Yönetim İstifa Etti ( Mi?) !!!!

Başlatan kuzey55, 10 Kasım 2009, 18:43:31

« önceki - sonraki »

cem

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 30 Kasım 2009, 21:38:41
helal olsun yönetime bu zor günde takımı sahipsiz yönetimsiz bırakmadılar,hepsini teker teker kutluyorum.özellikle tomaçı o kadar baskı yapılmasına rağmen takımı bırakmadı.başkan dediğin böyle olur takımını zor günde bırakmaz.
sendemi abi bu form tersinemi gidiyor ne :P :P

Nuri Asan

ne dersek tersini yapıyorlar ya yönetime destek çıkarsak yine tersini yapıp belki istifa ederler ;)

cem

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 30 Kasım 2009, 22:54:29
ne dersek tersini yapıyorlar ya yönetime destek çıkarsak yine tersini yapıp belki istifa ederler ;)
:P :P

ata55

Erciyese 5 attığımızdada aynı şeyleri düşünüyorum, dardanele yenildiğimizdede. bunlardan bir b.k olmaz. niyetleri farklı. tomaçı kukla oalrak kullanıyorlar. şu an kulüp tamamen erkut tutu denilen batık iş adamının eline geçmiş. arabasına koyacak benzin parası olmayan bir zavallı samsunsporu yönetiyor. dümnkü maçta tek başına protokoldeydi zaten. futboldan anlamadığı aldığı adamlardan belli zaten. bunlar zorla geldi, zorla giderler. başka çare yok. birisi s.tir çekecek. yoksa bu erkut buldu madeni asla bırakmaz.

55Melek55

01 Aralık 2009, 03:16:26 #154 Son düzenlenme: 01 Aralık 2009, 17:40:45 samsuni
erkut tutu..madeni birakmaz....ya maden onu birakirsa  2.lig be..ne madeni olabilir?

ama demek ki koca samsunda adam yok...böyleler yönetiyor bizi...

eee ne geciyor kuranda... halk neyse  o o halkdan böyle dandik baskan cikar...

demek ki biz taraftar olarak...0 ee tabikide 0 baskan 0 yönetim gelecek

doðan

et  desen etmezler
yet desen yetmezler
git desen gitmezler

bari gelene gölge olmasalar , kapıdan içeri girene karakaplı  borç defterini sunuyolarmış önce ( acaba yanlışmı duyumlarım)

herkesin alacağı varmış kulüpte
ya taraftarın alacağı ne olacak ????

ali ihsan

Bunlar evde eşlerini ve çocuklarını yönetsinler kafi ...O bile zor bence ...

jean

artik ciddi ciddi gitme zamani olmuyorsa ugrasmaya gerek yok

Cagdas Ünver

Bu Kadar beceriksiz bu kadar basiretsiz bu kadar yüzsüz bu kadar vizyonsuz bir yönetim Samsunspor Tarihinde görülmemiştir ! Aksini iddia eden varsa , Samsunsporluluğundan şüphe duyarım.

ata55

hala bırakmadı mı bu yuzsuzler? sumuk gıbı bulastılar kulube.

doðan

bu günkü pankart da bir mesaj değilse
daha ne olacak acep sonumuz

celebi

Kadir ÇELEBİ

"Bizim kırgınlığımız.."
Bank Asya 1. Lig ekibi Samsunspor'un Kulüpü Başkanı Hakkı Tomaç, olağanüstü kongre kararı aldıklarını belirterek, "Bizim kırgınlığımız Samsun'un Samsunspor'a destek vermemesindendir" dedi.

23 Aralık 2009 , 16:30

Nuri Asan Tesisleri'nde bazı yönetim kurulu üyeleri ile basın açıklamas yapan Tomaç, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı sonrasında taraftarların yönetim kurulu aleyhine yaptığı hakaretler nedeniyle, yönetim kurulu üyelerinin istifalarını kendisine sunduğunu, ancak kalan 5 haftanın Samsunspor aleyhine gelişmemesi için istifaları devre arasında değerlendireceklerini söylediğini hatırlattı.

Gelinen noktada, yönetim kurulu olarak olağanüstü kongre kararı aldıklarını ifade eden Tomaç, şunları kaydetti:
''Mülki ve idari amirlerin hepsinin yer aldığı bir alanda yapılan hakarete kimsenin tepki göstermemesi bizi yaralamıştır. Bu hakaretin muhatabı Samsunspor camiasıdır. Bu hakaretin mazereti, telafisi olmaz. Bu hakaretin açtığı yara büyüktür. Ancak Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının ardından kritik bir 5 maç oynamak zorunda olduğumuzu 5 haftalık performansın ne kadar önemli olduğunu belirtmiştik. Bugüne kadar görevde kalmaktaki haklılığımız bugün karşımıza çıktı. Ancak gelinen noktada taraftarımızın yönetim kuruluna yaptığı hakareti de bu insanlar hak etmedi. Bu nedenle yönetim kurulu olarak 8-15 Ocak'ta olağanüstü kongre kararı aldık.''

Samsunspor'un lig mücadelesinde hak ettiği yerde bulunmadığını da vurgulayan Tomaç, şöyle devam etti:
''Samsunspor'un yeni yeni bir takım olma hüviyetine büründüğünü, ancak bir takım havasına girdiğini ve oyuncuların bir sorumluluk bilinciyle daha iyi mücadele ettiğini görüyoruz. Başarısızlığımızın altında yatan nedinin takım olamamaktan kaynaklandığını gördük. Bu yönde yapılan çalışmalarda teknik heyetin gösterdiği başarıyı takdirle karşılıyoruz. Son maçlardaki oyunu dikkate aldığımızda ikinci yarı çok daha iyi bir Samsunspor izleyeceğimizi ümit ediyoruz. İkinci yarı için Samsunspor'a ayrıca başarılar diliyoruz.''

Samsunspor için kimsenin bir şey yapma ihtiyacını hissetmediğini öne süren Tomaç, şöyle devam etti:
''Ne mülki ne idari kimse destek vermiyor. Seçim döneminde vaatte bulunanlardan hiçbir destek alamıyoruz. Bunun bizde yarattığı hayal kırıklığı önemli değil. Samsunspor açısından yaratacağı tehlike çok önemli. Sahipsiz şehrin sahipsiz takımı şeklindeki söylemlere bir de sahipsiz yönetim eklenmiş oluyor. Bu amaçla yönetim kurulu olarak 8-15 Ocak'ta olağanüstü kongreye gidiyoruz. Temenni ederiz ki bize destek vermeyenler yeni yönetim kuruluna destek verirler. Biz yeni bir yönetim oluşturulacakmış gibi o güne kadar Samsunspor'un menfaatleri için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bizim bakış açımız Samsunspor'un geleceğine zarar vermemektir. Bizim kırgınlığımız Samsun'un Samsunspor'a destek vermemesindendir. Maddi sorunlar devasa boyuttayken bir de manevi sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalan yönetimin şevkini siz takdir edin.''

-TRANSFER ÇALIŞMALARI
Olağanüstü kongreye kadar yönetim kurulunun ikinci devre hazırlıkları için ne gerekiyorsa yapacağını da ifade eden Tomaç, şunları kaydetti:
''Sezon başında transfer tahtamız son 48 saatte açıldı ve bu nedenle zor şartlarda ve ümitsiz bir zamanda transfer yaptık. 13 oyuncu aldık ama bu oyuncuların maliyeti 3 oyuncunun maliyetini aşmamaktadır. Kimse '13 kişi aldılar, paralar havaya gitti' diyemez. Onlara verilen para geçmiş dönemde alınan 1 ya da 2 futbolcunun transfer ücretini geçmez. İkinci yarı için de teknik heyetin istemi doğrultusunda yönetimin de arzusu bir takım mevkilere daha iyi arkadaşları Samsunspor'a kazandırmaktır. İmkanlar neye müsaade ediyorsa takımın mali dengesini bozmadan transfer yapmak istiyoruz. Transfer konusunda fazla hayalperest olmayalım. Gücümüz ölçüsünde transfer yapmaya çalışacağız.''

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20091223/bizim_kirginligimiz.html

Kongre tarihi 8 Ocak Ve 15 Ocak olarak belirtilmiş Özürmü bekliyorlar dersiniz ? ben 4 yıldır bekliyorum kimse benden özür dilemedi..