Spor55 - Atilla Cebeci

Başlatan King Of The North, 09 Şubat 2010, 11:10:02

« önceki - sonraki »

King Of The North

Spor 55 programını daha izlenir hale getirebilmek için görüş ve önerilirinizi yazalım arkadaşlar.2 haftadır çok güzel bir program yapıyorsun Atilla abi ancak şu maç öncesi ve maç sonrası görüntülerde tribün kısımlarını güzel kemarayla çekilmesi ve güzel görüntüleri göstermeni istiyoruz.Çeken arkadaşı ve görüntüleri düzenleyen arkadaşı bu konuda uyarabilirsek daha izlenir bir program haline gelecektir.
haftalar önce sponsor bulamamaktan şehrin vurdumduymazlığından haklı olarak bahsetmene ve sonucunda birçok sponsor bulmana Samsunsporumuz adına çok sevindiğimizi belirtebilirim.

celebi

bunun yanında nasıl oluyor bilmiyorum fakat konyada olsun sakaryada olsun bu takımların iç saha maçlarını konyada kon tv sakaryada srt canlı veriyor. ve bunu gurbettekiler net başında izleyebiliyorlar buna da bir el atılsa aslında

cgr

Atilla anca d-sporda kendini cektirsin , canli yayinda gulerek cameralara show yapsin. Anlamiyorum bu su yalagi herifi yillardir...

erkutdem55

Hakkı Tomaç'ın ağzına düşüyordu son programda,rüzgar nerden eserse orada,ben pek hoşlanmıyorum Atila'dan

babasamsunlu

:):) Yıllardır tek labkabı olan "Yalaka" nın hakkını veriyor Çağrıcım :):)

Sercan

Alıntı yapılan: cgr - 09 Şubat 2010, 11:52:22
Atilla anca d-sporda kendini cektirsin , canli yayinda gulerek cameralara show yapsin. Anlamiyorum bu su yalagi herifi yillardir...

Hiç sorma ya tam bir yalama.Savaş gelince arkasından bir ton konuştu.Şimdi de takım otobüsünde röportaj versin diye yalvarıyor >:( >:(

King Of The North

Savaş için ne demişti de hakikaten Savaş hiç konuşmuyor adamla

Sercan

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 09 Şubat 2010, 12:27:37
Savaş için ne demişti de hakikaten Savaş hiç konuşmuyor adamla

Ya abi programında bomba transfer dedikleri Savaş mı? diye alay etmişti.Tamam belki bomba transfer olmayabilir ama Samsunspor'un bu şartlarında fena oyuncu değil.Kimse ona alay etme hakkı vermez...

King Of The North

Son transferler konusunda alınan sonuçlara ve oynana futbola bakarak ben de başarılı buldum tümünü ancak bu tavırlar futbolcununun (Savaş) onurunun kırılmasıne sebep olmuş belli,hem Mersin maçında hem Rize maçından sonra Atilla abiye fena kafayı takmış haklıdır sonuna kadar..

erkutdem55

Şimdi okudum sercan'ı sinirlendim.Her gelene yalakalık yap,bi de futbolcularla dalga geç.Messi geliyodu ara transferde son anda fiyatta anlaşamamışlar

**55

'' mersin maçından sonra turgutla yapdığı röportajda bu işi ne kadar yapdığını gördük ''
atilla=turgut bugün çok iyiydin ailen burda felan filan
turgut=bu maç 1-1 bitseydi 1 hafda beni konuşurdun atilla abi....

samsunsporluluğunu asla tartışmam ama kendisini bir spor muhabiri spor adamı olarak görmüyorum...takımımız çok iyi hava yakaladı birlik beraberlik arkadaşlık süperrr maç öncesinde sercan seni arıyoruz diyosun...bune lahana turşusu bile denmez abi düpe düz ballı kaymaklı baklavacılık denir..

doðan

Alıntı yapılan: **55 - 09 Şubat 2010, 12:48:00
'' mersin maçından sonra turgutla yapdığı röportajda bu işi ne kadar yapdığını gördük ''
atilla=turgut bugün çok iyiydin ailen burda felan filan
turgut=bu maç 1-1 bitseydi 1 hafda beni konuşurdun atilla abi....

samsunsporluluğunu asla tartışmam ama kendisini bir spor muhabiri spor adamı olarak görmüyorum...takımımız çok iyi hava yakaladı birlik beraberlik arkadaşlık süperrr maç öncesinde sercan seni arıyoruz diyosun...bune lahana turşusu bile denmez abi düpe düz ballı kaymaklı baklavacılık denir..

ortam adamo buna denir işte ;

turgut  güzel söylemiş valla ,

ama çcuklar siz trübünsünüz siz taraftarsınız siz yani biz izlersek bu herif prm yapar , çekelim ipini yapalım protestomuzu ,sonra bi bakarsınız tüm televizyonlarda , en büyük taraftar futbolcular sahtekar der birileri ;
atilla hocam basın olarak birillerinin kayığına biniyorsa sürekli , biraz daha tv cilik yapmak istiyor demektir , bizim camiamızda neremiz oğru kaldıki onlar doğru kalsın ;
EN BÜYÜK TARAFTAR:::::::::

samsunum

yha birde arka plana kendi stadımızı koysalar koymuşlar bi stat oraya sarı lacivert  >:( >:(

doðan

Alıntı yapılan: mahmut 55 - 09 Şubat 2010, 13:55:10
yha birde arka plana kendi stadımızı koysalar koymuşlar bi stat oraya sarı lacivert  >:( >:(

deveye sormuşlar ?????

fatih55ankara

samsunspor a hiç mi hiç yakışmayan spiker bozuntusu.adam gibi adam lazım