Errea Satış Noktası... ( açılış 18 Temmuz )

Başlatan Kais, 19 Haziran 2009, 19:10:47

« önceki - sonraki »

MeL_55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 19 Haziran 2009, 23:20:01
mağaza errea ya ait olduğu için gelir kendilerine kalmıyor mu?hani samsunspor a kalacaksa satış gelirleri süper olur...her halükarda forma alacağız da o ayrı mesele merakımdan soruyorum

Hayir, tüm gelirler Samsunspora.  ;)

Ertuğrul Sağlam

ozaman bize yeni bir görev düşüyor bundan sonra<samsunspor korsan ürünlerini satanları gerekli yerlere bildirmek...

safser

55.hakan

Tufan

bu haberden sonra bize gidip ordan alışveriş yapmak düşer. hatta site olarak toplu forma veya başka bişeler alıp öncü olabiliriz güzel bi organizasyon olur.

cembaba

ooo güzel oldu bu hazır samsun'dayken alalım formamızı çiftlikte 3-5 tur atalım :D

Oflu

Internet üzeri satis varmi?

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Giyelim formalarımızıda alem takım görsün.renklerimizin asaleti ile çatlasın çift takımlı dönekler

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 20 Haziran 2009, 01:48:05
bu haberden sonra bize gidip ordan alışveriş yapmak düşer. hatta site olarak toplu forma veya başka bişeler alıp öncü olabiliriz güzel bi organizasyon olur.

Böyle birşy yapacağız zaten ama ağustosta esas formalar geldiğinde olabilir. 20-25 kişilik bir grup giderek toplu halde formaarımızı alır, yerel medyayı da çağırırız.

red_white

Bizde grup istanbul olarak birşeyler yapabiliriz eminimki bu görüntüler şehride havaya sokucaktır..

cembaba

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Haziran 2009, 10:10:35
Böyle birşy yapacağız zaten ama ağustosta esas formalar geldiğinde olabilir. 20-25 kişilik bir grup giderek toplu halde formaarımızı alır, yerel medyayı da çağırırız.

Bu çok daha mantıklı.. Helal abi ;)

kaptan 55

şimdi sıra SAMSUN'lularda umarım SAMSUN halkıda gereken ilgiyi gösterecektir

Tribün_ali

Formaları alıp doğru fenerruma

55Bafra55

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Haziran 2009, 10:10:35

Çok güzel olur.Ağustos'ta (Eskişehir'de çok önemli işim çıkmazsa) Bafra'da olacağım.Formamı alacağım oh be :D

Tufan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Haziran 2009, 21:16:36
Alman doktorunu mu diyorsun ? ben bugun baktım göremedim Kais?

cadde tarafında değil çiftlik tarafından gelirken binanın en arka köşesinde daha dükkanın içi boş birkaç parça eşofman vardı bugün baktım.