1- Serkan Boydak

Başlatan Sioux, 03 Eylül 2009, 01:06:13

« önceki - sonraki »

lucarelli

Kiralık gider inşallah. İyi olacağını umut ediyorum.

gozgoz yýlmaz

İyi kaleci midir bilinmez ama Buca ve Altay maçlarında yediği rezil iki golle kumbaranın açılmasına sebep olduğu kesin.

berlinli55

altay macinda ilk defa gördüm ve hic begenmedim

Cagdas Ünver

Sacma sapan golller yiyebilen 2. sinif kalecimiz...

Stoper

Süper lig kadrosunda olmaz herhalde. Kendi kariyeri açısındanda direk oynayabileceği bir takıma transfer olması doğru olur. 1987 doğumlu, e artık oynamalısın Serkan.Otur otur küflendin.

emre

doooğru Çarşambaspor'a...  :)

Stoper

Katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

YaşarDoğu

Serkan Boydak , Buca da yeri geldi iyi kurtarışlar yaptı yeri geldi  basit hatalar yapmıştı.

Futbol yaşantısında başarılar dilerim.

olcay

Dün akşam Manisa Belediyespor tesislerinde oturuyorduk. bi baktım kel bi herif samsunspor atleti giymiş dolanıyo. neyse sorduk tanıştık derken serkan boydak olduğu anlaşıldı. ilk lafları şehirdeki taraftarın çok ateşli olduğuydu. bu transfer olmuş, ilk gecesinde kulübü basmışlar falan. onu anlattı. cengiz biçer'i andık(!) bi de :)

gelelim asıl mevzuya; herif bölgesel amatör kalecisi.daha yukarısı değil. birilerinin tavsiyesiyle sözleşme yapmış. bank asyadan çıkışta da kadrodaymış. ben pek oynadığı maçları hatırlayamadım ama herif bir sezon için 200  milyara anlaşmış.bonusları falan hariç tabi. kazım yılmaz yönetimi gelince, sözleşme fesihlerinde ne kadar salakça hatalar yapıldığını duydukça içim cız etti resmen. tebligat göndermişler 7 gün geçse az bi ücretle yırtacakken, 5 gün kala fesh etmişiz. boydak beyefendiye 200 milyar borçlanmışız.  tff'ye şikayet etmiş, şu sıralar alacaklılarda ilk sıraya yerleşmiş.ersin veli de yeni almış daha parasını.

biz salak gibi 1000 tl nin hesabını yaparken, adamlar da adnan sezginin yaptığı  mallıkları, umursamazlıklarını güle güle anlatıyo. yazık oldu çok o fırsata.

ayrıca hiç bi futbolcuya da kulubü seviyomuş, samsun şehrini çok beğeniyomuş,samsuna yatırım yapıyomuş(!) diye inanmamak gerek. bugün yüzümüze iyiler ama iş para mevzusuna gelince, hepsi kaypağın önde gideni. bu camiada düzgün insan çok az.