Errea Satış Noktası... ( açılış 18 Temmuz )

Başlatan Kais, 19 Haziran 2009, 19:10:47

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Haziran 2009, 20:28:16
Ne kadar olursa olsun alacağımız için tam bilmiyorum ancak fiyat yelpazesi geniş bildiğim kadarıyla. Yani takımın giydiği orijinal forma 60-70 iken taraftara özel formalar 35-40 lira diye biliyorum. İstediğiniz poları kendimiz seçip üzerine Samsunspor amblemi bastırabileceksiniz mesela.

Bir de kit dedikleri bir sepet var ve içinde bornozundan, battaniyesine kadar taraftar ürünü var. Onlar pahalı tabii ki.

neyse samsuna geleyim beraber bakarız hocam inşallah

eLLis

Vallahi süper en sonunda forma dışında adam akıllı ürünlerimiz olucak fiyatlar çok uçuk olmadığı sürece bu fırsatı iyi değerlendirmeyi düşünüyorum.

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Haziran 2009, 20:28:16
Ne kadar olursa olsun alacağımız için tam bilmiyorum ancak fiyat yelpazesi geniş bildiğim kadarıyla. Yani takımın giydiği orijinal forma 60-70 iken taraftara özel formalar 35-40 lira diye biliyorum. İstediğiniz poları kendimiz seçip üzerine Samsunspor amblemi bastırabileceksiniz mesela.

Bir de kit dedikleri bir sepet var ve içinde bornozundan, battaniyesine kadar taraftar ürünü var. Onlar pahalı tabii ki.

Abi yeterki olsun böyle şeyler hem biz mutlu olalım hemde klübümüz kazansın...

celebi

eLLis

http://erreaturkiye.com/

Bu sitede erciyes var biz yokuz ulaşacabilceğimiz mail adreside yok sitede.

ÇaÇa

belki paylaşılmıştır araştırmadım http://217.56.125.139/Personalizzabili2009/ burdan kendinize uygun tasarımlar hazırlayabilirsiniz...

HoliganSamSunLu

red_white

beyaz ağırlıklı formada armalar formaya elle dikilmiş gibi diye duydum güzel görünmüomuş  ??? eğer böyleyse bunu düzeltmeleri lazım

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: red_white - 27 Haziran 2009, 23:15:34
beyaz ağırlıklı formada armalar formaya elle dikilmiş gibi diye duydum güzel görünmüomuş  ??? eğer böyleyse bunu düzeltmeleri lazım
o kadar umutlandık bekledik.bari iyi olsun.fenaruma hava atmak için formalarımızın çok süper olması lazım

HoliganSamSunLu

çıksada görsek canlı canlı diyolarla öyleymişle kafa yormayalım

Kais

beyaz ağrlıklı forma zaten errea nın kendi verdiği sipariş değilmi.bizim seçtiklerimiz ayrı değilmi?

55.hakan

Alıntı yapılan: Kais - 28 Haziran 2009, 11:14:13
beyaz ağrlıklı forma zaten errea nın kendi verdiği sipariş değilmi.bizim seçtiklerimiz ayrı değilmi?
evet altyapının giyeceği formalar onlar

CeLL-O

Şöyle Samsunspor havlusu falan değişik ürünlerde gelir umarım.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: CeLL-O - 28 Haziran 2009, 12:26:11
Şöyle Samsunspor havlusu falan değişik ürünlerde gelir umarım.
büyük bir ihtimal ürün çeşitliliği olacak.hoş da olur.talep daha yüksek olur ürün çeşit olunca