Yeni Başkan Mazhar Başoğlu ..

Başlatan SERCAN, 01 Temmuz 2006, 01:34:03

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "allydeenlear"
ama bence adnan ölmez kadar olamayacak

Dogru diyorsun Adnan Olmez kadar olamayacak ;)

yusuf celebi

Yeni yönetim kurulunu seçilmelerinden dolayı tebrik ediyor,Samsunspor ruhu ile kulübü yönetmelerini umud ediyorum.

Bundan böyle artık bir yönetim var ve bu yönetimi bazı olmassa olmaz konularda yanlış yapmadıkları sürece kongre tarihine kadar desteklememiz yanlışlarını gördüğümüzde ise doğruları kendilerine anlatmak kaydı ile kendilerininde bu eleştirileri dikkate almalarını diliyorum.

Artık kötü mazilere takılıp kalmayalım ve zamanımızı boşa harcamayalım.
Bizler Samsunspor'u gerçekten seviyorsak bu bilinçle hareket etmemizi taraftarlarımızdan bekliyorum.

Bu yönetim ,Samsun şehrini bu takımın bir parçası haline getirmek bu şehrin insanını bir şekilde heyecanlandırıp takımla haşır neşir olmalarını ve sahiplenme duygularını canlandırmalıdır.

Bu koordinasyonu yani kulüp ile taraftar arasındaki diyaloğu şehrin kulüp ile entegrasyonunu sağlayacak şehrin psikolojisini iyi algılayıp kulübün bu doğrultuda kararlar almasını ve yönetilmesini sağlama noktasında "kulüp ile taraftar arasında dünyada ilk olacak olan danışmanlık görevine" talip olduğumu buradan ilan ediyorum.

Bu göreve talip olduğumu kulübe bir yazı ile bildireceğim.

Bakalım nasıl bir refleks gösterecekler merak ediyorum.

Sizlerden bu konuda eleştirilerinizi bekliyorum.

sezgin

MERHABA ARKADAŞLAR YENİ BAŞKAN VE YÖNETİM KURUULU NA BAŞARILAR DİLERİM  İNŞALLAH BU ZOR GÖREVDE BAŞARILI OLUR SAMSUN SPORUMUZ HAYIRLI OLSUN

çerkez55

slm kardeşlerim...                    
 yeni başkanımızın takımımıza hayırlı olmasını diliyorum,birdaha böyle bir sezon geçirmemek dileğiyle...   [/i]

Amsterdamli

Sevgili Yusuf Celebi,

Bu kulup senelerdir taraftardan ve halktan uzak duran bir konumda yer almaktadir. Malesef halka hitab eden bir kulup olmaktan ciktik ve iddiamizida kaybettik. Kulubu ve halki tekrardan kaynastirabilirsek ve bir nevi o kulupten uzuk duran isadamlarinida halktan bir insan olarak sayarsak Samsunsporumuzun gelecegi bakimindan cok olumlu bir adim atilmis olur. Ben bu kulubun dogrulusunu baska turlu goremiyorum.

Bu yuzden seninden bu isi yapabileceginden suphem olmadigi icin seni destekliyorum. Cok hassas bir noktaya degindin ve bunu asla kucumsememek gerekir bence maddi sorunumuz kadar onemli bir konu.

cem and naz55

mazhar başoğlu ya inanıyorum yorumlara katılıyorum adnan ölmez gibi REZİL bir yönetim göstermeyecek

King Of The North

Ne olursa olsun Samsunsporun yani başkanına kavuşması güzel artık önümüzü görebileceğiz.Valla ben bu sene çıkmasak da olur diyorum çok iyi bir kadro yapsınlar sonraki seneler süper ligde de başarılar getirecek bir takım olamsını istiyorum.Bir de bir önce altyapıya önem verilmeli Gazi Belediyesi'nden başka takımımız yok o da 3.ligde,bizim yarımız Trabzonsporun bile profosyonel liglerde en az 5 takımı var.Tek Samsunsporla olmuyor düşeceğimiz belliydi zaten altyapı diyorum en kısa zamanda yoksa çıktığımız gibi gene asansör olmaya mahkum oluruz.

AllydeenleaR

tecrübesiz bir adam bize ismail uyanık veya paralı galip öztürk gibi başkanlar lazımdı

MeL_55

Alıntı yapılan: "allydeenlear"tecrübesiz bir adam bize ismail uyanık veya paralı galip öztürk gibi başkanlar lazımdı

olan oldu artik

degirmendereli

mican 55

paralı bir başkan degil kalıcı gelirleri olan paralı bir samsunspor istiyoruz inşallah yeni yönetim bu konuda olumlu adımlar atar.yeni yönetim samsunspor camiasına hayırlı olsun

vezirköprü

kulübümüze ayırlı olsun :wink: