27- Orhan Taşdelen

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:38:40

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 02 Ocak 2012, 21:59:54
hahaha.. orhana hayatta başarılar dilerim. Orhancılarada Ahmetçilere felancılara şunu hatırlatmak isterim..
HİÇ BİRİNİ SÜPER LİGDEN HİÇ KİMSE İSTEMEDİ....
böyle topçuların futboldaki yeri bankasya ile sınırlıdır.
Samsunspor gibi büyük bir camia onlara 15 benden bol gelir..
İZLEYİP GÖRECEZ BUNDAN SONRAKİ KARİYERLERİNİ.
YOK TS İSTİYORMUŞTA YOK ŞÖYLEYMİŞTE YOK O OYNASAYMIŞ DAHA İYİ OLURMUŞTA. PIRRTTT  :P :P :P :P

omzuna almışsın işte abi gerisi önemli değil benim için.
başlık kitlensin.
orhan omuzlardan inmesin 8)

Ollivanders

Akan abiye bu yapılır mı be :(

babasamsunlu

bu kalptenşimşek denen şahıs görünümlü kolpacıyı gördüğüm ilk yerde yerden yere vurmazssam bende ne olim  :x(( :x(( :x((

cembaba

Daha yeni gördüm. Ayıp olmuş biraz ama Ferhat Abi :(

celebi

oguz_5528

Ruh'u vardır Süper Lig'e çıkacağını biliyordu takımın oynuyordu kendini geliştirmeye çalışıyordu Süper Lig'de oynarım diye.Üzüldüm sadece rize'nin almasını beklerken erciyes aldı.Başarılar diliyorum kendisine aldığı para helal.Çok düzgün bir insan

AhmetDenizci

kalptenþimþek

daha da  bu başlığa yazmam pisikopat dolu.. :peeh:

**KaR6**

helal olsun orhan, aslanım orhan, helal et hakkını orhaaaaan..  :evet:

Kaya

Bu seneki beklerimizin birinin böyle bi hava topuna çıktığını gören oldu mu ? Yazık etmişiz adama...

5trawberry

Ergün geldikten sonra Orhan'ın, Yenal geldikten sonra Ergün'ün kıymetini anladım.

fanatik samsunsporlu

ergün de yenal de sana kurban olsunlar.ama taraftarımız da anlamadı senin değerini

SametYılmaz55

06 Şubat 2012, 23:09:53 #537 Son düzenlenme: 07 Şubat 2012, 10:46:13 SametYýlmaz55
la sana oynadığın zamanlarda çok kızdım ama ergün ve yenalı gördükten sonra yollarına güller dökmek lazımmış bunu anladım

ngonge

Şişirmeye gerek yok. Geçen yılın en zayıf halkalarındandı Orhan. Elinden geleni yapıyordu tamam ama geçen yıl defansif bir kurgu ile oynuyorduk ve Orhan neredeyse sol beke çakılı oynuyordu. Sırtını dönmesi bile neredeyse 5 saniye süren bir oyuncu ne kadar fayda sağlardı bilemiyorum.

Yenal gibi vasat altı adamlar olunca tabii akla geliyor ama ona kadar gönderilmemesi gereken çok adam vardı.

fanatik samsunsporlu

öyle diyorsun da ara da bul şimdi bir sol bek