Spor55 - Atilla Cebeci

Başlatan King Of The North, 09 Şubat 2010, 11:10:02

« önceki - sonraki »

SCAPULA

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 09 Şubat 2010, 12:03:31
:):) Yıllardır tek labkabı olan "Yalaka" nın hakkını veriyor Çağrıcım :):)

Atilla tv programlarında en çok anlatım bozukluğu yapan 2 kelimeyi bir araya getiremeyen ancak hala spor programı yapan bir arkadaş.... dikkat edin biz ile başlayıp ben ile bitiren,sizle başlayıp sen ile bitiren örnek " Kamera arkası görüntüleri BİZ ÇEKTİM " ;D değerli bir spor yazarı  ;D

King1965

Forvetim

birkaç hafta önceydi samsun deplasmandaydı (herhalde mersin maçı) internette sorun vardı siteye giremedim, kanala (ümit aktan) uyduda sorun vardı yayın yok, aks tv.yi açtım skor takip edeyim diye maçımız başlamış adamlar sağ üst köşeye hala girmemişler. telefonla aradım birisi çıktı kardeşim siz nerenin tv.siniz dedim samsunun beyfendi dedi peki şu an samsunun maçı var skor nerde kardeşim dedim. niye bağırıyorsunuz diyor bana. nasıl bağırmayım ben maçımı nerden takip edeceğim, gidin beğenmediğiniz tv.lere bakın maçtan canlı yayın yapıyorlar dedim. devre bitmeye yakın skor koydular ama o da saatin altında ve saatten daha küçük boyutta ve hala boyut olarak minicik bir şey yazıyorlar. tv.ye 2 metreden baksan yazıyı okuyamazsın. AKS tv.yi sevmiyorum izlemiyorum izletmiyorum ve protesto ediyorum. Samsunlu olmayı ve Samsunsporlu olmayı öğrendiklerinde izlerim. bir de televizyonculuğu öğrendiklerinde. Bu kanal kimlerin bilmiyorum ama Samsunlu olduklarını sanmıyorum.

birolkys

AKS tv de yoğun bir ünye-ordu güzellemesi var.Samsun la ilgileri yok

Ollivanders

Karadeniz onlar için trabzan rize ve giresundan ibaret. Ama samsundan övünülecek birsey çıktığında hemen karadenize mal etmesini de iyi biliyorlar. Nefret ediyorum sizlerden.

LisandroLopez

Karadenizde hiç bir dostumuz yok bunu böyle bilin... Hepsi iyi gün dostu Giresunlular , Ordulular, Trabzonlular.. vs.
Hangi Trabzon kanalında Samsun'la ilgili en ufak bir haber gördünüz ?
Bıraksınlar bu işleri SAMSUNUN SAMSUNDAN BAŞKA DOSTU YOK.

King1965

bırakın ısı gucu ahh klas tv sen yap  bısı de gec uyduya senı ızleyekk ..! Pazar Aksamları bır yayın olmalı bence Ve O aksam da ogun yapılan ısler ızletılmelı .. 4 saat dolu dolu bank asya konusulmalı takımımız konusulmalı nerde bole ınsanlar ..  e maıl acılmalı netten yorum gonderılmelı onlar okunmalı.. veya mesaj yoluyla yorum gonderılmelı ... s haber tv de ole yapılıor atılan mesajlar okunuor. . ah ben programcı olsam ahh reytıng se reytıng hocam .. bır yayın yap reytıng olur saten tum samsun senı ızler.. ama yok ben bı yayın yapcam o yayını ıkı ye bolcem o dıger yayında ordu yu fılan konuscam dıorsan geccen onu kardesım..

erkutdem55

Az önce AKS Tv'ye kaptırdım,sitelerine girip,Samsunspora yer vermiyorsunuz bunun sebebi nedir,ivedilikle cevap bekliyorum dedim.Bence üşenmeyin sizde yazın.Faydalı olabilir.

Kaptan

Atilla ya Allah için birileri konuşmayı öğretsin.Programda kırmızı - beyaz renkli bişi yok.Hüseyn Hocayada yaptığı süpriz içinde hala şoktayım ??? :-\ :-[ >:(

maviay55

Ollivanders

Kaptan

Ollivanders

celebi

Sonuna Kadar 55