27- Orhan Taşdelen

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:38:40

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Naptın orhan naptın ya...

**KaR6**

bu takımın en zayıf halkası.. sonunda yaktı rahatladı, yaşasın hemşehricilik!

55erhan55

evet orhan penaltıda hatalıydı am iyiydi abdülaziz ve adem çok kötüydü

lucarelli

Orhan topla çıkamyı bırakıp ilk anda pas atınca daha iyi oluyor.

Orhan ne olur topu ayağında tutup saçma sapan çalımlar yapma.

Burak

yok ya kimse kusura bakmasın hakikaten takımın en zayıf halkası profesyonel futbol oynayıpta sağ ayağını zerre kadar kullanamıyorsan bana kimse hikaye anlatmasın 5 dk içinde iki topa sağ ayağıyla vurdu havaya dikti toplamda top 5 metre yol katettiyse iyi hiç ısınamadım ben bu çocuğa onun dışında futbolculardan memnunum genel olarak maç bazında bazen kötü olabilirler ama genel itibariyle 11 de oynayanların hepsi iyi futbolcular orhan hariç...

Turuncu

Bence her iki golde hatası vardı.

55.hakan

Takımın genel olarak en kötüsü bugün de en berbatlarındandı ondan kötüsü yoktu bugün patlamaya hazır bir bomba durup dururken panaltı yapıp karşı tarafa zorla gol attırır mı bir insan

edmontdante

Takımın en zayıf halkası.İyiniyeti ve hırsına diyeceğim yok ama kapasite yetmiyor.
Bomboş topu stoplayamayarak ğenaltı yaptı,her hafta arkasına sarkan pozisyonlar gol olmuyordu bu sefer oldu.

Kaya

Biz 4 lü defans oynamıyoruz 3 tane oyuncumuz var biri de idare ediyor işte...

kaptan 55

çok dağınıkdı ve çok aksadı solda maçın özellikle 2.yarısında koridor oldu desem yeridir adana hep ordan geldi.topu ne zaman ayağına alsa korkuyorum ???

ali ihsan

Biri bu adama kademeye nasıl girilir öğretsin.

xknox

bu adam ilk 11 de oynatılmamalı

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: cgr - 11 Mart 2010, 03:31:01
Orhan , her maçta sana ettiğim hakareti burada da söylüyorum...

Suç sende değil , sana prof.lisans çıkaran Federasyonda...

maçta ettiğin küfürler hala kulaklarımda çınlıyor abi :) ayağının tabanına kadar girmiştin adamın :D :D :D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: cgr - 11 Mart 2010, 03:31:01
Orhan , her maçta sana ettiğim hakareti burada da söylüyorum...

Suç sende değil , sana prof.lisans çıkaran Federasyonda...

o federasyon sana da lisans çıkartmış ya cgr! daha da birşey demiyorum daaaa...  ;D ;D ;D

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: samsuni - 11 Mart 2010, 18:05:27
o federasyon sana da lisans çıkartmış ya cgr! daha da birşey demiyorum daaaa...  ;D ;D ;D

:D :D :D :D :D