Fenerium Samsun'da Açılıyor !

Başlatan CeLL-O, 20 Nisan 2009, 20:54:52

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 20 Nisan 2009, 22:11:35
Samsun'umuz için hayırlı olsun, böyle güzel şeylere ihtiyacı var bu şehrin. Ben de tuvalet kağıdı markamı değiştirmeyi düşünüyordum, iyi olmuş Fenerrum.

Açılışı Sn. Milletvekilimiz Birnur Şahinoğlu'nun yapmasını ümit ediyorum. Fenerium Patriği Saint Bey de gelir mi acaba?

:D :D

misafir

meraklanmayın GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER...

yaman55

başoğlu pasajından bahsediyoruz dimi

berusa55

Alıntı yapılan: yaman55 - 21 Nisan 2009, 15:01:57
başoğlu pasajından bahsediyoruz dimi

Çiftlik'te eski adıyla planet, yeni adıyla galaxy sinemasının olduğu pasaj...

yaman55

anlaşıldı gidip önceden konuşalım bi milli sermaye karşıtı değiliz sonuçta eğer açılırsa gereken yapılır

Baskent_Samsunspor

fenerium samsundamı yok daha neler >:(

yaman55

evet gittim gördüm çok değil 15 güne açılır fazla bişey kalmamış pasajdakilere sordum tanıyanınız varmı diye ismi cismi bilinmior yanlızca çarşambalı olduğunu öğrenebildim

Kais

yaman55

Alıntı yapılan: Kais - 22 Nisan 2009, 11:10:56
kesin açılıyormu şimdi?
pek yakında açılışa tüm SAMSUNSPORLULAR davetli

Ertuğrul Sağlam

önce gitsinler Trabzona açsınlar sonra Samsun'a açsınlar..........  yiyosa  >:(

yaman55

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 22 Nisan 2009, 11:58:11
önce gitsinler Trabzona açsınlar sonra Samsun'a açsınlar..........  yiyosa  >:(

Adamlar önlemi almış hem karakol yanı hem pasaj içi cadde üseri değil yani açılacak ama  ne kadar açık kalacak okadar şüpheli

cembaba

Samsun' da Fenerium iş yapmaz düşüncesine katılmıyorum.. Adam Samsun' da oturur, İstanbul takımı tutanların sayısı bir hayli fazla. Dediğinize de katılıyorum. Karakol' un yanında, Pasaj içi yani birşey yapılsa bile, hemen yapanı içeri alırlar. :(

55Bafra55

Yine yakın zamanda yeni belediye başkanı Zihni Şahin BJK formasıyla poz verdi.Bafra belediyespor play offlarda rezil olurken-ki Kastamonulular acayip keyif almışlardır-belediye takımına belediye başkanı sahip çıkmıyor da saçma sapan formalarla poz veriyor.

Cadde55

Alıntı yapılan: 55BAFRA55 - 26 Nisan 2009, 11:27:47
Yine yakın zamanda yeni belediye başkanı Zihni Şahin BJK formasıyla poz verdi.Bafra belediyespor play offlarda rezil olurken-ki Kastamonulular acayip keyif almışlardır-belediye takımına belediye başkanı sahip çıkmıyor da saçma sapan formalarla poz veriyor.

Kastamonulular kendileriyle dalga geçsinler, 43 senedir 3.ligdeler, ;) büyük başarı,  bu sene de çıkacakları mechul...

red_white

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 20 Nisan 2009, 23:00:07
Eskişehirde birkaç ay açık kalmış zamanında fener rum. bizdede o hesap bişe olur.

bizde bu şekilde tepkimizi koymalıyızz