Yönetim bırakıyor mu?

Başlatan sersa, 27 Ağustos 2009, 13:38:37

« önceki - sonraki »

sersa

Yönetim bırakıyor mu?
27 Ağustos 2009 / 13:27
Samsunspor Yönetim Kurulu'nun, bugünlerde istifayı ciddi ciddi düşünmeye başladığı öğrenildi. Şehirden beklediği desteği alamayan Kırmızı-Beyazlı yönetimde 'istifa' konusu sık sık gündeme gelmeye başladı bile
Samsunspor yönetimi bırakıyor mu? Göreve geldikleri ilk günden bu yana sürekli kulübe maddi kaynak aktarmak için yoğun bir mücadele içerisine giren yönetim kurulunun, artık bu tempoya çok daha fazla dayanamayacağı ve eğer bu ilgisizliğin devamı durumunda yönetimin görevi bırakacağı öğrenildi. Yöneticilerin yakın çevresine, "Dayanacak fazla gücümüz kalmadı. Şehrin dinamiklerinin bir an önce harekete geçmesi gerekiyor" dediği öğrenildi. Maddi desteğin acil olarak kulübe sağlanması gerektiği görüşünü savunan yönetim kurulu, "Her attığınız adımın karşılığı para. Kulübün bir sorununu kapatıyoruz, başka bir sorun ortaya çıkıyor" diye konuştular. denge gazetesi

mehmet yılmaz

Blöftür o...
Takımı şampiyon yapmadan bırakmayız diyorlardı 3-4 gün önce.

**KaR6**

kaçmak yok, kaçmak yok.. bu zamana kadar duran bundan sonra da duracak, vebalini çekecek bu takımın..

gozgoz yýlmaz

Beceriksiz olduklarına inanıyorum ama serefsz olduklarına inanmıyorum. Güya büyük abileri Yusuf Ziya yanlarındaydı. Bu propaganda ile baskalarına kapıları kapattılar. Haziran ayında bıraksalardı helal olsun derim ama bu saatten sonra bırakmaları en basit ifadeyle terbiyesizlik olur. Girdiğiniz yükü omuzlayacaksınız, yok öyle yağma. Ayrıca bu söylemlerin bir nabız yoklama olduğu kanısındayım. Akılları sıra güven tazeliyorlar.

Gaziosmanpaşalı3455

onlar yapsa yapsa kaşar hesabı yapar anca:)

celebi

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Ağustos 2009, 13:42:45
Beceriksiz olduklarına inanıyorum ama serefsz olduklarına inanmıyorum. Güya büyük abileri Yusuf Ziya yanlarındaydı. Bu propaganda ile baskalarına kapıları kapattılar. Haziran ayında bıraksalardı helal olsun derim ama bu saatten sonra bırakmaları en basit ifadeyle terbiyesizlik olur. Girdiğiniz yükü omuzlayacaksınız, yok öyle yağma. Ayrıca bu söylemlerin bir nabız yoklama olduğu kanısındayım. Akılları sıra güven tazeliyorlar.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bu yönetim bu eve gelin geldi.kaçıp gitmek yok öyle.daha torun torba büyüteceğiz beraber.hem kaynak denge gazetesi.pek itibar etmeyin.gazeteyi dolduracak haber bulamayınca yine bir dengesizlik yapmışlardır

özkan

babanızın oglu sayın buyuk baskan ıkı yesıllıkle yuzde 50yi kapan cok degerlı samsunumuzn buyukbuyuk beledıyesının baskanı yzy sizleydi he hanı..kaçmak yok koçlar..

germencisse

yönetim yeter artık sal bizi..

CriminaL

maviay55

buraya kadar geldiler şu saatte bırakırlarsa daha büyük bi tepkiyi hakederler

sBc-55

Veis Abi Ben Sana Ne demiştim Karabük Maçında :D

europe_55

Tribün_ali

Bırakın gidin sanki cok faydanız oldu yaa biz taraftar olarak yönetiriz samsunsporumuzu sizden daha iyi

ugrass

Alıntı yapılan: **KaR6** - 27 Ağustos 2009, 13:40:33
kaçmak yok, kaçmak yok.. bu zamana kadar duran bundan sonra da duracak, vebalini çekecek bu takımın..