ÇOK ÖNEMLİ

Başlatan celebi, 24 Aralık 2009, 13:15:04

« önceki - sonraki »

celebi

ARKADAŞLAR TİRİTİ TİRİT DEDİNİZ BAŞIMIZIN ETİNİ YEDİNİZ. AMA HALA İSTANBULDA KAZ BULAMADIK. YONULMUŞ HİNDİ VAR ŞU SIRALAR BURALARDA. LÜTFEN İSTANBULDA TİRİT YİYEBİLECEĞİMİZ BİR RESTEURANT VAR MI YADA LOKANTA. LÜTFEN YA CEVAP VERİN YADA SİTEDEKİ TÜMN TİRİT KONULARI KİLİTLENSİN. YİYEN VAR YİYEMEYEN VAR. ÇOK ŞÜKÜR ERKEK ADAMIZ MAAZALLAH ŞİŞER MİŞER.

ali ihsan

Vallahi Hocam bence Maraton ve ekibi gelirse Sabiha Gökçen Havalimanın'da yenir bu Tirit  8)

Tirit olsun yeter Kİ BİZE HER YER RESTAURANT  :D

MARATON UÇTA GEL KARDEŞİM BE  ;D

Recep

bu gün öğlen yediğin kebapları tirit yerine say kardeşim :)

celebi

olmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzz

YaşarDoğu

YaşarDoğu

Abi acizane fikrim, İstanbuldaki Samsunlular derneği yada Kavaklılar derneğine ulaşın.İllaki bu işi yapan biri yada yapabilecek bi aile bulursunuz nede olsa gurbet elde hemşehrilik duygusu  ;)

maraton

aliihsan kardeşim ben hanımdan ordudaki maça izin alamadım, istanbula tirite nasıl izin alim  :'(

emre

Alıntı yapılan: maraton - 24 Aralık 2009, 17:18:53
aliihsan kardeşim ben hanımdan ordudaki maça izin alamadım, istanbula tirite nasıl izin alim  :'(

baskanım avatarı değiştir bence artık.. ;D ;D

Ollivanders

o avatarın manevi degeri var dimi ederm abi:)

ali ihsan

Alıntı yapılan: maraton - 24 Aralık 2009, 17:18:53

İç işleri bakanından izin yoksa her iş yatar başkan  8) Dikkatli olmakta fayda var ...

ali ihsan

24 Aralık 2009, 20:23:50 #10 Son düzenlenme: 24 Aralık 2009, 20:24:14 aliihsan55

Ben seni resimlerden sevdim Tirit'im  :-[  Affet yiyemedim seni  :'(

Sen yoksun diye kendimi İstanbul sokaklarına vurdum  :D Seni aradım durdum  ???

Bulgurunu buldum,yufkanı buldum ama seni bulamadım bir türlü  ::)  

Affet beni Tirit'im.İstanbul'da Gavaklıyım diye dolaşıp bana seni değil de aha bu aşağıdaki kebabı yediren İmitasyon Gavaklı utansın  ;D

babasamsunlu

hahahahah :):):)

usta ben kavaklı değilim ama yüksek okulun açıldığında ki ilk kaydolan öğrencisiyim...kavakta  3 yıl kaldım ben böyle tirit sevdası görmedim.. :):):
gurbet böyle bişey işte Allah kurtarsın ....

emre

bu sitede kebapı bulamayanlarda var şükretmek lazım.. ::)  ::)  :D

celebi

ah tirit ah seni ben uzaklardan sevdim sevginin en büyüğü

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: celebi - 24 Aralık 2009, 22:55:35
ah tirit ah seni ben uzaklardan sevdim sevginin en büyüğü

Bu İstanbul Grbunun ne Tirit sevgisiymiş bu böyle haymaşAllah ;D