Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Kais

aynı ronaldinho gibi top ayağına gelince koşuyor.geldiği zamanda tehlikeli oluyor.ama bir pozisyonda çalım atmak yerine pas atsaydı şimdi galiptik.

xknox

Şuan birkez daha Turgutun attığı golle belkide adanayı mağlup edicektik taki hiç olmayan bi ofsayt pozisyonuna >:(

sadece55

Turgut Çok göze batmaya başladı sene sonunda gözler üzerinde olacaktır diye düşünüyorum

erkutdem55

Alıntı yapılan: erdo55 - 09 Mart 2010, 16:17:48
Turgut Çok göze batmaya başladı sene sonunda gözler üzerinde olacaktır diye düşünüyorum

sezon başında travzan istemişti,onlar takas istedi tahta kapalı olduğundan olmadı,yine ekşirler,2011 sonunda doluyor kontratı,hemen uzatılmalı yoksa bu adam arkasına bile bakmadan bedavaya gider biz de avucumuzu yalarız :(

sadece55

erkutdem55

sadece55

Bu sene Turgutu iyi bir paraya gönderebiliriz aslında ama seneye de Turgut işimize çok yarar o kısmı da var

erkutdem55

Bu adam olmadan seneye başarılı olmamız zor,faydalanmamız lazım,süper lige çıkarsak çok para alıyoruz oradan parayı fazla fazla çıkarmış oluruz,tabii anti-tezinde kötü patlar

beşnumara

turgut gibi bir safı kandırmak çok kolay.inşaallah kandıran biz oluruz.turgutun kalması için inşaallah diyeceğim günler hiç aklıma gelmezdi ;D

s_uzunkaya

turgut u eğer şu pozisyonda satarsak samsunsporumuz ne ilhandan ne tümerden yemediği kazığı yerrrr...turgut gibi futbolcu türkiyede yok. eksikleri yokmu, çok var ve hepside zamanla aşılabilecek eksikler. ama bide artıları varkiii oyy oyyy oyyyy.... turgut 10 milyon euro lara çıkana kadar satılmamalı. bence o paralarada satılmamalı ama pazarımız bizim o kadar olur.turgutun yolu çok uzun...

sadece55

abartmıyalım isterseniz :) 10 milyon euro dediğiniz paralar çok büyük ve hele ki 1 sene kontratı kalan bank asya futbolcusu için çok çok fazla

celebi

turgutu elimizde tutmamız gerektiğini düşünüyorum ben de

oguz_5528

Turgut'u hep savundum savunurum da eskiden takımdan gitsin diyenlere inat oynuyor ve iyi oluyor,inşallah takımda kalır

Turuncu

Alıntı yapılan: beşnumara - 09 Mart 2010, 17:20:18
turgut gibi bir safı kandırmak çok kolay.inşaallah kandıran biz oluruz.turgutun kalması için inşaallah diyeceğim günler hiç aklıma gelmezdi ;D
;D ;D ;D

europe_55

Turgut gercekten son haftalarda cok iyi oynuyor.
Bence de kontrati´ni uzatmak lazim.
Seneye biz süper lig´e cikinca satmamiz´a da gerek kalmaz zaten   :D