22- Adem Alkaşi (Elazığspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:37:22

« önceki - sonraki »

**KaR6**

Alıntı yapılan: maraton - 07 Eylül 2009, 17:48:48
adem değil maden,maden...  ;D

kafadan bitirdin adamı zaten başkanım, bu adam bundan sonra dani alves te olsa senin için adem, adem adem' den fazlası olamayacak :)

maraton

ben bitirmedim onu hazır olmadan sahaya sürenler bitirdi.. inşallah ii olur ama, inşallah..

**KaR6**

Alıntı yapılan: maraton - 07 Eylül 2009, 17:58:00
ben bitirmedim onu hazır olmadan sahaya sürenler bitirdi.. inşallah ii olur ama, inşallah..

o tam bir intihar zaten.. yazık, vallahi yazık..

edmontdante

Adem fena değil aslında.Şöyle değerlendirelim top ayağındayken dan dun çıkmıyor.Topu adama ve oyuna atıyor.Yetenekli diye havaya sokulan bazı oyuncularımız bunu yapamıyor hepimiz artık biliyoruz.Tamam topu dan dun çıkmıyor ve doğru yere atıyor ama karşısındakiler bizim gibi amatör adamlar değil ki.Hepsi  idman görmüş profesyonel oyuncular.Sen bunların karşısında yeteneğin ne olursa olsun bu kadar ağır ve güçsüz olursan elek ederler bizi.Düşünsenize Mersin de Celil olsa ne olurdu  bizim halimiz.Ben garanti veriyorum oradan en az 10 kere cezasahasına girerdi Celil.

Baskent_Samsunspor

turhan hoca adamı timsahlara yem ettin ne acelen vardı >:(

Sioux

Rizede gole gidecekken kendini yere atan ve dnen topun 2. gol oalrak ağlarımıza gitmesine neden olan şahsiyet.

Kaya

Formayı hazır alsa herkes tarafından beğenilecek bir oyuncu olurdu.Takıma girişi ve ilk maçını ordu da oynaması dezavantajı idi.Rize de  performansının üstüne koyacağının sinyallerini verdi,bana göre oynadıkça iyi olacaktır.

seckin55

bencede iyi olucaktır..turgay da ilk geldiginde saç baş yondurmuştu..ama şimdi takımın vazgeçilmezi..

atakan

çok çalışması gerekiyo çokk

red_white

Alıntı yapılan: atakan - 14 Eylül 2009, 12:05:22
çok çalışması gerekiyo çokk

bencede çok çok çok çok çalışması gerekiyo

55sirinler55

turhan hoca büyük yanlis yapti....hazir olmayan adamlari oynatiyor...

Adem kötü oyuncu degil ama daha cok ekisgi var

bu hocanin ne yapacagini anlamak cok zor...allah sonumuzu hayir etsin

edmontdante

Alıntı yapılan: 55sirinler55 - 14 Eylül 2009, 12:18:14
Adem kötü oyuncu degil ama daha cok eksigi var

Çabukluk kazanmadığı sürece işi çok zor bence.Çabukluk kazanılır mı Allah vergisi midir o da ayrı bir konu tabiki

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: edmontdante - 14 Eylül 2009, 19:31:11
Çabukluk kazanmadığı sürece işi çok zor bence.Çabukluk kazanılır mı Allah vergisi midir o da ayrı bir konu tabiki

abicim sende bi adama taktıysan tamam o adam bitti daha kurtuluşu yok ;D

edmontdante

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 14 Eylül 2009, 19:35:28
abicim sende bi adama taktıysan tamam o adam bitti daha kurtuluşu yok ;D

: )) yok kardeşim henüz değil.Çocuk elinden geleni yapmaya çalışıyor bu gözle görülüyor ama bu tempoyla işi zor kanatta

BekiRcaN_5s

abi Rize maçında izledik adamın verdiği pasların neredeyse hepsi Rizelilere gitti. maçta en çok ona sövdüm oruc oruc :D elini kolunu sallayarak koşuyo bi deişik bi adam anlamadım gitti ne buldular bu herifte de aldılar anlamadım :D top onun ayağına gelince aha dedim kesin top rizede :) inşallah istediğimiz seviyeye ulaşır (pek sanmıyorum ama)

:D