samsunspor.biz Kombine Aldık... ( 2009-10 )

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Temmuz 2009, 19:56:51

« önceki - sonraki »

celebi

salihcakir

ben de artık istanbul grubu altında isim versem daha iyi olacak sanırım. çelebi abi durumu nasıl organize ediyorsunuz. beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

celebi

Alıntı yapılan: samsunkopat - 26 Temmuz 2009, 11:32:56
ben de artık istanbul grubu altında isim versem daha iyi olacak sanırım. çelebi abi durumu nasıl organize ediyorsunuz. beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

salih kardeşim bu işi bizde  veis organize edecek irtibata geçilir bu bir hafta içinde

germencisse

bu arada giresunspor kombine fiyatları belli olmuş örnek olsun diye yazıyorum..
Giresunspor yönetim kurulu,  maraton tribünü için kombine bilet fiyatını 150 TL olarak belirledi. Yaklaşık 2500 koltuk kapasiteli olan maraton tribün kombineleri yalnızca 1000 adet bastırılacak.

Kapalı tribün için taraftarlara farklı birkaç seçenek sunmak isteyen yönetim kurulu, fiyatları arasında değişen kombine biletleri satışa 250 TL ile 5.000 TL çıkaracak.

Yaklaşık 6.000 kişilik koltuk kapasitesi olan kale arkası tribün için belirlenen fiyat ise 50 TL. Fakat bu tribün için sadece 1500 adet kombine bilet satışa çıkarılacak.

beşnumara

adamlar o kadar transfer yaptılar kale arkası 50 tl maç başı 3 tl, maraton 150 tl ::)

HoliganSamSunLu

abiciğim bugün yapılacak toplantı haftaya cumartesiye ertelenmiş recep söyledii.. ayrıca eçık ve net yazayımki sonra yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermeyelim cumartesi toplantıda kombine olayı 2 başlıkta elel alınacak hangisi kabul edilirse ona göre hareket edicez....

1. Herkez şahsı adına bir kale arkası kombinesi alıcak.
2. Herkez Bir Kale arkası parası vericek havuz yapıcaz samsunspor.biz kanalıyla alınacak.

engizli55

benim kombinemde biladerim  tarafindan alinmistir bilginize

fatih55ankara

arkadaşlar benim şu an 200 tl verecek param yok.bu aralar borçlarla uğraşıyorum.ancak eylül de verebilirim.yardımcı olabilirmisiniz?

mehmet yılmaz

Hocam kendini zorlamana gerek yok, ismini listeden siler, kombineni de iade ederiz. Hepimizin bu gibi dar vakitleri olabilir. Sorun değil....

fatih55ankara

mehmet yılmaz

Listedeki arkadaşlarla hallettik sayılır.

Kuzey55, unisamla alacak sanırım.
istanbul ve bursa'dan pazar günü haber bekliyoruz.

14.basamak

Alaycı bir üslupla, transfer isteyenler paraları hazırlasın diyordu Hakkı TOMAÇ..
Samsunspor.biz altında alınacak toplu kombineler sembolikte olsa önemli bir cevap olacaktır..

fatih55ankara

arkadaşlar dün tesislere gittim.kredi kartıyla kombine aldım.(maraton alt)kapıdaki güvenkil illa ben kombine verim dedi.nakit para var mı dedi.neden diye sorduğumda yönetim çalışanlara kombine dağıtmış.içerden 10 maaş alacaklarına karşılık.ne hallere düştük be

fatih55ankara

Başkan Öztürk'ten Adana Demirspor ve Adanaspor'a 100'er Bin Tl'lik Kombine Desteği
Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, Adana Demirspor ve Adanaspor'dan 100'er Bin Tl'lik Kombine Bilet Alarak İki Takıma da Destek Verdi.

Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, Adana Demirspor ve Adanaspor'dan 100'er bin TL'lik kombine bilet alarak iki takıma da destek verdi.

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Bekir Çınar ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Başkan Öztürk, bir şehrin sahip olduğu takımların mücadele ettikleri liglerde üst sıralarda olması o şehrin kültürel ve ekonomik ölçeklerine de doğrudan yansıyacağını kaydetti. Bu anlamda kentin futbol kulüplerinin mümkün olan en kısa sürede Süper Lig'de mücadele etmesini en büyük dileği olduğunu aktaran Öztürk, "Geçtiğimiz hizmet döneminde belediyemizin imkânları ve kanunların izin verdiği ölçüde Adana Demirspor ve Adanaspor'un dışında amatör futbol takımlarımıza da yardımcı olduk. Yeni hizmet döneminde taze bir başlangıç yapıyoruz ve şehrimizin sembol iki takımına 100'er bin TL'lik kombine bilet alıyoruz" diye konuştu.

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Bekir Çınar, Başkan Öztürk'ün 100 bin TL'lik kombine bilet alımının ekonomik açıdan en zor zamanları geçirdikleri bu günlerde oldukça önemli olduğunu söyledi. Çınar, "Biz 9 Adana Demirspor sevdalısı takım kayyuma kalmak üzereyken bu işe soyunduk. Şehir kulüplerinin liglerinde şampiyon olması o şehirlerinde sınıf atlaması anlamına gelir. Bu gerçeği bilen insanlar olarak gerek Adana Demirspor gerekse Adanaspor'un en kısa sürede Süper Ligde top koşturan takımlar haline gelmesi için çalışıyoruz" dedi.

Kulüp Başkanı Çınar, Başkanı Öztürk'ün 'spora siyaset, siyasete spor alet edilmesin' uyarısına aynen katıldığını belirterek, "Geçmiş yıllarda yaşanan bu tip olumsuzluklara sünger çektik. Mevcut Demirspor yönetimi olarak hiçbir şekilde siyaset spora, spor siyasete girsin istemiyoruz. Bu kargaşadan doğan rahatsızlıkların farkındayız" şeklinde konuştu.

Başkan Öztürk, ziyaretin sonunda mavi lacivertli takıma ait 50 adet kombine bileti teslim aldı.

fatih55ankara

05 Ağustos 2009, 15:13:21 #59 Son düzenlenme: 05 Ağustos 2009, 15:19:19 samsuni
biz ne kadar şanssızız yaa bizim belediye başkanları da kombineleri geri gönderiyor. ne diyim.kandil günü bize neler çektiriyorlar ya.