Celil Sağır geri gelmeli mi?

Başlatan hasselbaink, 06 Kasım 2006, 21:50:18

« önceki - sonraki »

taylan gezgin

Kesinlikle Celil dönmeli. Hem de etkin bir şekilde Levent Eriş' e yardım etmeli. Ancak, önce niyetinin harbi Samsunsporluluk olduğunu herkese kanıtlamalı kanaatindeyim...

veis

kadirist tek kelimeyle bravo topragım

veis

ertugrul ercan serkan ve daha niceleri gitdi bu takımdan ve geri geldiler ali akdenizler allumlar müslümler ama bi ilhan mansızı bi celil sagırın gidişini unutmam ve unutamam.giderken yüreginde samsunu götürene kapı herzaman açık ama benim memleketim kimsenin yüreginde malatya için ter dökemez bu böyle biline.

fanatik

Helal sana Veis söylediklerine katılıyorum.Hiç bir Samsunlunun yüreği Malatya için atmamalı eğer gerçekten Samsun'luysa

supporter

Celil dönmesin diyen kişiler var saygı duymak lazım, takıma katkı sağlayabilir sağlayamaz, bu konuda herkes bir şey söyleyebilir ama Celil'in yüreğinin Malatya için attığını söylemek insafla bağdaşmaz. Saygılar.

RenTinRen

oyunu açısından baktıgımda alınsın derim ama kişiligini görünce defolsun gitsin diyorum hersene bizden kaçmaya çalısıodu iyi oldu sürünsün...

55samsunlu55

artık celil ağzıyla kuş tutsa yaranamaz. geçen sene bizi linç etmeye kalkan malatyanın sarı-kırmızısını -her ne bahaneyle olursa olsun- sırtına geçirdiyse artık bizim şerefli formamızı giymeyi haketmiyor. onsuz olamıyorsak zaten büyük kulüp de olamayız. celil benim için ölmüştür.

veis

takım oturmuş ara transfer gelmiş artık celil konusunu kapatalım beyler yeni yüzler şampiyon samsunspor.

Tribün_ali

veis arkadaşım haklı yeni yüzler ve gencler görmek istiyoruz

MeL_55

Celil ve Şenol'a af yok
Alıntı
Türk Telekom Lig A ekibi Malatyaspor'da, tecrübeli futbolcular Celil Sağır ve Şenol Yavaş'ın süresiz kadro dışı kalma cezalarının devam etmesine karar verildi.

İki futbolcunun süresiz kadro dışı bırakılması yönünde daha önce verilen kararı yeniden değerlendiren yönetim kurulu, cezanın devamına karar verdi.

Celil ve Şenol, altyapı teknik sorumlusu Sinan Alkış yönetiminde çalışmaya devam edecek.

5 Kasımda gerçekleştirilen olağanüstü kongrede oluşturulan yeni yönetim, Celil ve Şenol'u ''kamuoyuna olumsuz görüntü verdikleri'' ve ''takımı olumsuz etkiledikleri'' gerekçesiyle süresiz kadro dışı bırakmış, göreve getirilen teknik direktör İsmail Kartal, bu iki oyuncu ile yaptığı birkaç görüşmeden sonra raporunu yönetime sunmuştu.

veis

Ben olsam bende kovardım adam malatyanın topçusu msn den herkesle samsunsporu konuşuyor sen ekmek yedigin yerin takımıyla ugraşsana sanane samsunspordan adamlar kıllandı tabi.haa samsunsevgisi diyeceksiniz ama malatyada samsunsevgisi olmaz o yüzden adamlar çakdı durumu da şenolu niye kovdular.artık bunlar kalbur üstü topçular samsuna gelsin menajer olsun başkan olsun taraftar olsun ama samsunspor forması giymesin.çünkü piramitin taşlarıyla oynarsanız piramit yıkılır.

jean

bence onla alakasi yok hadi celil msn de konustu senoldami msn de samsunspor konustu bence vardir baska birsey herseyi acik acik soylemezler ama iyi oldu insallah bize gelir celil

MeL_55

Celil ve Şenol ayrılıyor iddiası!

Türk Telekom Lig A takımlarından Malatyaspor'da kadro dışı bırakılan futbolcular Celil ve Şenol'un devre arasında Sarı-kırmızılı takımdan ayrılacakları öğrenildi.

Malatyaspor Yönetimi tarafından, disiplinsiz davrandıkları gerekçesiyle süresiz kadro dışı bırakılan eski kaptan Celil Sağır ile Şenol Yavaş'ın, ara transfer döneminde takımdan ayrılacakları ve şimdiden bazı kulüplerle temas halinde oldukları bildirildi.

Malatyaspor'da en fazla transfer ücretiyle anlaşılan futbolculardan Celil Sağır'ın Kayseri Erciyespor, Şenol'un ise Etimesgut Şekerspor'la temas halinde olduğu ileri sürüldü.

Bu arada, yeni teknik direktör İsmail Kartal'ın Celil ve Şenol'un ayrılması halinde yönetimden bu iki futbolcunun kalitesinde yetenekli futbolcular isteyeceği öğrenildi.

veis

iyi ozaman erciyes e şimdiden 2.ligde başarılar.çünkü oradada tutunamaz celil niyedir anlamadım ama bu adam 3 yıldır hep sorunlu.