Bu sene de geçti, peki ya seneye?

Başlatan **KaR6**, 14 Nisan 2010, 13:36:05

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: celebi - 22 Nisan 2010, 19:19:48
her nedense her geçen sene hep aynı duygular oluşuyor. ancak hep hüsranla son buluyor lig. ve tam 4 sene oldu. 12-13 beklemeyiz inşaallah :(

benim artık ümidim kalmadı seneye dair..lakin dayanacak gücümüzde kalmadı.nereye kadar gider bilinmez ama bu futbolculardan ne kadar soğuduysam o kadar çok bağlanıyorum Samsunspor'uma...

-eeee efendim bu sene için söz vermiştiniz!!bu sene kümede kalalım seneye süper lige oynayacağız demiştiniz(geçen sene)??!!..

-hiç birşey sizin bildiğiniz gibi değil...

ne zaman bizde bazı seyleri bilmeye baslarız o zaman belki bişeyler olabilir...

gozgoz yýlmaz

YZY, samsunsporla ve samsunsporlularla dalga geçiyor. bakan da bundan bir sene önce bakan olarak ilk ziyaretini samsunspra yapmış ve "samsunsporu süper lige çıkartacağız" demişti. Bunlarla işimiz çok zor, sağolsun zaten hilkat garibesi bir başkan ve e.tutumuz da var. Allah yardımcımız olsun bu şartlar altında...

erkutdem55

Hala YZY'den medet umanlar olması da enteresan.Adam muhtemelen evinde kırmızı ile beyazı yan yana bile getirmiyordur.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 22 Nisan 2010, 23:44:09
Hala YZY'den medet umanlar olması da enteresan.Adam muhtemelen evinde kırmızı ile beyazı yan yana bile getirmiyordur.

Aslında kimsenin YZY'den medet umduğu yok ancak şahıs olarak değilse de işgal ettiği makam olarak yapması gereken çok şey var ve yapmak zorunda olduğu çok şey de var. O yüzden onu pas geçemiyor kimse... Yoksa, unvanını al, geriye zaten birşey kalmaz.

samsunmania

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 22 Nisan 2010, 23:44:09

Adamın hakkını yeme kardeşim. RAylı sistem kırmızı beyaz ya... ;D ;D

vanlioglu

bu saatten sonra yzy'nin kulüp ile bir ilişkisinin olmayacağı bariz açık zaten belediyeye ya da başka bi kuruma bu baskıyı oluşturacak bi kitlemiz de yok maalesef samsunspor'u gerçek anlamda düşünen kişi sayısının 20000'i geçeceğini düşünmüyorum ki bu da şehrimiz için devede kulak kalır o yüzden yine bize hüsran bize yine hasret var

mehmet yılmaz

Samsunspor'un kurtuluşu Samsunspor için risk alacak, tabuları yıkacak kişilerin varlığına bağlıdır ve maalesef bu şehrin ekabiri arasında böyle bir kişinin olduğunu hiç sanmıyorum... Öyle bir kişi tanıdım sadece, onun da arkasından demediklerini bırakmadılar...

erkutdem55

Evet makamından beklenti olduğu çok doğru da,yok işte yapmıyor,istemiyor,sevmiyor,zorla güzellik olmaz.Bu saatten sonra bize uzak,Allaha yakın olsun.Ezelinden beri sevmem o adamı,hakkında 40 civarında yolsuzluk suçlaması vardı en son,şimdi ne oldu bilmiyorum.Adamın tuzu kuru,Samsunsporda adamın umru değil.

erkutdem55

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 22 Nisan 2010, 23:46:33
Adamın hakkını yeme kardeşim. RAylı sistem kırmızı beyaz ya... ;D ;D

Yanlışlıkla olmuştur.Rus pazarının ortası mesela gayet bordo-mavi.Bordo direklere,mavi uzun bant çekmişler her geçmemde uyuz oluyorum  >:(

samsunmania

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 22 Nisan 2010, 23:51:32
Yanlışlıkla olmuştur.Rus pazarının ortası mesela gayet bordo-mavi.Bordo direklere,mavi uzun bant çekmişler her geçmemde uyuz oluyorum  >:(

O direkler zamanla yerlerini bulur kardeşim.  >:(

emre

sorun şu ki:bu adam bu koltukta oturduğu sürece Samsunspor hep bu halde mi olacak??nereye kadar gider bu??

supernatural_55

belediyenin aktif hale gelebilmesi için bence herşeyden önce Samsunspor.un bu şehir için en büyük marka değer olduğunu bilen ve ona göre davranan bir vali gerekli...

**KaR6**

dun gece genel sohbet odasına bir haber koydum ama pek dikkat çekmedi.. adamlar takımları için bilmem kaç dönumluk arsa alabiliyor, biz ise yzy yardım eder mi etmez diye tartısıyoruz.. giresuna belediye baskanı yardım ediyor mu? buca izmir belediyesinden ne kadar yardım aldı?

olmuyosa zorlamanın bir anlamı yok bir kanalı, farklı çözüm yolları bulamayacak mıyız? yok mu bunun ilacı? bizim yapabileceğimiz bir şeyler de olmalı?

hadi gelin üstümee korkmuyorum :)

emre

aynen abi benim demek istediğim de bu işte.yzy'den yardım beklemiyoruz.ee bu adam başkanlığıda bırakmıyor.yzy'nin emekli olmasını mı bekleyeceğiz??