Yönetim İstifa Etti ( Mi?) !!!!

Başlatan kuzey55, 10 Kasım 2009, 18:43:31

« önceki - sonraki »

Turuncu

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 10 Kasım 2009, 20:35:34
Yarabbim sana şükürler oolsun, şu günü bize gösterdin.

HErşey bizim bildiğimiz gibi  , siz bişeyler bilmediğinizden takım bu halde bre densizler!!

bezgınbekır

Hepimize hayırlı olsun en sonunda Tribünün sesine kulak verdilerde yol aldılar.

Sercan

Ah ulen bir de İsmail Uyanık gelse...

SametYılmaz55

Bundan daha kötü durumda olmayacağımız kesin.Hepimize hayırlı uğurlu olsun ama inşallah tahta olayına dönmez bu istafaları o zaman daha bir stres oluruz valla

erdem

şükürler olsun ya.defolmuyolar da hala ama.5 maç daha kritikmiş de yönetimde duracaklarmış da.şerrefsizler.

YaşarDoğu

Aslında bunların tahtalarınıda alıp gitmeleri lazım, hatta Samsunu terketmeliler , çünki Samsunsporumuzun düştüğü durum hiçte içaçıcı değil, halaa nasıl Samsunda dolaşıyorlar hayret bişi!!

onur can

Alıntı yapılan: bezgınbekır - 10 Kasım 2009, 22:04:08
Hepimize hayırlı olsun en sonunda Tribünün sesine kulak verdilerde yol aldılar.

cembaba

Artık iyi bir yönetim istiyoruz.. Şu takımı bulunduğu yerden kurtarın ya :(

55.hakan

geri gelmemek üzere gidin hala kaos ortamı mortamı 5 hafta daha kalalım diyosunuz bu durumumuzdan daha fazla kaos pozisyonunda olabilir miyiz sonuncuyuz daha ne olsun

kral.samsun

YaSeF55

çok üzüldüm beeee  ??? :'( :'( :'(  :P :) :D ;D

usare

En kötü yönetim bile bu yönetimden daha iyidir. Abilerimin de dediği gibi bundan dah kötüsü 18.lik olur. Başka bir yönetim gelsin.....

Kürsat Berrak

usare

Alıntı yapılan: Kürsat Berrak - 10 Kasım 2009, 23:34:38
Ben çok daha SÜPRİZ bekliyorum...

Ne gibi kardesim?
Abi birde yeni bir yönetim kurulu oluşmazsa falan diyo bunlar. Kamuoyu desteği istiyolar heralde. Biz bunlarea bikaç maç daha sövelim en iyisi. Yoksa yine gidecekleri yok gibi.

55JNR55

ben inanmıyorum bu yönetimin istifasına altından bit yeniği kesin çıkacak... Takım biraz toparlarsa şaşkaza üstlerine alınıp yola devam triplerine girerler kesin...