 10 günlük süre içerisinde ödeme yapılmadığı takdirde futbolcu sözleşmesini tek taraflı feshedebilir' maddesi bulunan ve bu sürenin üzerinden 13 gün geçmesine rağmen henüz ödeme yapılmayan tecrübeli file bekçisine bugün İstanbul'da alacakları verilecek. Samsunspor'da oynamaktan mutluluk duyduğunu belirten Ahmet Şahin, "Bir aksilik olmadığı takdirde önümüzdeki yıl da Kırmızı-Beyazlı formayı giyeceğim" dedi.

walla ben bu olayı anlamıyorum her gazetede farklı farklı seler.ahmet gıdıor ahmet gelıyor dun baktm ahmet 1 hafta sure vermıs , turgutu metro aldı  bugun bakıorm turgut her an genclerbırlıgıne gıdebılır.. sıktı walla artık

FaTiH_HaN

Kadro seçimleri ve bazı futbolculara olan önyargısı tartışılabilir ama geldiği günden itibaren takıma disiplin ve düzen getirdiği bir gerçek. Takımı tanıdı şehre uyum sağladı taraftarın beklentilerinin de farkında bence macera aramaya gerek yok.

Levent Eriş , Yücel ildizler de geldi ama bişe yapamadı destek olmadıktan sonra o hoca gelmiş bu hoca gitmiş bi önemi yok istedği topçular alınsın Hüseyin Hoca bizi şampiyonluğa oynatır.

babasamsunlu

27 Mayıs 2010, 15:23:28 #8 Son düzenlenme: 27 Mayıs 2010, 15:25:36 babasamsunlu
Valla ben artık hiç bir şey anlamıyorum..

Samsunspor denilince önceden aklıma Balkan kupası,dörtlenen fener,ezilen cincon,liderlikle geçilen haftalar,adam gibi topçular,düşse bile ertesi yıl geri dönen bir efsane geliyordu..

Şimdi ise kapalı tahtalar,ödenemeyen borçlar,karaktersiz topçular,parasız sefil yöneticeler,sahtekarlar v.s ... v.s...  geliyor..

Şimdi ben hangisi benim tuttuğum takım diye bocalarken yetişen yeni nesile nasıl
sevdireceksin Samsunsporumuzu..Herrkes içinden lanet olsun diyor artık...seneye,önce sakaryanın,sonra malatyanın en sonda koacelinin düştüğü duruma düşeceğimizi görmek için  futbol duayeni olmaya gerek yok sanırım..

ÇOOOOOOOKKK ZOR  BİR SENE BEKLİYOR BİZİ..

furkan5534

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 27 Mayıs 2010, 15:23:28

Samsunspor denilince önceden aklıma Balkan kupası,dörtlenen fener,ezilen cincon,liderlikle geçilen haftalar,adam gibi topçular,düşse bile ertesi yıl geri dönen bir efsane geliyordu..

Şimdi ise kapalı tahtalar,ödenemeyen borçlar,karaktersiz topçular,parasız sefil yöneticeler,sahtekarlar v.s ... v.s...  geliyor..

Şimdi ben hangisi benim tuttuğum takım diye bocalarken yetişen yeni nesile nasıl
sevdireceksin Samsunsporumuzu..Herrkes içinden lanet olsun diyor artık...seneye,önce sakaryanın,sonra malatyanın en sonda koacelinin düştüğü duruma düşeceğimizi görmek için  futbol duayeni olmaya gerek yok sanırım..

ÇOOOOOOOKKK ZOR  BİR SENE BEKLİYOR BİZİ..

walla genclıgımız gitti ya.. artık insanın beyin hücreleride çalışmıcak hale geliyor :(

mimar55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 27 Mayıs 2010, 15:23:28

Şimdi ise kapalı tahtalar,ödenemeyen borçlar,karaktersiz topçular,parasız sefil yöneticeler,sahtekarlar v.s ... v.s...  geliyor..

ÇOOOOOOOKKK ZOR  BİR SENE BEKLİYOR BİZİ..

aynı seyleri düşünüyoruz hangi belediye başkanının cocuğu samsunsporlu hangi samsun milletvekilinin cocuğu samsunsporlu....
ismail uyanık atilla cebecinin programına konuk olduğunda hatırlıyorum ismail uyanık'ın oğlu ismail başkana sormuş baba biz ne zaman şampiyon olacağız artık arkadaşlarım dalga geciyor benimle diyeeeeee hiç unutmam o sözleri.......işte o zaman istifa etmişti ismail uyanık....
büyük başkan

mimar55

Şu anda Antalya'da bulunan Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, "Buradaki 2. Lig Play-Off maçlarını izleyeceğim. Bu süre içerisinde Samsunsporlu yöneticilerin birçok konuyu netliğe kavuşturacağı kanaatindeyim. Benim sözleşmem 31 Mayıs tarihinde sona erecek fakat gönlüm yine Samsunspor'un başında göreve devam etmekten yanadır. Bu yıl en büyük isteğim, gereken takviyelerin yapılmasıyla birlikte Samsunspor'u yeniden Turkcell Süper Lig'e taşımaktır" diye konuştu.
hadi hocam gözünü sevim cıkar bizi..

jean

hoca istikraraini oturtturmamiz lazim kesinlikle kalmali

LisandroLopez

Levent Eriş Samsunspor'u bu hale getirenlerin başında geliyor.. Onlarca transferi yaptırıp , en basitinden Bir Gökhan Kaba'ya 600 milyar ödetip hiç başarı sağlayamadı onca borcu kulübün üzerine bırakıp kaçtı.. Samsunspor bunların ceremesini çekiyor malesef..

cem

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 28 Mayıs 2010, 20:40:01
Levent Eriş Samsunspor'u bu hale getirenlerin başında geliyor.. Onlarca transferi yaptırıp , en basitinden Bir Gökhan Kaba'ya 600 milyar ödetip hiç başarı sağlayamadı onca borcu kulübün üzerine bırakıp kaçtı.. Samsunspor bunların ceremesini çekiyor malesef..