Spor55 - Atilla Cebeci

Başlatan King Of The North, 09 Şubat 2010, 11:10:02

« önceki - sonraki »

tankut

Bu programda Samsunsporumuzu çağrıştıran hiç birşey yok(flama,bayrak vs.gibi). Sadece kırmızı beyaz bir top dönüp duruyor.

deli 55

Ertuğrul Sağlam

Bence bazı arkadaşlarımız bu konuda Atilla Cebeciye haksızlık ediyor.

Neden haksızlık ettiğinizi tek tek yazmak değilde ben sadece birşey sormak istiyorum.

Son senede Samsunspor'un oturulup tartışıldı konuşulduğu beş dakikalık bir program hatırlıyormusunuz?

Yada Samsunspor'un konuşulduğu başka bir program veya sunucu varda benmi bilmiyorum.

Farzedelimki program yayından kaldırıldı Atilla Cebeci'de bu işi bıraktı bunun kime yararı olacak? varsa bir öneriniz yazın elde avuçta bir tane Samsunsporun konuşulduğu program var onada sudan sebeplerle düşmanı olmuşsunuz konuşmayı bilmiyor görüntüler iyi değil yalaka vs.vs bu programı Samsun'da daha iyi yapan varda, Atilla mı engel oluyor onun program yapmasına?

Kendisi ile bugüne kadar bir kelime bile konuşmuşluğum yok ama bence yazık bu programı ve kişiyi hiç yok farzedin ne değişeecek hayatımızda bunun muhasebesini yapmadan adamı yerden yere vuruyorsunuz....  

deli 55

atilla cebeci nin samsunspor programı yapması tabii ki çok güzel birşey.fakat adam da biraz kişilik olur.sokaktaki dilenci samsunspor başkanı olmuş desinler.ona bile yağ çeker :)benim cebeciye kızdğım nokta bu.yoksa samsunsporluluğu tartışılmaz.

babasamsunlu

haklı olduğun yerler var elbette ama biz bu adamın yıllardır çizdiği "yalaka" portresinden bıktık..
sipikerlikle sunuculukla herhangi bir alakası yok .... onun konuştuğu şekilde konuşulacaksa hiç konuşulmasın demek istemiyorum ama  o da kendine bi çeki düzen versin bence..

erkutdem55

Her Samsunsporlu başımızın tacıdır o ayrı.Aynı gemideyiz.Her başkana aynı tavır,arkasından sallamalar,futbolculara da ağzına geleni söylemesi sıkıntı bunlar.Kendini geliştirsin hatta mümkünse format atsın tarzına,yazılım falan yükleyelim.

King Of The North

Amaç zaten görüş ve önerileriniz arkadaşlar,kimseye hakaret etmeye gerek tok.Ertuğrul kardeşime de bu bağlamda katılıyorum,Samsunsporumuzu TV'de kendi şehrimizin kanalında görmek hepimizin hakkı,hergün laz müzikleri ve bitkisel şifa dağıtan hocalar izlemekten bıktık,elimizdeki imkanlar dahilinde Samsunsporumuzu daha iyi nasıl izleriz buna uğraşalım.

eLLis

Programın arka fonunda saçma sapan bi resim var güzel bir stad resmi Samsunspor bayrakları koysanıza sağa sola bir kaç hafta önce böyleydi hala nasıl bilmiyorum ama.

Birde hazır yazmışken sabah şekerlerimi ne öyle bi program var aks ta yahu saat öğlenin 2si olmuş sabahımı kaldı bu işin ele güne rezil oluyoruz

55cem55

samsunsporun ve samsunun en aktif en güçlü sitesi sonucta burası öneri varsa bunu atilla cebeciye mesaj atılır burdan baskı kurulursa zaten yapılmama gibi ihtimali ve ya tavırlarını düzeltmeme gibi durumu söz konusu olacağını sanmıyorum rahatlıkla çözülür..ama hakaret içeren konusmalar bencede yakısmıyor...

jean

iyi veya kotu samsunspor icin cirpiniyor programa sponsor bulmak icin adete yalvariyorum demisti bana bu tur kisilerin kiymetini bilmemiz lazim tek istedgim mactan once ve sonra sadece yonetimle degil taraftarlarlada roportaj yapmasi

ergin1965

tesadüfen bir eczanede karşılaştım .. bu atilla abiyle yanında samsunda  bir caminin imamı vardı  hngi cami olduğunu unuttum ama samsunda tanınmış bir imam dı. atilla abi imama  akşam ki programa katılmasını ve tanju çolakı kötülemesini
istiyor neler konusacagını adama br bir  ögretiyordu. akşam olunca  unutmuşum izleyemim aradımı imam bilmiyorum samsun karşıyaka maçı sonrasıydı galiba

eakgül55

Alıntı yapılan: mahmut 55 - 09 Şubat 2010, 13:55:10
yha birde arka plana kendi stadımızı koysalar koymuşlar bi stat oraya sarı lacivert  >:( >:(

ayrıca stüdyo elverişli aslında samsunspor la  ilgili şeyler olmalı

Yaman55

Alıntı yapılan: cgr - 09 Şubat 2010, 11:52:22
Atilla anca d-sporda kendini cektirsin , canli yayinda gulerek cameralara show yapsin. Anlamiyorum bu su yalagi herifi yillardir...

Başyiyicilerden Samsunspor Bandosu kuracam diye menteşoğlundan aldığı paralar nerdeymiş acaba sorabilirmiyim

mehmet yılmaz

İyi bir Samsunsporlu ama çok kötü bir televizyoncu!

ugrass

Alıntı yapılan: cgr - 09 Şubat 2010, 11:52:22
Atilla anca d-sporda kendini cektirsin , canli yayinda gulerek cameralara show yapsin. Anlamiyorum bu su yalagi herifi yillardir...