Flaş...Samsun'da çatışma: 2 polis şehit!

Başlatan cgr, 17 Nisan 2010, 23:40:34

« önceki - sonraki »

Kral SAMSUN

Alıntı yapılan: doğan - 18 Nisan 2010, 14:34:34yarın allah  bilir diyarbakır küme düşerse düşünün takımımızın deplasmanını ... ben düşünemiyorum ...

Kesinlikle zaten düşecekde kesin olaylar çıkar..

16 SS 1965

18 Nisan 2010, 22:44:26 #46 Son düzenlenme: 19 Nisan 2010, 14:03:59 samsuni
Bu Vatan Bölünmez !
Bu böyle Bilinir !
Bu VATAN Uğruna hazırız Ölmeye !
apo ' nun Piçleri Sabrımız kalmadı !
SAMSUNUM GELİYOR ... ANANI !

Pergani 55

bu şerefsizler Samsunumuzu Zaho zannettiler herhalde bunların anasını titme zamanı geldi akılları başlarına gelçin p.çlerin. Samsun PKK nın at koşturacagı bir şehir degildir

FK_SAMSUN

Ben sırf bu yüzden diyarbakırın değil Sivas'ın düşmesini istiyorum.Bizim takımımızın oynadığı bir ligde bu hainleri görmeyi içime yediremem. Biz seneye çıkalım onlar o zaman düşer.

YaşarDoğu

Deplasman yollarında, Samsunda , memleketimzde böyle bi kahpeliğin yaşanmış olması bizi derinden üzdü. :( :(

Allah rahmet eylesin, şehitlerimiz nur içinde yatsınlar.

Allah belalarını versin itsoylarının.Kahpenin soyu. >:( >:( >:(

erdem

Alıntı yapılan: FK_Samsun - 18 Nisan 2010, 23:25:32
Ben sırf bu yüzden diyarbakırın değil Sivas'ın düşmesini istiyorum.Bizim takımımızın oynadığı bir ligde bu hainleri görmeyi içime yediremem. Biz seneye çıkalım onlar o zaman düşer.

düşşün i.neler

kerem55

Vatana,millete oyun oynayanların topunun Allah belasını versin!!
ADİİ ŞEREFSİZ KÖPEKLER!!

55Bafra55

Şerefsizler eylem için Ladik'e kadar geldi. :(
Şehitlerimize Allah (C.C) 'tan Rahmet,ailelerine başsağlığı diliyorum. :'(

Ertuğrul Sağlam

Şehitlerimize rahmet ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum.

bunun hesabı biran önce sorulmalı iki yumruğun bedeli iki şehit ise iki şehidin bedeli yüzlerce haini öldürmek olmalı...

kaptan 55

19 Nisan 2010, 13:04:15 #54 Son düzenlenme: 19 Nisan 2010, 13:09:21 kaptan 55
yumruk TÜRKİYE'ye atıldı diyenler şimdi neden susmaktasınız...?

Şehitlerimize Allah (C.C) 'tan Rahmet,ailelerine başsağlığı diliyorum.  :'(

16 SS 1965

1 yumruk atıldı itin birine türkiye ayağa kalktı hergün tv de manşettelerdi  2 şehitimiz oldu  hiçbiyerde söz edilmiyor

mehmet yılmaz

Hadiseyi deplasman yolunda öğrendik...

Ben bugüne kadar Samsun'daki hiçbir olay karşısında ilin bütün parti başkanlarının, eksiksiz bir araya gelip de ortak bir basın açıklaması yapabildiklerine şahit olmadım, hem de hiç... Ama malum gelişme karşısında A'dan Z'ye hepsi toplandı ve yumruğu kınadı...

Buyurun bakalım yine toplanın...

Açıkça tehdit eden bazı sözde vekiller, aleni bir emir vermiştir aslında. Sabrımız deneniyor ma bir yandan da kolumuz, kanadımız budanıyor.

Allah rahmet eylesin, bu dünyada üç-beş tane ******* kadar itibar göstermediler size ama mekanınız cennet olsun şehitlerim!!

16 SS 1965

Kayseri'deki şehit cenazesinde Enerji Bakanı Taner Yıldız yumruklu saldırıya uğradı.

Şırnak'ın Balveren Beldesi yakınlarında 5 gün önce düzenlenen saldırıda ağır yaralanan, tedavi gördüğü Ankara GATA Hastanesi'nde kurtarılamayarak şehit olan 34 yaşındaki Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Levent Çetinkaya, Kayseri'de yaklaşık 15 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi.

Cenazeye katılanlar ve şehit yakınları 'Demokratik açılım' çalışmaları nedeniyle hükümete tepki gösterdi. Şehidin eşi Şelale Çetinkaya, eşinin cenazesinin konulduğu top arabasını tutarak, uzun süre yürüdü. Törene İçişleri Bakanı Beşir Atalay ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da katıldı.

BAKAN'A YUMRUKLU SALDIRI

Cenaze töreni sırasında bir kişi Bakan Taner Yıldız'a yumruklu saldırıda bulundu. Saldırıda yaralanan Yıldız ambulansla Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Cevher Nesibe Hastanesi'nde kaldırıldı. Taner Yıldız'ın ''burun kemiklerinde kırık ve burun içi yumuşak dokularda ezilmeler olduğu'' tespit edildi. Bu arada, Yıldız'ın aldığı darbe sonucu gözlüğünün yüzünü çizdiği ve sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Yumruğu atan kişinin beden eğitimi öğretmeni Şahin Şimşek olduğu öğrenildi. Olaydan sonra 3 kişi gözaltına alındı.

Balveren Beldesi Araköy yolunda 5 gün önce Milli Taburu'ndan Şırnak'a asker taşıyan sivil plakalı minibüse bir grup PKK'lı terörist tarafından yapılan silahlı saldırı sonucu şehit olan Kayseri'nin Pınarbaşı İlçesi nüfusuna kayıtlı Kıdemli Yüzbaşı Levent Çetinkaya için, kent merkezindeki Hunat Camii'nde tören düzenlendi. 3 yıl önce ölen babası merhum astsubay Abdülbaki Çetinkaya gibi askerlik mesleğini seçen şehit Yüzbaşı Çetinkaya'nın Türk bayrağına sarılı tabutu, öğle saatlerinde Asker Hastanesi'nden alınarak, camiye getirildi. Silah arkadaşlarının nöbet tuttuğu cami avlusunda, şehit aileleri de hazır bulundu.

Cenaze törenine gelen ve oğlu İsmail'i 1 yıl önce Diyarbakır'ın Lice İlçesi'ndeki bir karakola düzenlenen saldırıda kaybeden şehit annesi Sultan Uygun da, "Oyy şehidim oy.. Beni de gömün. Şehit yüzbaşı benim de oğlum sayılır" diye gözyaşı döktü.

Cenazeye katılanlar 'Kahrolsun PKK' sloganı atarken, ellerindeki Türk bayraklarını salladı. Evli ve 1 çocuk babası şehidin resim öğretmeni olan eşi Şelale, kaybettiği eşinin tabutunun başında üzgün gözlerle, uzun süre bekledi. Şelale Çetinkaya, daha sonra kayınvalidesi Tülay Çetinkaya ile birlikte şehitliğe kadar kortejle birlikte yürüdü.

HÜKÜMETE PROTESTO

Cenaze töreni öncesi, bakanlar cami avlusuna gelmeden önce şehit yakınları ve çok sayıda kişi 'açılım çalışmaları' ve Samsun'da 2 polisin şehit olması ve öncesindeki olaylar için kapatılan DTP'nin Genel Başkanı Ahmet Türk ile hükümete tepki gösterdi. Bazı kişiler bu tepkilere katılıp, 'yuh' çekti.

Cenaze namazının kılınması ve şehidin tabutunun omuzlara alınması sırasında da bazı kişiler 'Ahmet Türk'e lanet olsun', 'Açılım dediğiniz bu mu?', 'PKK Kahrolsun' diye bağırdı.

Kayseri'nin teröre verdiği 165'inci şehit olarak nitelendirilen Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Levent Çetinkaya için düzenlenen cenaze törenine Vali Mevlüt Bilici ve Ankara'daki Anayasa görüşmelerine ara verip, polis helikopteriyle gelen İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın yanı sıra, TBMM Başkan Vekili ve Ak Parti Kayseri milletvekili Sadık Yakut, milletvekili Ahmet Öksüzkaya, CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, 4'üncü Kolordu Komutanı Korgeneral Mehmet Emin Alpman, Kayseri Garnizon Komutanı Tümgeneral Özden Bayram Argüz, 12'nci Hava Ana Ulaştırma Üs Komutanı Tuğgeneral Ali Demiral, kent protokolü ve üst rütbeli subaylar katıldı. Levent Çetinkaya'nın cenazesi, Hunat Camii'nde düzenlenen, Müftü Şaban İşlek'in kıldırdığı namaz ardından, askeri törenin ardından Kartal'daki Garnizon şehitliğinde toprağa verildi.

http://haber.mynet.com/detay/guncel/bakan-yilmaza-yumruklu-saldiri/506745

16 SS 1965

olacağı buydu zaten  keşke gebertseler şu akp lileri

YaşarDoğu

Sen mi yaşayacan AKP liler geberince , adam gibi yorum yap ne demek gebertin >:(